Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
dzien dobry
a ja nie mogę wyrazić słowami tego co przeżywam bo od wczoraj kurwa nie mam wody 😠 😠 😠 😠 😠

dziewczyny nie piszcie czegos w stylu "wystarczy chwila nieuwagi " itp bo Tysi po pierwsze jest przykro bi dziecko cierpi a po drugie bo pewnie się obwinia o to wszystko
czasem nawet "nadmiernie" okazywana uwaga nie pomaga
to są wypadki i tyle , niestety Krzyś w tak "młodym" wieku musi doświadczać tego wszystkiego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

gizelda napisał(a):
dzien dobry
a ja nie mogę wyrazić słowami tego co przeżywam bo od wczoraj kurwa nie mam wody 😠 😠 😠 😠 😠

dziewczyny nie piszcie czegos w stylu \"wystarczy chwila nieuwagi \" itp bo Tysi po pierwsze jest przykro bi dziecko cierpi a po drugie bo pewnie się obwinia o to wszystko
czasem nawet \"nadmiernie\" okazywana uwaga nie pomaga
to są wypadki i tyle , niestety Krzyś w tak \"młodym\" wieku musi doświadczać tego wszystkiego


\"chwila nieuwagi\" to chyba normalne, bo nie da się obserwować dziecka 24h na dobę.... i każdemu to się może zdarzyć. A nikt Tysi przykrości nie chce robić i nie miał takiego zamiaru, wszyscy współczujemy i martwimy się o Krzysia. I Tysia myślę że na pewno rozumie nasze intencje. Bo to nie jest JEJ wina.... zdarzyć się może (tfu tfu)każdemu....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też nie miałam na myśli tego, że Tysia nie uważa na Krzysia...ja często zostawiam Gabrysia pod opieka Maksa bo kuchni i łazienki nie jestem w stanie z nim ogarnąc, a podczas jego 20-30 min. drzemki też się nie wyrabiam, dzisiaj już jest po drzemce i zdążyłam się ogarnąć, zjeść śniadanie i namoczyć pranie w vanishu i się obudził ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
też poznałam Miley tylko myślałam że miałaś wtedy 16 lat ☺️
i widziałam że dałaś znać że urodziłąś ale to było na innym wątku



dziewczyny
wiem że tu większość z WAS jest zwolenniczkami "zdrowego żywienia" i nic z torebek nie robicie
ale może któraś z WAS kiedyś robiła "pomysł na zapiekankę makaronową z serem" z Winiary???
bo znalazłam to w kuchni i nie wiem czy się porywać i czy to się w ogóle nada do jedzenia 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
też poznałam Miley tylko myślałam że miałaś wtedy 16 lat ☺️
i widziałam że dałaś znać że urodziłąś ale to było na innym wątku



dziewczyny
wiem że tu większość z WAS jest zwolenniczkami "zdrowego żywienia" i nic z torebek nie robicie
ale może któraś z WAS kiedyś robiła "pomysł na zapiekankę makaronową z serem" z Winiary???
bo znalazłam to w kuchni i nie wiem czy się porywać i czy to się w ogóle nada do jedzenia 🤢

ja robie z torebek 😁 😁 😁 tylko akurat tego nie robilam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andziucha napisał(a):
gizelda napisał(a):
też poznałam Miley tylko myślałam że miałaś wtedy 16 lat ☺️
i widziałam że dałaś znać że urodziłąś ale to było na innym wątku



dziewczyny
wiem że tu większość z WAS jest zwolenniczkami "zdrowego żywienia" i nic z torebek nie robicie
ale może któraś z WAS kiedyś robiła "pomysł na zapiekankę makaronową z serem" z Winiary???
bo znalazłam to w kuchni i nie wiem czy się porywać i czy to się w ogóle nada do jedzenia 🤢

