Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Nikola to jestem pełna podziwu! Gabrysia mąż maszynka pojedzie.

Czy Wasze dzieci biją? bo Gabryś od pewnego czasu bije, śmieje się a potem robi sobie no no, ostatnio jakby mniej ale był okres, że często mu się zdarzało. I dzisiaj jakby mu sie ulało tzn. zjadł butlę mleka i zaczął szaleć na łóżku od razu i mu się ulało, nie wiem czy to normalne bo od kilku mcy już nie ulewał zupełnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Alice1984 napisał(a):
gizelda napisał(a):
Aniu uśmiałam sie z Twojego posta
a podzielić się NIE MAM CZYM 😞
Alice działka piękna i duża , pewnie domek kiedyś większy będzie 😉
ta tu na wsi ma 9 arów więc maleństwo i stoi na niej gigantyczny dom
dlatego P. chce dla mnie kupić dodatkowe 5 arów
to już będzie coś 🤪


nie duzy domek 😞 tam w tle rosnie domek-szopka o metrazu 35m2 +12 poddasze niemieszkalne 😁

no właśnie teraz na razie taki , a za kilka lat normalny duży a ten przerobicie na pomieszzenia gospodarcze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tynka83 napisał(a):
Nikola to jestem pełna podziwu! Gabrysia mąż maszynka pojedzie.

Czy Wasze dzieci biją? bo Gabryś od pewnego czasu bije, śmieje się a potem robi sobie no no, ostatnio jakby mniej ale był okres, że często mu się zdarzało. I dzisiaj jakby mu sie ulało tzn. zjadł butlę mleka i zaczął szaleć na łóżku od razu i mu się ulało, nie wiem czy to normalne bo od kilku mcy już nie ulewał zupełnie...

Justyna moje też bije od pewnego czasu i nie wiem skąd ona to ma , ale przyjemne to ni ejest jak dostaję po mordze w nocy 😮
a ulewać nie ulewa nigdy nie ulewała - no jak była noworodkiem to wiadomo i raz jedyny zwymiotowała ze dwa miesiące temu po tym jak zasmakowała kartonu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hehe Tynka nakarm młodego a po godzinie wsadź z moim ojcem do samochodu 😁 Wariat tak jeżdzi, że helka już 2 razy RIGOLLETTO odwaliła, ale to takie FILMOWE, jakby z rury pod dużym ciśnieniem bełt przez 10 sek. leciał, helka do prania, jej ciuchy do prania, fotelik do prania, ja też do prania no i oczywiście cała tapicerka...

ale no tak, o ulewaniu piszesz a nie o bełtach 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
e.... przypomnialo mi sie ze jednam moze i sie bije jezeli to tak mozna nazwac. Np niedawno miala taka faze ze walila glowa w barierke lozeczka i potym sie krzywila z bolu po czym masochistka nadal wali i tak ciagle, albo niektore nowe przedmioty "bada" w ten sposob ze wali sie nimi po glowie. Ale to juz minelo miala tylko z miesiac moze taka faze?? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
młody nie bije za to ciągnie za włosy Julke strasznie, ze 3 razy juz miałam akcje że musiałam ją ratować bo tak się uczepił że nie mogła sobie rady sama dać z nim 😠 😠

i w ogóle z tą starszą gwiazdą mam jakiś trudny okres. strasznie się zrobiła zawzięta i buntownicza, nieraz jak sobie uroi że czegoś nie zrobi to są takie spięcia, że w końcu kończy się to awanturą i płaczem. nawet mi ostatnio powiedziała, że czasem mnie nienawidzi 🤢 🤢 dopiero wieczorem na spokojnie po dłuższej rozmowie przytuliła się i przeprosiła ale i tak BOLAŁO 🥴
yyyyyh ja nie wiem czy te dzieci teraz jakieś inne są czy jak, ja w jej wieku takim aniołem byłam, później mi dopiero zaczęło "odwalać". chociaż też łatwa nie byłam: kiedyś mnie mama na basen zabrała a ja jechać nie chciałam i stałam w wodzie przez całą godzinę w jednym miejscu - w akcie buntu 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Alice1984 napisał(a):
Moja Ala sie nie bije ale tez sie wyglupia strasznie skacze szaleje. Co prawda nie udalo sie jej ulac po takim skakaniu na szczescie.

