Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
aisak napisał(a):
Dagi_ napisał(a):
a co Ty Matylda mieszkasz zaraz obok stoku??

chyba przez kamerkę podgląda 🤔
tak??????? Mati

niom ale są tylko trzy kamerki teraz i tak kiepsko widać - wszyscy tacy sami się wydają 😮

trzeba mu było jakiś odblask zamontować 😁 😁
to byś go poznała 😁 😁

o taki 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daga w odpowiedzi na twoje pytanie ja miałam i mam taki młyn w pracy że nie miałam nawet czasu myśleć jak tam mały 🤢 ☺️ Mam na głowie setkę praktykantów, pracowników i obowiązków a po takiej przerwie musiałam się wbić w rytm....
Poza tym mój Dawid jest bardzo kontaktowym dzieckiem i szybko się zaaklimatyzował i przyzwyczaił to nowych zwyczaju fakt jest taki że zrobiła się z niego mega przylepa i jak już jestem w domu to nie odstępuje mnie na krok a ja pod koniec tygodnia pracy jestem mega stęskniona mojego dziecka ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak napisał(a):
A propos Kasi-Kmatus, ja mam z nią stały kontakt, ale nie wiem czy kogoś interesuje co u niej ☺️ ☺️

ja też mam no
powiedzmy ze stały
bo ostatnio jak poszłam gotować obiad to napisałam że zw
a ona po kilku dniach się mnie pyta czemu ja ten obiad tak długo gotuję 😁 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
aisak napisał(a):
A propos Kasi-Kmatus, ja mam z nią stały kontakt, ale nie wiem czy kogoś interesuje co u niej ☺️ ☺️

ja też mam no
powiedzmy ze stały
bo ostatnio jak poszłam gotować obiad to napisałam że zw
a ona po kilku dniach się mnie pyta czemu ja ten obiad tak długo gotuję 😁 ☺️


oj oj Mati, Mati 😁 😁 😁 😁 😁

No więc nie wiem czy kogoś interesi czy nie 🥴
ale u Kasiuli nie jest za dobrze, Milusia dużooooooooo płacze, ja bym nawet powiedziała z tego co mi Kasia piszę ze więcej niż Liwia 😮
Kasia myślała że to przez zęby, ale prawdopodobnie coś się dzieję innego, Mila od listopada przybrała tylko 150gr 😮 😮 🤢 Milusia waży tylko 8 kg, są pod stałą kontrolą, lekarz przypuszcza że może to być celiakia 🥴 🥴 albo cis jeszcze innego, bardzo dziwne jest to właśnie że Mila nadal jej bardzo płacze a niemowlak już nie jest 🤨
Kasia jest w bardzo złym stanie bym powiedziała psychiczny, z tego co piszę to wydaje mi się że ma mega depresję,ale nie jakąś tam depresje zimową, jesienną, poważnie to wygląda 🤢 fizycznie to już od dawna nie wyrabia biedaczka. Jest mi jej bardzo szkoda, bo też nie ma pomocy, a wszystkim jest sama 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no kurcze większość z tego wiedziałam 😞
ale jak jej można pomóc ????
kto tam z nas mieszka najbliżej Krakowa????
kurde szkoda że wszędzie tak daleko
celiakia to poważna choroba ale mój siostrzeniec ma i będzie ciężko ale da się z tym żyć 🤢
ale robili już jej jakieś badania z jelit?? chyba nie bo to za wcześnie ??? ta mi się wydaje że to chyba później się robi
a jakies inne przypuszczenia jeśli to nie to ?????
bo to że mało waży to jeszcze o niczym nie świadczy , moja też raptem 8400 osiągnęła 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oczywiście, przekaże wasze pozdrowienia i wiadomości 😉
Prosze nie dziwcie sie Kasi że jej nie ma na forum, ale to jest chyba ostatnia rzecz o jakiej myśli 🥴
Co do tych podejrzeń to jeszcze nikt nic nie wie, Kasia musi spróbować podtuczyć Milę, bo oczywiście że niska waga jeszcze o niczym nie świadczy, może po porostu tyle tylko potrzebuje, za dwa tygodnie będą mieć kompleks badań, ja jej poradziłam żeby poszła jeszcze dodatkowo do neurologa bo u Milusia też kiepsko z rozwojem fizycznym, nie potrafi sama usiąść, nie raczkuje, nie podnosi się w łóżeczku, to nawet moja Liwcia ją "przegoniła". 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
gizelda napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
gdzie jest madzia z testem 😠

