Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dagi nie dzis Ala niema rodzin. Miala 7go kwietnia. Po prostu suwak musze nowy zrobic bo ten sie zatrzymal na 1 roku bo jest tylko na 1 rok zycia dziecka 😉 Ale dziekuje za zyczenie.
A z tym linkiem to do mnie ze dziekkujesz czy do kogo?

Moj poprzedni link to 12minutowy program z lekarzem na temat szczepionek ich skutkow i obowiazkow szczepienia itp. Bylo to w pytaniu na sniadanie-polecam ogladnac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
przepraszam Alice 🙂 wiem ze pokazywalas kiedys tort nawet pisalam ze ladny, myslalam ze moze akurat wczesniej zorganizowalas z jakiegos powodu 🙂 🙂 ale wtopa!!! 🙂

a link, tak chodzi mi o szczepienia 🙂 ja nie ma polskiej telewizji i nie ogladam pytan na sniadanie ani ddtvn a rzeczywiscie czasem cos ciekawego mozna uslyszec. Chyba najbardziej ciekawa rzecz jaka uslyszalam w tym wywiadzie to to, ze w latach poznych 90 opublikowano wyniki badan przeprowadzonych w latach 7.... od tamtej pory sporo siezmienilo, ale skad pewnosc ze zawartosc rteci obecnie jest absolutnie sladowa, oby ten lekarz rzeczywiscie byl wiarygodny...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bry,
Ola - nie wyrzucaj sobie, przeciez to nie Twoja wina... Trzymam kciuki za Lenkę.
Ja nie bardzo wierzę w te powikłania poszczepienne,nie wierze ze szczepionka moze powodowac autyzm. moze tylko zaostrzyc objawy jezeli dziecko jest autystyczne...
Wiadomo nie chce przesadzac ze szczepieniami, i dodatkowo na nic nie szczepię. Ale obowiązkowe szczepienia zrobię - jak najpóźniej tak żeby byłą starsza około 14 miesiąca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bry

Ola wspólczuje i życzę dużo zdrówka dla Lenki 😘
Swoją drogą G. też drapie się po brzuszku czasami i miał wysypkę na brzuszku i pleckach ale też byłam pewna,że to alergia, więc to normalne, że tak pomyślałaś, przynajmniej ja tak uważam...
Ja nigdy nie miałam żadnych zapaleń itp. w tych okolicach i nie rozumiem jak krosty na plecach czy drapanie po brzuszku może być właśnie tego objawem ?

A co do szczepień Ola a Ty infanrixem nie szczepisz? Bo kurcze jak ominąć świnkę jak jeszcze jest infanrix i ja chcę pneumokoki robić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Neliczku sto lat dla Ciebie,duzo zdrowka,usmiechu na Twojej slicznej czekoladkowej buziuni i wielu ciekawych przygodi duzo duzo kolegow i kolezanek:*


Hej:/
Moja noc ciezka;/
Pola sie budzila na jedzienie ;/ A wlasnie ktorej z Was dzicko jeszcze je w nocy????
O 5.20 pobudka;/
Przed 8 polozylysmy sie i teraz wsatalysmy;p
Pola wlazila z lozka na parapet i spadla na podloge;/;;/ chwile poplakala i znow chciala tam wlazic,masakra z niej to istny diabel sie zrobil.

Co do szczepien ja szczepilam Pole na wszystko i w czerwcu szczepie podstawy i na pneumokoki..

Matylkda-co robie siedze z Pola cale dnie ,robie obiad,sprzatam,piore masakra w Polosce to chociaz gotowanie mi odchodzilo no ale lubie to robic 🙂

Ola-nie obwiniaj sie za grzybice u Lenki a wlansieod czego jej sie to zrobilo???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Właśnie w sprawie tych pneumokoków zdania są b. podzielone, jedni twierdzą, że super fajnie, ale z drugiej strony czytałam opinie, że po podaniu tego dziecko, które wcześniej właściwie nie chorowało zaczęło. Nie chcę by był chory, ale też tym samym nie chce mu zaszkodzić. Moja znajoma pielęgniarka twierdzi, że u nich b. dużo dzieci tym szczepią. Ostatnio mieli przypadek posocznicy, bo dziecko nie szczepione było... Naprawdę nie wiem co robić do środy muszę się zdeklarować... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bry 🙂

Dzięki dziewczyny ale mimo to mam żal do siebie 😞


Nelinia
- bądź zawsze piękną, zdrową, szczęśliwą i spełniona dziewczynką, niech Ci się apetyt poprawi i będzie taki jak ten na życie 🙂 I niech Ci nigdy niczego w tym Twoim pięknym życiu nie zabraknie 😘 100 LAT !!!


[URL=http://iv.pl/][IMG]http://iv.pl/images/24898565038204806677.jpg[/IMG][/URL]


Co do szczepień to ja od od dawna byłam i jestem i sceptyczna, zresztą wiecie że kupowałam Engerix do szpitala żeby nie dawali Lenie szpitalnej szczepionki z rtęcią. Zawsze będą za i przeciw... Ale ta rozmowa którą Alice pokazała była nierówną walką bo dlaczego zaprosili tylko lekarza który optował \"za\" i nie dał szans tamtej kobiecie. Mogli też zaprosić lekarza będącego \"przeciw\" - wtedy dla mnie ta rozmowa miałaby sens 🙂

Ja nie będę szczepić teraz na świnkę/odrę/różyczkę - powiem, że odkładam w czasie i tyle. Teraz Lenka jest za mała wg mnie żeby sobie poradzić z tym paskudztwem.
No i oczywiście nieobowiązkowe szczepienia odpadają 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...