Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Co do jedzenia MATYLDA (odnoszę się do wcześniejszego posta) to tak jak pisałam - lubię prawie wszystko, nie przypominam sobie żebym pisała że czegoś nie lubię 🤔 🤨
Są rzeczy których nie tknę np wspomniany tiger czy inny chemiczny szajs typu vegeta 🙂 Ale to nie jest jedzenie wg mnie. Nie jem też parówek (albo bardzo rzadko), chipsów i pakowanych "hamburgerów" tj tych gotowych wkładów mięsnych, które sprzedają w marketach. To samo tyczy się gołąbków w słoikach i sosów, dań w torebkach etc. Potrafię zrobić sama wiele rzeczy, no i mam pewność co jem (powiedzmy - bo mięso też hormonami napakowane 🤢 )
Za to, z tego co pamiętam Ty nie lubisz wielu rzeczy np ryb czy pamiętnych truskawek z lodami czy czymś tam... No ale pod latarnią najciemniej 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja lubie to całą chemię pakowaną no chyba że coą już ewidentnie śmierdzi to nie jem
a ja nie napisałam że ty czegoś nie lubisz tylko że wielu rzeczy nie jesz ,
ja nie lubię ryb ale smażonych, normalnie śledzia , czy coś wędzonego , czy łososia dobrze zrobionego zjem
nie lubię tzw "słodkości " na obiad co nie znaczy że w smaku ich nie lubię tylko dla mnie np makaron z truskawkami albo nalesniki to nie obiad , tylko deser
a o lodach z truskawkami nic nie pisałam, truskawki lubię same , za lodami nie przepadam
i nie lubię wszelakich zup ale to dlatego że moja mama nie umiała gotować zup ( wszystkie były na jedno kopyto) i wydaje mi się teraz że wszystkie są złe
no to tak w wielkim skrócie
i jest jedna zupa której nienawidzę i nie ważne czy to mojej mamy czy czyjaś inna a mianowicie barszcz ukrainski
a tak to lubię wszystko i w dużych ilościach
gorzej że wielu rzeczy nie umiem zrobić i ciągle jem to samo 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Mieliście do galerii jechać chyba nie? 🤔

no teraz mieliśmy ale juz zadzwoniłam że wolę jutro bo dziś już mi się nie ubierać ani jej ani siebie
jutro on będzie w domu od rana posprzątamy, ugotuję i pojedziemy
nie wiem co on tam chce coś mówił o bluzie

o powrócił 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Matylda ja ostatnio też robiłam dla małego łososia tzn gotowałam na parze ale taki pieczony w piekarniku też będzie dobry co do tego wiaderka z czymś tam co nie wiesz to albo kapusta czerwona albo buraki( z których można super sałatki robić) zorientuj się to ci podpowiem co zrobić.
I ja chyba nie mam naszej Madzi z Pruszkowa na fb albo nie widzę zdjęcia 😞 Madzia gdzie jesteś??
O już mam niewiem jak to się stało że nie potwierdziłam zaproszenia 😞 ☺️ sorki już cię mam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewelinaaleks napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
Nina - ależ Ty jesteś ładna ☺️

wszystkie jesteśmy ładne 🙂 ☺️


nie no w to Ewela nie wątpie 😉

Ale ja też mam pare was które najbardziej przypadły mi do gustu ☺️


no właśnie i to miałam na myśli, wszystkie jesteście piękne, ale jak dla mnie Nina jest MEGA, ☺️ 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
Madzia, ja też Cię nie miałam na fb, więc wysłałam zaproszenie 🙂

Nadrobiłam...

Chyba zjem jakąś kolację...


Madzia nie mam zaproszenia 🤨

sprawdzałam przed chwilą 🙂 i wysłałam na pewno 🙂
Więc Ty dobrze sprawdź 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda-d87 napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
Madzia, ja też Cię nie miałam na fb, więc wysłałam zaproszenie 🙂

Nadrobiłam...

Chyba zjem jakąś kolację...


Madzia nie mam zaproszenia 🤨

sprawdzałam przed chwilą 🙂 i wysłałam na pewno 🙂
Więc Ty dobrze sprawdź 😉


o teraz jest 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jestem po fitnessie, znaczy sie ZUMBIE - przyjechał˝ do nas PAN ale jaaaaaaaaaki ☺️ ☺️ ☺️ 😜 😜 😜
w ogóle to jestem takie drewno ze ŻAL, po prostu żal
ale baaardzo pozytywnie, chyba bedzie mi sie w nocy śniło... tzn. pan i jego wywijające pośladki 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niksssa napisał(a):
jestem po fitnessie, znaczy sie ZUMBIE - przyjechał˝ do nas PAN ale jaaaaaaaaaki ☺️ ☺️ ☺️ 😜 😜 😜
w ogóle to jestem takie drewno ze ŻAL, po prostu żal
ale baaardzo pozytywnie, chyba bedzie mi sie w nocy śniło... tzn. pan i jego wywijające pośladki 😁 😁


🤪 🤪 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
Hahaha Nikola co to znaczy, że z Ciebie drewno? Fajnie brzmi 😁 😁 😁


Ania to chyba znaczy że sztywniak z niej i ciężko jej się wbić w rytm i wywijać jak instruktor 😜
Kurde chyba się czymś przy trułam bo strasznie mi nie dobrze na wym.....mi się zbiera 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...