Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej Dziewczyny!!!! 🙂 🙂

rzadko mam ostatnio czas zeby tu zajrzec i pogadac z wami, a szkoda, brakuje mi was.....

U nas tak jak zawsze, Nela raz je raz nie je, Sola jest z nia calymi dniami, bo ja w pracy a on jeszcze nie pracuje, Neliczek coraz wiecej chodzi, ale generalnie na zewnatrz chodzi tylko za rece, a domu potrafi przejsc caly dlugi korytarz sama, nie wiem czemu tak....madrala straszna sie z nej zrobila, smarouje sie kremem po kapieli, probuje wkladac skarpetki i buciki, czapke tez probuje zakladac, rozumie co sie do niej mowi i czasem to az ignotuje smarkulka 🙂 🙂

Magda, powiem ci szczerze, ze my tez nie mamy latwo, tak naprawde to nasza sytuacja jest do dupy.... tzn nie moja osobiscie ale mojego meza, nie wiadomo kiedy bedzie mogl zaczac znow pracowac...... ale nie bede tutaj o tym pisac. Do rodzicow ja mam 2,5 godziny lotu samolotem a Sola 6...... jedyna osoba ktora w krytycznym momencie moze zajac sie nela jest moja przyjaciolka Goska, i Cardy, ale ona sama ma 8 miesiecznego brzdaca wiec jej nawet nigdy nie prosze o pomoc, takze ja nawet 5 godzin bez dziecka jak Frytusa spedzic nie moge,,,,, a Nela tez jest wymagajaca, wszedzie jej pelno, jest predka jak strzala, a jej hobby to lizanie deski klozetowej i wywalanie rzeczy z lodowki a ostatnio jak cieplo to wychodzenie na balkon w samych rajstopkach a jak jej zaloze skarpetki to je zdejmuje przez samym wyjsciem na balkon..... do tego dochodzi fakt, ze ja chodze do pracy i czuje ze mi jej brakuje i jak wracam to chce nadrobic nieobecnosc i znia jestem non stop, nosze i przytulam ( wychodzi na to ze ja rozpuszczam) a potem nie moge jej odstawic na podloge nawet na moment bo jest pisk.....takze nie lam sie dziewczyno, wszyscy mamy czasem pod gorke.... najwaszniejsze to chyba nie przejmowac sie specjalnie b to nic nie da, tylko robic co sie ma robic


WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA LAURY, NIKOLI, KRZYSIA I WSZYSTKICH INNYCH MALUSZKOW O KTORYCH ZAPOMNIALAM A OBCHODZILY JUZ SWOJE PIERWZE URODZINKI LUB MIESIECZNICE 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

dźieki dziewczyny troche mi lepiej. Powiem wam ze podziwiam te ktore sa same z dziecmi albo same z meźem i dzieckiem. Nie wiem jak to robicie ale to jest niesamowite. Ja nie bede ukrywac ze u nas codziennie jest moja mama ktora mnie odciaza - chociaz pol godziny spedzi z Nitka bo co mi z mojego Ł. Jak wraca o 19 gdy Nitka juz do spania jest szykowana. Nie wyobrazam sobie cale dnie byc sama z dzieckiem non stop mimo ze ja kocham nad zycie jest dla mnie najwazniejsza i nie moge bez niej godziny wytrzymac to musze miec chwile zeby akumulator naladowac (niestety czesto wysiadam). Dlatego powtorze-podziwiam jak ktos jest sam z dzieckiem cale dnie, bo jak dla mnie to duzo znaczy jak ktos jest ze mna w domu bo wtedy juz nie tylko ja musze caly czas koncentrowac sie na dziecku bo wiem ze jest tez ktos kto na nia spojrzy i przypilnuje. Ola - pelen podziw, Dagi-dobrze ze masz tak dobrego meza ktory Ci W DOMU pomaga i Nela SIE zajmie. Frytus Ty chyba z rodzicami mieszkasz to Ci troche pomoga zawsze,co?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no rzeczywiscie Magda, na meza nie moge narzekac, ja w domu jedynie pranie robie i sprzatam w lazience co kilka dni no i gotuje w weekendy tylko od kiedy wrocilam do pracy. Sprzatanie, czystosc i schludnosc ma wpisana w charakter, a to ze sie zajmuje Nela?? no coz, poki co nie moze wrocic do pracy a na zlobek, nawet ten w ktorym ja pracuje nas nie stac w tym momencie, wiec jest jak jest i inaczej byc nie moze 🙂 poki co... oby jak najpredzej sie wszystko w naszym zyciu zmienilo....