pewnie świętuje zaciążenie 😠
nie odpisała mi nawet małpa na smsa od rana.... 😞chyba strzele focha 😜

Mam nadzieję że nie dowiedziała się zupełnie czegoś innego, oby to nie objaw jakiejś choroby tfu tfu tfu 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak napisał(a):
Oczywiście, przekaże wasze pozdrowienia i wiadomości 😉
Prosze nie dziwcie sie Kasi że jej nie ma na forum, ale to jest chyba ostatnia rzecz o jakiej myśli 🥴
Co do tych podejrzeń to jeszcze nikt nic nie wie, Kasia musi spróbować podtuczyć Milę, bo oczywiście że niska waga jeszcze o niczym nie świadczy, może po porostu tyle tylko potrzebuje, za dwa tygodnie będą mieć kompleks badań, ja jej poradziłam żeby poszła jeszcze dodatkowo do neurologa bo u Milusia też kiepsko z rozwojem fizycznym, nie potrafi sama usiąść, nie raczkuje, nie podnosi się w łóżeczku, to nawet moja Liwcia ją "przegoniła". 😞 😞

kurcze dziwne że jeszcze do tej pory nikt jej poprawnie nie zdiagnozował.. aż boli że się dzieciaczek tyle czasu męczy a oni z nią 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak napisał(a):
Oczywiście, przekaże wasze pozdrowienia i wiadomości 😉
Prosze nie dziwcie sie Kasi że jej nie ma na forum, ale to jest chyba ostatnia rzecz o jakiej myśli 🥴
Co do tych podejrzeń to jeszcze nikt nic nie wie, Kasia musi spróbować podtuczyć Milę, bo oczywiście że niska waga jeszcze o niczym nie świadczy, może po porostu tyle tylko potrzebuje, za dwa tygodnie będą mieć kompleks badań, ja jej poradziłam żeby poszła jeszcze dodatkowo do neurologa bo u Milusia też kiepsko z rozwojem fizycznym, nie potrafi sama usiąść, nie raczkuje, nie podnosi się w łóżeczku, to nawet moja Liwcia ją "przegoniła". 😞 😞

kurde przykre to
człowiek tego nie zrozumie dopóki sam tego nie przeżyje 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też uciekam
bo Liwia właśnie wstała po prawie 3 godzinach snu, od 17.00 😮 😮 😮
teraz się będziemy bujac do 24,00 🥴 🥴
tak to jest przy tej zasra.......rehabilitacji, dziecko sie spokojnie nie może wyspać o czasie, a potem nadrabia 🤢
pa 😘

a wiecie co
bedę z Liwią chodzić na terapię zajęciową 😮 😮 😮
nie wiem co to, po co, jak i dlaczego 🤔
matko gdzie to moje dziecko jeszcze nie wyslą 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak napisał(a):
ja też uciekam
bo Liwia właśnie wstała po prawie 3 godzinach snu, od 17.00 😮 😮 😮
teraz się będziemy bujac do 24,00 🥴 🥴
tak to jest przy tej zasra.......rehabilitacji, dziecko sie spokojnie nie może wyspać o czasie, a potem nadrabia 🤢
pa 😘

pa, buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
milego wieczoru zatem

ja nie mialam za bardzo okazji poznac Milenki mamy, no ale to nie zmienia faktu ze przykro mi, ze z Milenka nie jest do konca tak jak powinno byc, ze maja problemy, mam nadzieje ze jak najszybciej zostana one zdiagnozowane i malej pomoga, no i jej mamie wreszcie ulzy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...