Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
Linka i jak wybraliście już imię?


dalej nie 😞 ale ja chce chyba juz na pewno Miłosza 🙂

a terasz szukam na necie cos co moge kupic Maji na roczek bo w sobote ma urodziny 🙂
czy mozecie polecic jakas zabawke ktora uwielbiaja wasze dzieci??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja Ci nic nie polecę, bo moje dziecko niczym nie chce się bawić ostatnio. Jedynie interesuje ją krzesełko-uczydełko ale to chyba tylko dlatego ze jest nowe, a i interaktywny KUBUŚ PUCHATEK - jego uwielbia i nie znudził jej się jeszcze a ma go od walentynek.

Moja kuzynka ma Miłosza - niezły łozbuz z niego. 😁 ale imię ładne 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
ja Ci nic nie polecę, bo moje dziecko niczym nie chce się bawić ostatnio. Jedynie interesuje ją krzesełko-uczydełko ale to chyba tylko dlatego ze jest nowe, a i interaktywny KUBUŚ PUCHATEK - jego uwielbia i nie znudził jej się jeszcze a ma go od walentynek.

Moja kuzynka ma Miłosza - niezły łozbuz z niego. 😁 ale imię ładne 😉


Mi kazdy mowi ze teraz to drugie da mi popalic bo Maja aniołkiem była jak była malutka teraz w sumie tez czasami ma tylko humory 🙂

a chodziło ci o tego kubusia http://allegro.pl/interaktywny-kubus-puchatek-nowa-wersja-gratis-i2228807812.html ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

linkaa napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
ja Ci nic nie polecę, bo moje dziecko niczym nie chce się bawić ostatnio. Jedynie interesuje ją krzesełko-uczydełko ale to chyba tylko dlatego ze jest nowe, a i interaktywny KUBUŚ PUCHATEK - jego uwielbia i nie znudził jej się jeszcze a ma go od walentynek.

Moja kuzynka ma Miłosza - niezły łozbuz z niego. 😁 ale imię ładne 😉


Mi kazdy mowi ze teraz to drugie da mi popalic bo Maja aniołkiem była jak była malutka teraz w sumie tez czasami ma tylko humory 🙂

a chodziło ci o tego kubusia http://allegro.pl/interaktywny-kubus-puchatek-nowa-wersja-gratis-i2228807812.html ?


tak o tego, bo moja Nikola uwielbia słuchać piosenek i tańczy przy tym. Dlatego tak go lubi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niksssa napisał(a):
dziewczyny ile płaciłyście za tego konika little takes?

nie wiem mama kupowała w sklepie kosztował 40 zł dziewczyny pewnie na necie taniej kupiły
tzn mój kosztował 69 zł ale ja mam zniżki u tej babki i chciała 40 zł 😉 bo ostatni był
i dodam że ja się na nim świetnie bujam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bry dziewczynki

Ja Was czytam ciągle, ale mam ostatnio kilka spraw, które zaprzątają mi głowę i jakoś nie mogę się zebrać żeby popisać.

Obie Lenki - Leny do mamuś podobne bardzo 🙂

JA 10 marca składałam przez internet pit i jeszcze nie mam kasy...

Ja też sama zajmuję się dziećmi, no mąż przychodzi po południu ale niewiele mi pomaga. Mam teściową 2 piętra niżej ale to już jak jest jakaś konieczność to wtedy ok. Z Maksiem mogłam się niestety tylko niecały rok nacieszyć pomocą mamy 😞 i róznica jest ogromna, ale tak jak napisała Ola jak się nie ma wyjścia to trzeba się przyzwyczaić i tyle...

Konika kupiłam za 40 zł używanego w idealnym stanie, Gabryś lubi się bujać ale przez chwilę, częściej z niego Maks korzysta 😉

Gratulacje dla Nikolki 🙂 i Magda już kilka razy miałam pytać Nikola przez k czy c?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewelinaaleks napisał(a):
kurna a ja znów szukam butów dla małego ☺️ ☺️ ☺️ ☺️
tym razem kapciuszków lub lekkich trampek , te mi się podobają ale numery za duże 😞
http://www.hm.com/pl/product/97219?article=97219-A


szkoda że na tej stronie nie można kupować, bo już widzę kilka fajnych rzeczy
Ewela ja tez mam problem z butami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
kurna a ja znów szukam butów dla małego ☺️ ☺️ ☺️ ☺️
tym razem kapciuszków lub lekkich trampek , te mi się podobają ale numery za duże 😞
http://www.hm.com/pl/product/97219?article=97219-A


szkoda że na tej stronie nie można kupować, bo już widzę kilka fajnych rzeczy
Ewela ja tez mam problem z butami


no mi się też parę rzeczy już spodobało jutro chyba pojadę do promenady tylko kurna nie wiem gdzie ja to pomieszczę 😁 😮 bo wczoraj robiłam porządek w rzeczach małego całą wielką torbę odłożyłam za małych ubrań a i tak dołożyłam nowe i miejsca nie ma 😁 😁
A z butami mam problem taki że mam ich za dużo i młodemu też wiecznie kupuje dziś sobie kupiłam jak chcesz to zrobię foto i wstawię mój nowy zakup ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...