ja robie z torebek 😁 😁 😁 tylko akurat tego nie robilam

kurde nie wiem bo czasem niezłe "gówna" z tego wychodzą a ja zamierzałam zrobić tą "bogatszą" wersję i trochę szkoda mi składników - bo tam pieczarki i por to nawet nie wiem czy LEON by to zjadł 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
Andziucha napisał(a):
gizelda napisał(a):
też poznałam Miley tylko myślałam że miałaś wtedy 16 lat ☺️
i widziałam że dałaś znać że urodziłąś ale to było na innym wątku



dziewczyny
wiem że tu większość z WAS jest zwolenniczkami "zdrowego żywienia" i nic z torebek nie robicie
ale może któraś z WAS kiedyś robiła "pomysł na zapiekankę makaronową z serem" z Winiary???
bo znalazłam to w kuchni i nie wiem czy się porywać i czy to się w ogóle nada do jedzenia 🤢

ja robie z torebek 😁 😁 😁 tylko akurat tego nie robilam

kurde nie wiem bo czasem niezłe "gówna" z tego wychodzą a ja zamierzałam zrobić tą "bogatszą" wersję i trochę szkoda mi składników - bo tam pieczarki i por to nawet nie wiem czy LEON by to zjadł 😮

zgadzam sie czasem to co sie z tego zrobi takie nie bardzo zjadliwe 🤢 a czasem cos pysznego sie zrobi 🙂 czasem warto zaryzykowac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak pisałam z wami to miałam 17 lat 😉 a teraz za pare dni dokladnie 13 lutego mam 19 urodziny ale stara dup*a ze mnie hehe 🤪 Ciesze sie bardzo ze mnie pamietacie no chyba dawalam znac ze urodzilam ale nie pamietam komu nicku swojego nie pmaietalam hasla tym bardziej.
Mam nadzieje ze mnie przyjmiecie i ze lepiej sie poznamy.

To moze cos o corci:
15 kwietnia 2011 roku 19:35 Przyszła na świat nasza córeczka
Imię dziecka: Emilia, Aleksandra
Data urodzenia: 15.04.2011r.
Waga: 2930g
Wzrost: 51cm
Skala Apgar: 10pkt.
Poród: CC
W którym tygodniu: 39
Termin porodu był na: 26 kwietnia 2011
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
gizelda napisał(a):
dzien dobry
a ja nie mogę wyrazić słowami tego co przeżywam bo od wczoraj kurwa nie mam wody 😠 😠 😠 😠 😠

dziewczyny nie piszcie czegos w stylu \"wystarczy chwila nieuwagi \" itp bo Tysi po pierwsze jest przykro bi dziecko cierpi a po drugie bo pewnie się obwinia o to wszystko
czasem nawet \"nadmiernie\" okazywana uwaga nie pomaga
to są wypadki i tyle , niestety Krzyś w tak \"młodym\" wieku musi doświadczać tego wszystkiego


\"chwila nieuwagi\" to chyba normalne, bo nie da się obserwować dziecka 24h na dobę.... i każdemu to się może zdarzyć. A nikt Tysi przykrości nie chce robić i nie miał takiego zamiaru, wszyscy współczujemy i martwimy się o Krzysia. I Tysia myślę że na pewno rozumie nasze intencje. Bo to nie jest JEJ wina.... zdarzyć się może (tfu tfu)każdemu....

Magda - nie stresuj się 🙂 Tysia to mądra dziewczyna i na pewno nie odbierze źle tych słów... Zresztą taka jest prawda że starczy chwila nieuwagi, a przecież dzieci wyobraźni nie mają i wystarczy sekunda.. A akurat w przypadku Krzysia nieuwagi nie było bo był z D. ale szarpnął za bieżnik na którym stała kawa i poleciało na niego... 🥴
Myślę że Justyna nie będzie miała problemu ze zrozumieniem intencji ani nie będzie doszukiwała się chęci "zrobienia przykrości"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
 Udostępnij to


×
×
  • Dodaj nową pozycję...