Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dobry Dziewczyny!

ide do lekarza z Jo , bo gile po pas ma 😞 😞 😞 na dodatek oczka ropieją 😞 😞 Nigdy tego nie miał

ale spi nam pieknie 🙂 nie wiem czy to pogoda czy cos ale dziś jedno i drugie wstało o 8:30 🤪 🤪 szok 🙂poprosze więcej takich nocek 🙂

Dla Julka buziaczki! 😘 😘 😘

i jabłka musze na szarlotke kupic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my też mamy passata,
Ola - myślałam że tylko Niki ma takie jazdy, kurde 4 godzin usypiania.
Martwi mnie to moje dziecię bo wysypki dostała. Wczoraj była lekarz, która chciała jej krew pobierać znowu (mimo że już 3 razy miała pobieraną) bo ona nie wie co to. No kur..... to kto ma wiedzieć?? Nie zgodziłam się na to, bo wyniki ma już dobre, chce jej oszczędzić tego bólu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
my też mamy passata,
Ola - myślałam że tylko Niki ma takie jazdy, kurde 4 godzin usypiania.
Martwi mnie to moje dziecię bo wysypki dostała. Wczoraj była lekarz, która chciała jej krew pobierać znowu (mimo że już 3 razy miała pobieraną) bo ona nie wie co to. No kur..... to kto ma wiedzieć?? Nie zgodziłam się na to, bo wyniki ma już dobre, chce jej oszczędzić tego bólu.

No niestety, mnie to też nie ominęło. Podobno tak się dzieje z dziećmi które zaczynają chodzić, u nas by się sprawdziło no ale Nitka nie chodzi, to ja już nie wiem... 🥴
Co do wysypki to Lence często pojawia się jak jej nowy ząb wychodzi, ale jak masz wątpliwości to może jedźcie do Ozimka? 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bry 😉

A moje dziecko od 2 dni normalnie zasypia a wczesniej byly awantury...
Magda a wysypka nie jakaś alergiczna? Nici chyba też miała suche plamy?

Ola samochód fajny, a on jest 5 czy 7 osobowy? My mamy toyote picnic stary model ale fajny ja go lubie i 7 osobowy, co nam się przydaje 🙂 Mój mąż też myśli o zmianie samochodu ale ja go narazie odciągam od tego pomysłu, no i u nas jeżeli już to właśnie tylko 7 osobowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bry 😉

A moje dziecko od 2 dni normalnie zasypia a wczesniej byly awantury...
Magda a wysypka nie jakaś alergiczna? Nici chyba też miała suche plamy?

Ola samochód fajny, a on jest 5 czy 7 osobowy? My mamy toyote picnic stary model ale fajny ja go lubie i 7 osobowy, co nam się przydaje 🙂 Mój mąż też myśli o zmianie samochodu ale ja go narazie odciągam od tego pomysłu, no i u nas jeżeli już to właśnie tylko 7 osobowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No mi tez samochó bardzo odpowiada! Śliczny jest i duży, to sie przydaje 🙂 🙂 🙂 naprawdę 🙂

My mamy zwykłą astrę kombi pół roczna ale duża jest i wszystko sie miesci( z reszta Ola widziłas) 😉

Ale passat to zupełnie inna klasa samochodu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tynka - auto 5 osobowe, to zwykle kombi, nie van 🙂 Też braliśmy pod rozwagę passata ale zrezygnowaliśmy z 3 powodów:
1. kupić dobrego to wielka sztuka bo te auta są często gęsto bardzo zjeżdżone (mój brat jest zawodowym mechanikiem i też swoje 5 groszy dołożył na ten temat 🤢 )
2. Avensis większa i pojemniejsza
3. Passat jest najczęściej kradzionym autem

Złożyło się też kilka inna powodów ale nie będę już pisać o tym co by nikogo nie zniechęcać i nie nudzić 🙂

Magda - kurde tak myślę - a jakie Ty jej te badania z krwi robiłaś? Mnie się wydaje że organizm się broni, jest osłabiony itd, Lena też miała wysypaną buzię obok uszu zwłaszcza po szpitalu.. Oby to nie jakaś mononukleoza.. No i tak jak pisałam, skonsultowałabym wyniki badań z Ozimkiem. Będziesz miała porównanie i spokojną głowę 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andziucha napisał(a):
Passat kradziony 🤪 🤪
Ja mam sprowadzonego z holandii bo moj maz nie chcial takiego co jezdzil po tych naszych dziurawych drogach 🙂

No właśnie te holenderskie i włoskie (poobijane) są najbardziej zjeżdżone no ale koniec tematu 🙂 Nie ma się co rozwodzić 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Andziucha napisał(a):
Passat kradziony 🤪 🤪
Ja mam sprowadzonego z holandii bo moj maz nie chcial takiego co jezdzil po tych naszych dziurawych drogach 🙂

No właśnie te holenderskie i włoskie (poobijane) są najbardziej zjeżdżone no ale koniec tematu 🙂 Nie ma się co rozwodzić 😉

niby tak mowia
no ale my jeszcze trafilismy na dobry okaz tego modelu 🙂
kazdy ma jakies tam zdanie na ten temat 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andziucha napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Andziucha napisał(a):
Passat kradziony 🤪 🤪
Ja mam sprowadzonego z holandii bo moj maz nie chcial takiego co jezdzil po tych naszych dziurawych drogach 🙂

No właśnie te holenderskie i włoskie (poobijane) są najbardziej zjeżdżone no ale koniec tematu 🙂 Nie ma się co rozwodzić 😉

niby tak mowia
no ale my jeszcze trafilismy na dobry okaz tego modelu 🙂
kazdy ma jakies tam zdanie na ten temat 🙂

Pewnie, że tak 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Andziucha napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Andziucha napisał(a):
Passat kradziony 🤪 🤪
Ja mam sprowadzonego z holandii bo moj maz nie chcial takiego co jezdzil po tych naszych dziurawych drogach 🙂

No właśnie te holenderskie i włoskie (poobijane) są najbardziej zjeżdżone no ale koniec tematu 🙂 Nie ma się co rozwodzić 😉

niby tak mowia
no ale my jeszcze trafilismy na dobry okaz tego modelu 🙂
kazdy ma jakies tam zdanie na ten temat 🙂

Pewnie, że tak 🙂

Wazne ze nowy/inny i posluzy troche 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nam sie udało kupic dobrego passata (szukaliśmy ponad rok).... bo musiał mieć odpowiedni silnik, odpowiedni rok produkcji, nie bity i inne tego typu. Ale udało się. Fakt ciężko jest....
Co do badań - to miała robioną morfologię i wyniki są dobre. Nie będę ich powtarzać kolejny raz. Myślę że to słynna 3dniówka. Wykluczam mononukleozę bo sama ją miałam i wysypki przy niej nie było. a Nikola nie ma powiększonych węzłów, śledziony ani wątrby.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...