Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Wiesz Marina
ja nie uważam że IGA to któraś z nas tu obecnych ale myślę że to ktoś kto nas czyta od samego początku, może tu była i nikt jej nie zauważył , może to któryś z tych betonów czyt. ta od ananasa i jeszcze ze dwie się pojawiły albo ogólnie jakieś coś co czyta wszystkie wątki bo nie ma co robić
żadnej z nas "obecnych" marcówek, kwietniówek majówek nie podejrzewam
mniejsza z tym
filmy nie są publiczne , są dla posiadających link czyli każdy kto tu wchodzi , widząc link może na niego kliknąć i działa
komentarzy celowo nie zablokowałam
Marina mój mąż też nie w moim typie he he
nigdy młodo nie wyglądał ale teraz się strasznie postarzał
chociaż nie powiem jak jest ładnie ogolony, obstrzyżony ( nie na łyso 😠 ) i ubrany w T-shirt i jeansy ( tylko nie koszulkę polo bo to go jeszcze bardziej postarza )- to i mnie się podoba
czasami 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a ja już siedzę z telefonem jak na szpilkach po szwagierka dziś pierwszy raz w życiu skacze ze spadochronem
pierwszy raz w życiu
i pierwszy raz sama , samiusieńka tylko po teoretycznym kursie
skok był o 10.00 i do tej pory cisza 😮
a jutro ( jak przeżyje 😉 ) skacze sama w nocy 🤢
tylko z nadajnikiem GPS więc wszyscy wróżymy jej lądowanie na drzewie
ale jutro to jutro ważne co dziś 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
Ola, moja mama do mnie dzwoniła i mówiła, że Anielka tak przeżywała to spotkanie , że cały czas jej opowiadała, że ona z jakąś babcią rozmawmawiała i , że Lenke głakskała

Acha i dziękuje Ci , ze tak ładnie o moich dzieciorkach napisałas,Faktycznie sie bardzo kochaja, miło mi , że to zauważyłaś. Ale fakt faktem, że z 2 dzieci juz nie jest tak wszystko gładko z tak mała róznica 🙂

poprosze tez jak bedziesz miała wolny czas o ten przepis na ciasto, zrobie go 🙂

No przecież normalnie napisałam, nie było tam niczego, co nie byłoby prawdą 🙂 Cieszę się, że się tak Anielce podobało, hehe śmiać mi się chciało jak Lenkę całowała 😉 Pocieszna jest 😁
Tu masz przepis, ta blacha co widziałaś (duża) to była robiona z 1,5 porcji ale mimo to były tam 4 jajka i do ciasta dodana była łyżka śmietany żeby było bardziej kruche 😉 Cukru daj wg uznania, nie za dużo bo będzie za słodkie 🙂

0,5 kg mąki
4 jajka
2 łyżki cukru do ciasta
1 niecała szklanka cukru do białek
kostka margaryny rozpuszczonej i wystudzonej
2 łyżki kakao
2 łyżeczki czubate proszku
ok kg jabłek
orzechy włoskie - ok szklanka

Margaryne rozpuscić i ostudzić, mąke, proszek, żółtka i rozpuszczoną margaryne wymieszać razem. Ciasto podzielić na 2 części. Do jednej dodać 2 łyżki kakao. (Zostawić sobie trochę ciemnego i jasnego ciasta do posypania grudkami na wierzch ciasta). Blachę wysmarować margaryną lub masłem. Rozkruszyć biale ciasto (coś jak na zacierki a na to trochę ciemnego. Ubić białka z cukrem. Na ciasto wyłożyć starte na dużych oczkach jablka a na nie ułożyć ubitą pianę - nie dociskac zeby piana nie siadła. Na pianę posypąć grudki białego i ciemnego ciasta a na sam wierzch orzechy włoskie. Piec ok godzinę w 180 stopniach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ej no ja pierdzielę wypadła mi plomba z drugiego zęba to już nie żarty

a odnośnie tego żywienia to jakie mleko MM dajecie 2kę czy 3kę ???????
i Ola coś pisałaś o uczuleniu na coś chyba na laktozę ale pewności nie mam
skąd wiesz że jest na to Lenka uczulona ??????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
ej no ja pierdzielę wypadła mi plomba z drugiego zęba to już nie żarty

a odnośnie tego żywienia to jakie mleko MM dajecie 2kę czy 3kę ???????
i Ola coś pisałaś o uczuleniu na coś chyba na laktozę ale pewności nie mam
skąd wiesz że jest na to Lenka uczulona ??????