Ja chyba bym byla najszczesliwsza osoba na swiecie gdybym mieszkala blisko domu rodzinnego i mogla liczyc na pomoc mamy, co ja pisze, gdybym ja chociaz mogla widzec raz w tygodniu a nela nie musiala tylko przez skejpa miec z nia kontaktu... no ale nie bede sie uzalac, takie jest zycie i tyle....

poki co mam plan jak tylko nasze problemy sie rozwiaza zeby kupic bilety do polski na swieta bozego narodzenia 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WOJTUŚ - kochany szkrabie, z okazji ukończenia 1 ROKU

ŻYCIA - miłości,

radości, szczęśliwego dzieciństwa i taty blisko żebyś mógł z

nim w piłę grać 😘


[URL=http://www.iv.pl/][IMG]http://www.iv.pl/images/61218558341208206207.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://www.iv.pl/][IMG]http://www.iv.pl/images/59103834882776685400.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://www.iv.pl/][IMG]http://www.iv.pl/images/77470871805559427198.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a co do bycia samej z dzieckiem to ja tez jestem sama moj maz pracuje, studiuje a w domu jest gosciem na szczescie jak juz jest to zajmuje sie malym od A do Z, wiec wtedy ja moge troszke odpoczac. na moje szczescie mam grzeczne dziecko bez awantur spi dwa razy dziennie tylko trudno go nakarmic bo strasznie aktywny 🙂 ale jak wiadomo do wszystkiego mozna sie przyzwyczaic. tylko czasami czlowiek peka... i znowu jest ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
STO LAT DLA WOJTUSIA Z OKAZJI UKOŃCZENIA PIERWSZEGO ROCZKU ŻYCIA !! RADOŚCI, SŁODYCZY TEGO CIOCIA TYSIA I KRZYSIU ŻYCZY 🙂

Krzysiu dziekuje wszystkim za pamiec i zyczenia

Ja tez podziwiam i podziwiac bede te ktore sa zdala od domu rodzinnego, mam, braci, siostr i same samiuskie zajmuja sioe dziecmi.. ja bym wymiekla. Nie nadaje sie tez do tego. SZACUN dla Was dziewczyny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie ma co nas podziwiać, przecież nie mamy innego wyboru i każda jakby była sama to musiałaby się zająć dzieckiem bo przecież nie zostawiłaby go na pastwę losu 🙂
Potem się człowiek przyzwyczaja i traktuję to jak coś naturalnego, normalnego, przynajmniej ja tak mam 🙂
Czasem brak mi tu mamy i z chęcią wykorzystałabym jej pomoc gdyby tu była ale jej nie ma i już.'
Amen 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry 🙂

Wojtusiu Śliczny Robaczku wszystkiego co najlepsze Ci życze z okazji Twoich pierwszych urodzinek!!! Dużo zdrówka,samych wesołych chwil,no i tego byście z mamusią byli jak najszybciej z Twoim tatusiem 🙂 Sto Lat!!! 😘 😘 😘 😘

[URL=http://iv.pl/][IMG]http://iv.pl/images/56709806475500866389.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magda-Tak mieszkam z rodzicami,ale oni są tylko w weekendy w domu,takze praktycznie jestem sama 😞
Ola Ty masz tyle dobrze,że S.jest z Tobą na miejscu,po pracy zajmie sie mała zebys Ty mogla np jechać na zumbe czy coś,weekendy też razem spędzacie wiec to nie ma porównania z tym jak mam ja czy Asia,doskonale ją rozumiem bo samej mi tez jest ciezko,ale daje rade 🙂
Tylko troche to męczace że dziecko wszędzie musze zabierac,ładować ja do auta,cały majdan,wózek,butelki srelki,potem ją wyciagaj masakra to jest uciazliwe na maxa,chociaz juz to opanowalam i sprawnie mi to wychodzi mimo wszystko ciezko;;/
Ostatnio byłam u fryzjera to akurat mama była w domu to tak mi fajnie bylo te 5 godz poza domem,bez Polci ale zaraz po fryzjerze(gdzie mialam jeszcze sobie na zakupy skoczyc)pojechałam do domu bo mi juz teskno było 🙂
Pola z moja mama jak zostaje to nie to dzicko,taka grzeczna jest ze szok 😁
Nie wiem jak ogarne temat jak pojedziemy do Szwecji;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Frytus150 napisał(a):

1. Ola Ty masz tyle dobrze,że S.jest z Tobą na miejscu,po pracy zajmie sie mała zebys Ty mogla np jechać na zumbe czy coś,weekendy też razem spędzacie wiec to nie ma porównania z tym jak mam ja czy Asia,


