Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
raczek88 napisał(a):
a moge zapytac jakie wedliny jecie? bo chyba nie wiem jak sie robi swojska 🤔

Np kupuję karkówkę, pekluję i piekę, a potem na kanapki - pycha 🙂

oooo wstyd sie przyznac ale nie wpadlam na to 😮 a masz moze jakis przepis jak peklujesz? bo ja mam dostep do sprawdzonego mieska a nie umiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
raczek88 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
raczek88 napisał(a):
a moge zapytac jakie wedliny jecie? bo chyba nie wiem jak sie robi swojska 🤔

Np kupuję karkówkę, pekluję i piekę, a potem na kanapki - pycha 🙂

oooo wstyd sie przyznac ale nie wpadlam na to 😮 a masz moze jakis przepis jak peklujesz? bo ja mam dostep do sprawdzonego mieska a nie umiem 🙂

Filozofii nie ma - naprawdę 🙂
Solisz mięsko w kawałku, polewasz oliwką, dokładnie rozsmarowujesz po całym mięsie, robisz dziurki czubkiem ostrego noża i wkładasz w nie kawałki czosnku, na całość jeszcze daję majeranek i tak na noc do lodówki, a następnego dnia do piekarnika - ja piekę 1 kg mięsa od 1,5 h w 200 stopniach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
raczek88 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
raczek88 napisał(a):
a moge zapytac jakie wedliny jecie? bo chyba nie wiem jak sie robi swojska 🤔

Np kupuję karkówkę, pekluję i piekę, a potem na kanapki - pycha 🙂

oooo wstyd sie przyznac ale nie wpadlam na to 😮 a masz moze jakis przepis jak peklujesz? bo ja mam dostep do sprawdzonego mieska a nie umiem 🙂

Filozofii nie ma - naprawdę 🙂
Solisz mięsko w kawałku, polewasz oliwką, dokładnie rozsmarowujesz po całym mięsie, robisz dziurki czubkiem ostrego noża i wkładasz w nie kawałki czosnku, na całość jeszcze daję majeranek i tak na noc do lodówki, a następnego dnia do piekarnika - ja piekę 1 kg mięsa od 1,5 h w 200 stopniach 🙂
heh o to bedziemy probowac 🙂 dziekuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lena śpi P. na siłowni I'm alone
idę zaraz na fajkę
w kuchni syf ale tym to się P. zajmie jak wróci
ja mięs , kiełbas nigdy nie robiłam
Justyna ja gotuję kaszę manny taj jak Ola i mniej więcej raz w tygodniu dodaję do zupki którą sama ugotuję
a no i nie mam pomysłu na obiad na jutro dla mnie- P. mówi że pizza będzie ale to nie dla mnie bo się nie najem chyba że całą opitolę, mój obiad koniecznie musi być z mięchem i pyrami i surówką 😮
Ola znowu piszesz że czegoś tam nie jesz ( tym razem kupnych wędlin) to co to jesz oprócz sushi????? w ogóle coś jesz???????????? 😜
w ogóle to bałabym sie Ciebie kiedyś do siebie zaprosić 😁 😁 😁 😁 😁
ale zapraszam 🙂 ja za kilka lat też będę WARSZAWIANKĄ 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
lena śpi P. na siłowni I'm alone
idę zaraz na fajkę
w kuchni syf ale tym to się P. zajmie jak wróci
ja mięs , kiełbas nigdy nie robiłam
Justyna ja gotuję kaszę manny taj jak Ola i mniej więcej raz w tygodniu dodaję do zupki którą sama ugotuję
a no i nie mam pomysłu na obiad na jutro dla mnie- P. mówi że pizza będzie ale to nie dla mnie bo się nie najem chyba że całą opitolę, mój obiad koniecznie musi być z mięchem i pyrami i surówką 😮
Ola znowu piszesz że czegoś tam nie jesz ( tym razem kupnych wędlin) to co to jesz oprócz sushi????? w ogóle coś jesz???????????? 😜
w ogóle to bałabym sie Ciebie kiedyś do siebie zaprosić 😁 😁 😁 😁 😁
ale zapraszam 🙂 ja za kilka lat też będę WARSZAWIANKĄ 😁

