Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
Ewelina, a jak ogólnie samopoczucie Dawidka?

w domu znacznie lepiej niż w szpitalu.
No i zapomniałam powiedzieć że mały w szpitalu złapał zapalenie krocza 😞 i bidak miał żywe rany w pachwinach ale już opanowujemy to też...

o matko! 🤢
Miejmy nadzieję, że wszystko się szybko unormuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
Ewelina, a jak ogólnie samopoczucie Dawidka?

w domu znacznie lepiej niż w szpitalu.
No i zapomniałam powiedzieć że mały w szpitalu złapał zapalenie krocza 😞 i bidak miał żywe rany w pachwinach ale już opanowujemy to też...


Boze... 🥴 wspolczucia dla malego 😞

Moja natomiast niewiem po czym masakrycznie wysypalo. Odstawiam bialko jajka, biszkopty, wedline... zobaczymy czy zejdzie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia


Moja natomiast niewiem po czym masakrycznie wysypalo. Odstawiam bialko jajka, biszkopty, wedline... zobaczymy czy zejdzie 😞


widzę Alice, że masz podobne problemy jak ja, masakra z takim alergikiem, a mój miał iść od kwietnia do żłobka to już w ogóle nie wiem co by było..

Magda właśnie chciałam zapytać jak to jest z alergikami w żłobku, czym ich karmia?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tynka83 napisał(a):


Moja natomiast niewiem po czym masakrycznie wysypalo. Odstawiam bialko jajka, biszkopty, wedline... zobaczymy czy zejdzie 😞


widzę Alice, że masz podobne problemy jak ja, masakra z takim alergikiem, a mój miał iść od kwietnia do żłobka to już w ogóle nie wiem co by było..

Magda właśnie chciałam zapytać jak to jest z alergikami w żłobku, czym ich karmia?

zależy na co jest uczulone, różnymi zastępnikami... i gotują specjalnie dla nich, w zależności od tego jak poważna jest alergia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nikolina nawet mnie prosze nie denerwuj. Milion razy mowie o testach o tym ze dziecko sie meczy bo ja bez przerwy wysypuja odkad zaczelam podawac stale pokarmy a lekarze mowia ze jest za mala, jest za mala i jeszcze raz ze jest za mala 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
Wola zebym ja karmila niewiem czym bo niewiem po czym alergia wychodzi i zeby ja wysypywala i pozniej smarowala sterydami zamiast znalezdz winowajce!! a prywatenie nie stac mnie na takie testy gdybym sie uparla bo dzieciom robi sie z krwi i jeden wspolczynnik kosztuje 50zl wiec jak bym miala zrobic na podstawowe typu gluten, bialko kurze, drob, i inne to kilka ladnych stow by poszlo a mnie na to niestac niestety 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...