2. Nie wiem jak ogarne temat jak pojedziemy do Szwecji;/


1. S. przychodzi do domu jak już młodą trzeba kąpać więc wielka mi pomoc 🤢 Co do zumby to sobie to wywalczyłam i jeżdżę jak młoda śpi.. wtedy to każdy mógłby w domu siedzieć i jej "pilnować". Co do weekendów to też on wiecznie poza domem.. No ale, nie będę tego tłumaczyć. Nikt mnie nie odciąża w każdym razie 🙂

2. No to wtedy będziesz miała to co mam teraz ja, może wtedy zdanie zmienisz 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Magda - pokażę zdjęcia jak zeskanuję, na razie nie ma kiedy bo S. wiecznie gdzieś jeździ albo grzebie przy aucie a skaner przy jego kompie jest, ja tam mu grzebać nie będę. Ale pamiętam, obiecuję że będą 🙂

pewnie mala lenka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
raczek88 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Magda - pokażę zdjęcia jak zeskanuję, na razie nie ma kiedy bo S. wiecznie gdzieś jeździ albo grzebie przy aucie a skaner przy jego kompie jest, ja tam mu grzebać nie będę. Ale pamiętam, obiecuję że będą 🙂

pewnie mala lenka 🙂

Oczy tylko takie same 🙂
Na jednym zdjęciu wydaje się podobna ale to tylko to jedno, reszta już inna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
raczek88 napisał(a):
a ja wma maly filmik przesle, jakosc kiepska bo telefonem robiony

Magda - ale się z niego chłop zrobił 🙃 Fajowy i też widzę ma fazę na trepanie głową, Lena ma to samo 😉

A dzisiaj nauczyła się mówić że deszczyk pada a że powtarza zwykle tylko pierwszą sylabę to pokazuje palcem na okno albo patrzy tam i mówi "pa" (czytaj - pada) 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
raczek88 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Magda - pokażę zdjęcia jak zeskanuję, na razie nie ma kiedy bo S. wiecznie gdzieś jeździ albo grzebie przy aucie a skaner przy jego kompie jest, ja tam mu grzebać nie będę. Ale pamiętam, obiecuję że będą 🙂

pewnie mala lenka 🙂

Oczy tylko takie same 🙂
Na jednym zdjęciu wydaje się podobna ale to tylko to jedno, reszta już inna 🙂

nie da sie ukryc ze podobna do taty 🙂 ale u nas sie mowi ze pierwsze dziecko musi byc podobne do taty na dowod 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
raczek88 napisał(a):
a ja wma maly filmik przesle, jakosc kiepska bo telefonem robiony

Magda - ale się z niego chłop zrobił 🙃 Fajowy i też widzę ma fazę na trepanie głową, Lena ma to samo 😉

A dzisiaj nauczyła się mówić że deszczyk pada a że powtarza zwykle tylko pierwszą sylabę to pokazuje palcem na okno albo patrzy tam i mówi "pa" (czytaj - pada) 😁

ja dobrowolnie nie stawiam go do okna bo szkodnik maly cale szyby lize i wszystko umaziane az mnie trafia, wiec wole sobie oszczedzic roboty. Julan niestety osiolkowaty i jedyne co protafi mowic w miare ze zrozumieniem to daj a reszta to przeplywa jeden dzien potrafi nastepnego juz nie pamieta...... oj chyba osiollek bedzie z tego mojego synka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
raczek88 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
raczek88 napisał(a):
a ja wma maly filmik przesle, jakosc kiepska bo telefonem robiony

Magda - ale się z niego chłop zrobił 🙃 Fajowy i też widzę ma fazę na trepanie głową, Lena ma to samo 😉

A dzisiaj nauczyła się mówić że deszczyk pada a że powtarza zwykle tylko pierwszą sylabę to pokazuje palcem na okno albo patrzy tam i mówi "pa" (czytaj - pada) 😁

ja dobrowolnie nie stawiam go do okna bo szkodnik maly cale szyby lize i wszystko umaziane az mnie trafia, wiec wole sobie oszczedzic roboty. Julan niestety osiolkowaty i jedyne co protafi mowic w miare ze zrozumieniem to daj a reszta to przeplywa jeden dzien potrafi nastepnego juz nie pamieta...... oj chyba osiollek bedzie z tego mojego synka 🙂

Ja mam niestety ten ból że mam okna balkonowe wszędzie i czy chcę czy nie Lena wiecznie przy nich urzęduje, puka, krzyczy do ludzi (choć niewiele widzi bo na barierkach bambus 😁 ) i też wiecznie latam z Clinem i ręcznikiem papierowym 🙂
A gadaniem się nie przejmuj, jeszcze Ci się znudzi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...