Później się do tego odniosę, teraz nie mam czasu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nina tak się teraz chwilę zastanawiałam co by Ci tu sensownego napisać w związku z TWOIM problemem i chyba nic nie wymyśliłam 😮
Ostatnio gdzieś tu pisałam że jestem taka zmęczona, oczy podkrążone że jadę na jakiś 2-3 napojach energetyzujących i wmawiam sobie że to pomaga - ale tylko sobie wmawiam
bo tak szczerze co mam zrobić????? mam jebnąć tym wszystkim tylko dlatego że ona się drze w nocy , mam się użalać i pieprzyć jaka jestem zmęczona ???? JUŻ WIĘCEJ TEGO NIE ZROBIĘ BO TO NICZEGO NIE ZMIENI
po pierwszych takich akcjach człowiek jest zły, sfrustrowany i martwi się o co to może temu berbeciowi chodzić i czy oby go nic nie boli ale nie po prawie 90tej takiej nocy ( bo u nas to trwa już prawie 3 mce )
muszę normalnie rano wstać i normalnie funkcjonować bo taka nasza rola - ja i tak miałam dobrze bo przez 3 pierwsze miesiące nie wiedziałam że mam dziecko
teraz mogłabym się położyć spać jak ona spi w dzień ale po co??? co to zmieni???? ja jeszcze będę bardziej otumaniona i kompletnie nic bym nie zrobiła ( dobrze że ja i tak mam niewiele do roboty) 😉
a myślicie że jak trafi się jakaś lepsza noc ( tak jak dziś bo stawałam około 7-10 razy ) to ja śpię??? nieprawda organizm już tak się przyzwyczaił i przestawił ze ja nie śpię tylko czuwam, tylko nasłuchuję czy już nie wrzeszczy, i śpię tak po 10- 15 minut i ona już krzyczy a jak nie krzyczy to ja i tak już się budzę bo jestem do tego przyzwyczajona i czekam i myślę o głupotach
najgorzej jest jak np przysypiam właśnie na tą krótką chwilę o ona już zaczyna wtedy idąc do niej tylko klnę bo mam wrażenie że dopiero co zasnęłam a ona już , z resztą nie wrażenie bo tak jest , mam koło siebie telefon i faktycznie czasem nie dowierzam jak patrzę na zegarek i przerwa między ostatnim a kolejnym darciem to np 15-20 , albo jak mam dłuższą drzemkę i potem ona krzyczy to mi się wydaje o jak fajnie już z pół nocy minęło , już niedaleko do rana , patrze na zegarek a okazuje się że minęło pół godz 😮
ja teraz mam dobrze bo tak na prawdę LENA twardo śpi od 6.00 do 8.30 więc wtedy się wysypiam przed samym wstaniem i jestem wypoczęta i wyspana 😁
no cóż ja nic na to nie poradzę , próbowałam już wszystkiego i mówie wam że jesli nie znajdę jakiegoś medycznego wytłumaczenia to znowu pojadę na wosk , a jeśli i to nie pomoże to będzie oznaczało że tak ma być i trzeba się będzie z tym pogodzić , bo przecież się nie pochlastam 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola odnieś się tylko pamiętaj że to tak trochę w żartach było 😉 😉 😉
bo wiem że jesteś na diecie i w ogóle jesteś zwolenniczką zdrowego odżywiania , ale tak się w sumie zastanawiam co ty jesz????? bo to nie, tamto nie 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyminka napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
tyminka napisał(a):
Bry: 😞
Moja Vanesska od 2 do 5 nie spała... masakra pierwszy raz nam tak zrobiła...jeśli sa tu dzieci które robią tak ciągle to pytam jak Wy jeszcze żyjecie?...


ledwo.....


długo już tak robi?od ząbków czy tak po prostu?


