Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

brechti napisał(a):
Alice, w tym wypadku dziwne było to, że po kąpieli niby wzięła dziecko na spacer! Takiego mrozu nie było, ale zima mimo wszystko....


dobre spostrzeżenie 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
brechti napisał(a):
Alice, w tym wypadku dziwne było to, że po kąpieli niby wzięła dziecko na spacer! Takiego mrozu nie było, ale zima mimo wszystko....


dobre spostrzeżenie 🤢


nie dziewczytny mylicie dwie wersje!
Pierwsza wersja byla ze nie kapala dziecka i poszla na spacer i ja napadnieto!
a druga wersja ze niby prawdziwa to taka ze nie byla na zadnym spacerze tylko ze kapala dziecko i jej wypadlo. Takze Wasze spostrzezenie nie ma nic do siebie bo to 2 rozne "wymyslone " sprawy odrebne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny skończmy spekulować bo to nie ma sensu , policja, Rutkowski podwali opinii publicznej to co mogli i chcieli , zobaczycie że ta sprawa będzie miała jeszcze bardziej zaskakujący finał
to nie ma znaczenia czy ją kąpała czy nie i o której i jak wtedy było skoro tak jak któraś napisała skoro i tak wszystko było wymyślone
ojciec wynosząc wózek mógł nie spostrzec że dziecko jest martwe , ale ta spraw w ogóle jest dziwna i tyle
nawet jesli dziecko zabiło się wypadając, nawet jeśli tata nic nie wiedział to jak do chuja pana można wymyślić coś takiego spontanicznie????
no nie wiem moim zdaniem musiala mieć trochę czasu na obmyślenie tego, na wykonanie tych telefonów, na zaplanowanie rzekomych zakupów czy tam nie wiem czego
no a z tym kąpaniem to też dziwnie bo skoro ją wykąpała i stala się tragedia to ktoś musiał wiedziec że było kąpane czy nie bo pewnie akurat tego dnia dziecka nie kąpała wyjątkowo o tej porze no bo dlaczego???? zakładając że miałaby wychodzić na mróz , tylko musiała je kąpać zawsze o tej porze i wtedy rodzina wiedząc że dziecko było wykąpane nie zareagowała by że ona chce wyjść z dzieckiem
wiem namotałam ale pisałam akurat jak nowe rzeczy sobie uświadamiałam
zobaczycie że tam wyjdzie jeszcze coś innego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Alice1984 napisał(a):
a moze znosil wozek z martwym dzieckiem a matkas sklamala mu ze spi? i dlatego on o niczym niewiedzial i przeszedl test na wykrywaczu a matka z martwym dzieckiem na spcer poszla zostawic pod krzakiem a sklamala za ja napadli ...

też możliwe... chociaż ubieranie szkraba jest dość specyficzne i chyba nie ma dziecka. które by spokojnie i cicho pozwalało na zakładanie ubrań. no chyba że ojca nie było w domu i wpadł tylko żeby pomóc znieść wózek z dzidzi. ale to tylko gdybanie, naprawdę z niecierpliwością czekam finału tej przykrej historii, a najbardziej czekam na info że mała żyje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brechti napisał(a):
Alice1984 napisał(a):
a moze znosil wozek z martwym dzieckiem a matkas sklamala mu ze spi? i dlatego on o niczym niewiedzial i przeszedl test na wykrywaczu a matka z martwym dzieckiem na spcer poszla zostawic pod krzakiem a sklamala za ja napadli ...

też możliwe... chociaż ubieranie szkraba jest dość specyficzne i chyba nie ma dziecka. które by spokojnie i cicho pozwalało na zakładanie ubrań. no chyba że ojca nie było w domu i wpadł tylko żeby pomóc znieść wózek z dzidzi. ale to tylko gdybanie, naprawdę z niecierpliwością czekam finału tej przykrej historii, a najbardziej czekam na info że mała żyje


ale matka przy ojcu mówiła ze dziecko zasypialo na spacerze dopiero przy pozytywce,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a mi sie niechce wierzyc ze nie znajduje soe osoba ktora widziala cos konkretnego lub wie cos konkretnego zwlaszcza ze nagroda w wysokosci prawie 200tys zl nie chodzi piechota i moze ktos by sie za te pieniadze wreszcie odezwal co wie w tej sprawie cos??

Na pewno musial ktos ja widziec na spacerze, kolo bloku, czy w innych sytuacjach 9o ile nie sa wymyslone) nadal....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Alice1984 napisał(a):
no wlasnie Matylda czemu ojciec ktory znosilm wozek i moze o nicym nie wiedzial ( o wypadku) ale o lkapieli musial wiedziec to czemu nie zaprotestowal keidy zona wychodzila z mala na spacer po kapieli??

dlatego nie spekulujmy
z resztą co to za info które my dostajemy??? też czyjeś spekulacje, przypuszczenia , podejrzenia , dopóki matka nie zacznie mówić i prokuratura nie przedstawi oficjalnej wersji to spekulacje dziennikarskie nie mają sensu bo dziennikarze to hieny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Klaudia potem dodam zdjecia bo na tel. siedzę.

A ja nie słyszałam nic o tym, że ojciec pomagał znosić wózek, moim zdaniem wtedy byłoby oczywiste że o wszystkim wie a w tv nic o tym nie mówią 😮

też chciałabym już skończyć temat ale tak siedzę i cały czas oglądam i o tym myślę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tynka83 napisał(a):
Klaudia potem dodam zdjecia bo na tel. siedzę.

A ja nie słyszałam nic o tym, że ojciec pomagał znosić wózek, moim zdaniem wtedy byłoby oczywiste że o wszystkim wie a w tv nic o tym nie mówią 😮

też chciałabym już skończyć temat ale tak siedzę i cały czas oglądam i o tym myślę...

tak samo jak nic nie mówią o kąpieli 😮 😮 😮
to ona sama w objęciach rutkowskiego to powiedziała ale dowodów nie ma 🤢 może też wymyśliła to na poczekaniu
mówię tyle pewnych wiadomości ile spekulacji 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
dziewczyny skończmy spekulować bo to nie ma sensu , policja, Rutkowski podwali opinii publicznej to co mogli i chcieli , zobaczycie że ta sprawa będzie miała jeszcze bardziej zaskakujący finał
to nie ma znaczenia czy ją kąpała czy nie i o której i jak wtedy było skoro tak jak któraś napisała skoro i tak wszystko było wymyślone
ojciec wynosząc wózek mógł nie spostrzec że dziecko jest martwe , ale ta spraw w ogóle jest dziwna i tyle
nawet jesli dziecko zabiło się wypadając, nawet jeśli tata nic nie wiedział to jak do chuja pana można wymyślić coś takiego spontanicznie????
no nie wiem moim zdaniem musiala mieć trochę czasu na obmyślenie tego, na wykonanie tych telefonów, na zaplanowanie rzekomych zakupów czy tam nie wiem czego
no a z tym kąpaniem to też dziwnie bo skoro ją wykąpała i stala się tragedia to ktoś musiał wiedziec że było kąpane czy nie bo pewnie akurat tego dnia dziecka nie kąpała wyjątkowo o tej porze no bo dlaczego???? zakładając że miałaby wychodzić na mróz , tylko musiała je kąpać zawsze o tej porze i wtedy rodzina wiedząc że dziecko było wykąpane nie zareagowała by że ona chce wyjść z dzieckiem
wiem namotałam ale pisałam akurat jak nowe rzeczy sobie uświadamiałam
zobaczycie że tam wyjdzie jeszcze coś innego


Uważam jak Ty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...