Bo miała alergię jak piła zwykłe MM - nie hydrolizat ani sojowe - objawiającą się liszajami na skórze i zielonymi śmierdzącymi kupami, po zmianie - jak ręką odjął 🙂
I przy tym Lenki mleku nie ma dwójek czy trójek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
Witam 🙂

No proszę was, pediatrę pytać czy można zmienić mleko na 3 jak już rok dziecko kończy??????
Ja zaczęłam 3 wprowadzać gdzieś w połowie marca.

a skąd ja mam to wiedzieć 🥴
nie czytam opakowań
nie wiem od kiedy jest 3ka
ale pamietam że kiedyś ktoś pytał to mi się przypomniało bo nie wiem od kiedy to
każda trójka jest od roku??????????
kurwa my to z tego mleka nigdy nie wyjdziemy
ONA kocha to mleko , mimo że wypicie 210 ml zajmuje jej dwie godz
ale bardziej fascynuje ją zabawa butelką
ja już widzę że w butelce zrobiły sie gluty to więcej jej tego nie podaję
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pomocy! Która kurteczka ładniejsza dla Anielki ??
http://www.halens.pl/nws/halens/dziecko/modne_dzieciaki/kurtki/FH_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/NEXT-Px142aszcz__m424614.html


czy


http://www.halens.pl/nws/halens/dziecko/modne_dzieciaki/kurtki/FH_bmZoX3BhZ2V0eXBlPWRldGFpbCZmaF9lZHM9JWMzJTlmJmZoX3ZpZXdfc2l6ZT0yNCYmZmhfc2Vjb25kaWQ9cGxfNDI0MzA5JmZoX2xpc3Rlcl9wb3M9MTgmZmhfbG9jYXRpb249JTJmJTJmaGFsZW5zX3BsJTJmcGxfUEwlMmZjYXRlZ29yaWVzJTNjJTdiaGFsZW5zX3BsX3BsXzYyMDElN2QlMmZjYXRlZ29yaWVzJTNjJTdiaGFsZW5zX3BsX3BsXzYyMDFfcGxfMTg4OSU3ZCUyZmNhdGVnb3JpZXMlM2MlN2JoYWxlbnNfcGxfcGxfNjIwMV9wbF8xODg5X3BsXzIzMjUlN2QlMmZjYXRlZ29yaWVzJTNjJTdiaGFsZW5zX3BsX3BsXzYyMDFfcGxfMTg4OV9wbF8yMzI1X3BsXzIzODAlN2QlMmY2MC4wJTNjcHJlaXNfbWluJTNjMTAwLjAmZmhfcmVmdmlldz1saXN0ZXI=/NEXT-Kurtka__m424309.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
Pomocy! Która kurteczka ładniejsza dla Anielki ??
http://www.halens.pl/nws/halens/dziecko/modne_dzieciaki/kurtki/FH_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/NEXT-Px142aszcz__m424614.html


czy


http://www.halens.pl/nws/halens/dziecko/modne_dzieciaki/kurtki/FH_bmZoX3BhZ2V0eXBlPWRldGFpbCZmaF9lZHM9JWMzJTlmJmZoX3ZpZXdfc2l6ZT0yNCYmZmhfc2Vjb25kaWQ9cGxfNDI0MzA5JmZoX2xpc3Rlcl9wb3M9MTgmZmhfbG9jYXRpb249JTJmJTJmaGFsZW5zX3BsJTJmcGxfUEwlMmZjYXRlZ29yaWVzJTNjJTdiaGFsZW5zX3BsX3BsXzYyMDElN2QlMmZjYXRlZ29yaWVzJTNjJTdiaGFsZW5zX3BsX3BsXzYyMDFfcGxfMTg4OSU3ZCUyZmNhdGVnb3JpZXMlM2MlN2JoYWxlbnNfcGxfcGxfNjIwMV9wbF8xODg5X3BsXzIzMjUlN2QlMmZjYXRlZ29yaWVzJTNjJTdiaGFsZW5zX3BsX3BsXzYyMDFfcGxfMTg4OV9wbF8yMzI1X3BsXzIzODAlN2QlMmY2MC4wJTNjcHJlaXNfbWluJTNjMTAwLjAmZmhfcmVmdmlldz1saXN0ZXI=/NEXT-Kurtka__m424309.html


Obie cudne ale chyba ta żółta.. łatwiej coś dobrać do niej i nie będzie się z niczym gryzła w razie co 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też jestem za drugim 🙂
ale mnie się najbardziej podoba ten
http://www.halens.pl/halens/markenwelt/next/moda_dziecieca/dla_dzieciakow_2/okrycia_wierzchnie/m-427807/index.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...