Nina mogę się Ciebie o to samo spytac - bo ja nie mam pojęcia co Jej jest, trwa to już długo i każdej nocy czekam aż minie, mam dosyć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
Ola odnieś się tylko pamiętaj że to tak trochę w żartach było 😉 😉 😉
bo wiem że jesteś na diecie i w ogóle jesteś zwolenniczką zdrowego odżywiania , ale tak się w sumie zastanawiam co ty jesz????? bo to nie, tamto nie 😮

I kto to mówi 😁 Ja lubię wszystko ale wszystkiego nie jem i tyle 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
gizelda napisał(a):
Ola odnieś się tylko pamiętaj że to tak trochę w żartach było 😉 😉 😉
bo wiem że jesteś na diecie i w ogóle jesteś zwolenniczką zdrowego odżywiania , ale tak się w sumie zastanawiam co ty jesz????? bo to nie, tamto nie 😮

I kto to mówi 😁 Ja lubię wszystko ale wszystkiego nie jem i tyle 🙂

aha
ja też lubię prawie wszystko i wszystko to co lubię JEM a ostatnio nawet pochłaniam i coś mi sie zdaje że przybyło mi kolejnych kg
a P. mi dziś powiedział że mam wielką dupę 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
gizelda napisał(a):
Ola odnieś się tylko pamiętaj że to tak trochę w żartach było 😉 😉 😉
bo wiem że jesteś na diecie i w ogóle jesteś zwolenniczką zdrowego odżywiania , ale tak się w sumie zastanawiam co ty jesz????? bo to nie, tamto nie 😮

I kto to mówi 😁 Ja lubię wszystko ale wszystkiego nie jem i tyle 🙂

aha
ja też lubię prawie wszystko i wszystko to co lubię JEM a ostatnio nawet pochłaniam i coś mi sie zdaje że przybyło mi kolejnych kg
a P. mi dziś powiedział że mam wielką dupę 🤢


😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
gizelda napisał(a):
Ola odnieś się tylko pamiętaj że to tak trochę w żartach było 😉 😉 😉
bo wiem że jesteś na diecie i w ogóle jesteś zwolenniczką zdrowego odżywiania , ale tak się w sumie zastanawiam co ty jesz????? bo to nie, tamto nie 😮

I kto to mówi 😁 Ja lubię wszystko ale wszystkiego nie jem i tyle 🙂

aha
ja też lubię prawie wszystko i wszystko to co lubię JEM a ostatnio nawet pochłaniam i coś mi sie zdaje że przybyło mi kolejnych kg
a P. mi dziś powiedział że mam wielką dupę 🤢

a on głowę ale jak widać w głowie bałagan (przepraszam ☺️ )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola wypraszam sobie 😠
głowa mojego męża nie jest wielka
ona jest GIGANTYCZNA 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
i on to wie wszystcy to wiemy bo to widać , ale on był wcześniakiem i tak mu zostało 😁
z resztą on ma takie przezwisko GŁOWA ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️

ale jeśli chodzi o mnie się śmiejta od lipca przytyłam około 8 kg ☺️, brzuch teraz mam dokładnie jaki miałam rok temu będąc w ciąży, dupa ogromna ale dopóki mieszcze się w moje 3 pary jeansów ( chociaż w jedne już ledwo) to na razie nic z tym nie robię , chociaż ograniczyłam ciut częstotliwość jedzenia i ilość jednorazowego posiłku ☺️ ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my tu gadu gadu a ja sobie uświadomiłam że nie mam nic na pierwszą kolację , ani na drugą kolację ani na noc ( bo w nocy jak idę tak gdzieś po raz 5-6 do LENY to zahaczam o lodówkę i wtedy nocą najlepiej wchodzi mi jakiś jogurt albo śmietana albo z 5 plasterków jakiejś szynki - cokolwiek 😁 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marinka napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
gizelda napisał(a):
Magda bojam się Ciebie na tym zdjeciu profilowym na fbku
jakas taka wściekła mina 😮


taa?? to pomyślę o zmianie 😉


a mi sie podoba 🙂 ☺️

mnie też
bo i Magda ładna i fotka
ale jakas taka mina ze bałabym się ją spotkać w REALU 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...