Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
aha, spoko, dzieki Ola 🙂

mysmy tez jeszcze neli nie chrzcili w katolickim kosciele, zostala tylko pobllgoslawiona przez pastora jak miala 8 dni ale jak tylko uda nam sie pojechac cala rodzinka do polski, co mam nadzieje nastapi w lipcu albo na boze narodzenie, to wtedy zorganizujemy chrzciny.
Mam nadzieje, ze ksiadz nie zrobi nam problemu z tego, ze S. nie ma biezmowania ani ze nie mamy slubu koscielnego. Ostatnio byl u mnie w polsce ksiadz po koledzie i pytal o mnie. Gdy mama powiedziala ze mieszkam w UK, i powiedziala ze raczej bedziemy chcieli chrzcic mala u nas w kosciele tzn w mojej rodzinnej parafii, to byl pozytywnie nastawiony, zobaczymy jak sie zachowa jak przyjdzie co do czego....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no prosze 🙂 jacy tancerze nam rosna 🙂

a moje dziecie tez od kilku dni robi wiecej kupek i na dodatek dzisiaj nie ma kompletnie apatytu, wiem ze to pewnie przez ten katar, ale Ola napisalas o kupkach Lenki wiec moze u nas tez te kupy przez zeby??? i ten brak apetytu tez??? w sumie gdy juz mi sie uda jej na ulamek sekundy zajrzec do paszczki to widze ze dwie gorne dwojki sie jakby przeswituja przez dziaselka, ale czy to to???hmmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dagi_ napisał(a):
postaral sie chlopina, widzisz Matylda?? 🙂

co kupilas???opowiadaj 🙂

nie nic ot takie tam spożywcze , ale on nigdy nie rozumie co jest potrzebne 😉
i jeszcze mam imprezę w niedzielę ale wyjeżdżam więc musiałam jakieś prezenty dziadkom kupić ( też nic specjalnego) jakieś tam słodycze alkohole, owoce bo obchodzą 60 tą rocznicę ślubu 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobryyyyy po raz drugi
Nici buziaki for ju 😘cieszę się że wszystko w porządku, teraz zdala od doniczek maleńka 😉 😉
Fajnie że Dawiś już lepiej się czuję
teraz jeszcze zdróweczka dla Laury i Neli ;)
kurcze, pozapominałam co chciałam napisać ☺️
o zębach 😁
Liwce wyszło 6 zębów w miesiąc 🤪,nie miała ani jednego do 9 miesiaca a tu już 6 😁
kurczę co jeszcze hmmmmmmm
Marinka, spokojnej podroży 🙂
Jak miałam ferie to codziennie odkurzałam, teraz nie ma szans, raz na dwa dni, trzy, różnie ☺️ ☺️
Jak wam zazdroszczę czasami tego siedzenia w domku ☺️ ☺️ ja po pracy pędem do domu, pędem Liwie nakarmić przebrać i pędem na rehabilitację, w śniegu, w zimnie brrrry 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez juz wkrotce dolacze do zgraji zapracowanych, pedzacych do domu po pracy mam, hmmm nie wiem jak dam rade bez Neliczki przez kilka dogdzin dziennie, mam nadzieje ze to nie wplynie na nasze ralacje... a Ty Ewelina zauwazylas jakas roznice???

Wlasnie!!! Marinka szczesliwej podrozy!! 🙂

I dzieki Bogu, ze Nikolce sie nic nie stalo.....boze tak nietrudno o nieszczescie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj, z reszta to pytanie nie tylko do Eweliny co ja wygaduje, a Ty Kasia??? Wiola??? Kaska Witkowa juz nie zaglada, kto jesxcze?? Ty Gosia pracujesz?? wspominalas kiedys ze na kilka godzin w tygodniu chyba???kto jeszcze pracuje???wiecie, ze ja nie mam pamieci, jakos kojarze ze ktores z nas juz pracuja, ale njie moge sobie wybaczcie przypomniec kto... przepraszam was za to najmocniej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dagi_ napisał(a):
oj, z reszta to pytanie nie tylko do Eweliny co ja wygaduje, a Ty Kasia??? Wiola??? Kaska Witkowa juz nie zaglada, kto jesxcze?? Ty Gosia pracujesz?? wspominalas kiedys ze na kilka godzin w tygodniu chyba???kto jeszcze pracuje???wiecie, ze ja nie mam pamieci, jakos kojarze ze ktores z nas juz pracuja, ale njie moge sobie wybaczcie przypomniec kto... przepraszam was za to najmocniej

pracuje jeszcze Dorota(ale rzadko zagląda, szkoda 😞 )
Ewelina druga, też pracuje,
no i Madzia w żłobku 😉

ja pierwsze dwa miesiące, to myślałam że oszaleje, cały czas sądziła, ze nikt nie będzie się lepiej opiekował Liwia niż JA ☺️ ☺️ że przy kimś innym nie będzie jej tak dobrze, że nie zrozumie jej potrzeb, chociaż przyznam że ciężko mieli na początku, bo Liwulka to ciężki orzech do zgryzienia 😁 ale teraz z perspektywy czasu widzę udział i zaangażowanie dwóch babć i taty, każdy coś nowego "nauczy" Liwulę, no i dla Liwki najważniejszy jest kontakt z kimś innym niż tylko MAMA, choć do dziś i cały czas jest tylko MAMAMAMAMAMAMAM 😁
a teraz będę wyrodna mama ☺️ w pracy po części odpoczywam od Liwii, ja nie wiem czy bym dalej zniosła ten ciągły płacz, smutne to, ale mi macierzyństwo tak dało po "dupie" że praca to chyba było bardzo dobre rozwiązanie,
choć jak miała wracać to nawet chciałam kombinować lewe zwolnienia 😁 😁

ale się rozpisałam 🤪

REASUMUJĄC
DAGI bedzie dobrze 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Dorka też pracuje, dziś z nią rozmawiałam, Amelka ma zapalenie oskrzeli bidulka 🤢


o biedna 😞 😞 😞
coś wiemy o tym paskudztwie
Adalka też była w szpitalu, miała zapalnie oskrzelików
chyba dobrze napisałam 🤨 🤨 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak napisał(a):
gizelda napisał(a):
podglądam se męża na stoku ale nie widzę tej niezgraboty
chyba to jakaś wymówka 😠


weź ty mnie nie nerwuj
ani w zeszłym roku nie była
ani w tym 😠 😠 😠 😠
a ja bardzoooooooooo chce 😁

ja nie wiem o czym mowa bo nigdy nie jeździłam
on też nie
jest dopiero drugi raz ma zajęcia z instruktorem i cwiczy na oślej łączce ale go kuźwa nie widzę 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...