Matylda hojnego meza masz jak chce Ci dokupic az 400m2 !! to tyle ile ma nasza dzialka przy domu teraz tu gdzie mieszkamy 🙂

5 arów to 400mkw ?????
tak tylko pytam bo nie wiem
hojny nie hojny , ale teraz nie da sie tu nic zrobić bo wszystko jak na talerzu a podwórko małe i drzewo na środku podwórka lezy i pies zają drugie pół, i wjazd i huśtawka i stoliki i ławki i nie ma podwórka i nie ma żadnego zaplecza
bo my za tymi garażami i tak zagarnęliśmy ar ale to tak na słwo właściciele nam pozwolili a teraz to kupi bo tak dalej być ie może z resztą tak jak pisałam mój ogród już tam powstał więc nie ma odwrotu
to są działki polne tj pole tzn gruntu orne i na poczatku baba chciała 3 tyś za ar ( chyba ją potelepało a ziemia najgorsza klasa ) i już zaczęliśmy porządkować to co zagarnęliśmy i rozwaliliśmy płot ale chyba ją przycisnęło bo teraz chce 1500 za ar plus notariusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
Hehe Tynka nakarm młodego a po godzinie wsadź z moim ojcem do samochodu 😁 Wariat tak jeżdzi, że helka już 2 razy RIGOLLETTO odwaliła, ale to takie FILMOWE, jakby z rury pod dużym ciśnieniem bełt przez 10 sek. leciał, helka do prania, jej ciuchy do prania, fotelik do prania, ja też do prania no i oczywiście cała tapicerka...

ale no tak, o ulewaniu piszesz a nie o bełtach 😁


😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
w ogóle mam zgryzote - młody mi za bardzo nie lubi samochodem jeździć 🥴 🥴 a na wakacje planujemy do Bułgarii jechać, więc ponad 24h podróży 😮 😮 poszukuję teraz jakichś zabawek - gadżetów do zamontowania w aucie, żeby mi tam nie fikał za bardzo - ma któraś coś sprawdzonego??

mój już nawet myślał o tym, żeby go napaść aviomarinem zeby spał całą drogę 😁 😁 😁 - głupek jeden no 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niksssa napisał(a):
w ogóle mam zgryzote - młody mi za bardzo nie lubi samochodem jeździć 🥴 🥴 a na wakacje planujemy do Bułgarii jechać, więc ponad 24h podróży 😮 😮 poszukuję teraz jakichś zabawek - gadżetów do zamontowania w aucie, żeby mi tam nie fikał za bardzo - ma któraś coś sprawdzonego??

mój już nawet myślał o tym, żeby go napaść aviomarinem zeby spał całą drogę 😁 😁 😁 - głupek jeden no 😉

wstaw mu tam TV i Nikitę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
niksssa napisał(a):
w ogóle mam zgryzote - młody mi za bardzo nie lubi samochodem jeździć 🥴 🥴 a na wakacje planujemy do Bułgarii jechać, więc ponad 24h podróży 😮 😮 poszukuję teraz jakichś zabawek - gadżetów do zamontowania w aucie, żeby mi tam nie fikał za bardzo - ma któraś coś sprawdzonego??

mój już nawet myślał o tym, żeby go napaść aviomarinem zeby spał całą drogę 😁 😁 😁 - głupek jeden no 😉

wstaw mu tam TV i Nikitę 😁


taaa i co jeszcze, moze karuzele? 😁 😁

w sobote u nas jakas głupia pizda - 49 letnia kobita wjechała w słup pośrodku ronda. miała 2,4 promila i 6 letnie dziecko na tylnym siedzeniu 😠 😠
ja nie wiem przy takiej zawartości alko to bym chyba na czworakach chodziła no i kur.. sama niech se jeździ ale to dziecko?? 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nikssa ja się spytam takiej jednej, co mi pod blokiem klęczy co targ z dzieckiem, co ona daje temu dziecku że przez kilka godzin leży prawie nieruchome, może i w podróży by wam pomogło 🤢

głupi żart, ale ja już się tym dzieciaczkiem interesuję bo nie wierzę, że na oko dwuletnie może mniej dziecko leżałoby praktycznie nieruchome przez tyle czasu!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a pawła kuzynka TRZEŹWA tak zaparkowała auto na cmentarzu że teraz nadaje sie do kasacji
a poszła tylko na chwilę zanieść kwiaty i trójka małych dzieci i miała je zostawić w aucie ale chciały iść to poszły z nią , za chwilę wielkie BUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUM ona wybiega a auto zjechało z górki prosto w słup
siła byla ogromna bo nie mogli tego wydobyć , wyglądało to jakby słup wyrastał z auta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
Nikssa ja się spytam takiej jednej, co mi pod blokiem klęczy co targ z dzieckiem, co ona daje temu dziecku że przez kilka godzin leży prawie nieruchome, może i w podróży by wam pomogło 🤢

głupi żart, ale ja już się tym dzieciaczkiem interesuję bo nie wierzę, że na oko dwuletnie może mniej dziecko leżałoby praktycznie nieruchome przez tyle czasu!

a u mnie jest taka jedna co chyba nie ma co dziecku podać bo lata pod BIEDRONKA jak szalone i trzeba uważać żeby go autem nie rozjechać a ma też może ze trzy lata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
G. bije z placka po twarzy innych i siebie też...

Też się zastanawiałam czy u G. to nie był bełt bo nawet kawałek pomidorka sie tam znalazl i woda a nie mleko, ale nie było to dla niego nieprzyjemne nawet się nie zorientował... Sory za szczegóły, zobacze czy nie bedzie sie to powtarzalo i zapytam pediatrę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tynka83 napisał(a):
G. bije z placka po twarzy innych i siebie też...

Też się zastanawiałam czy u G. to nie był bełt bo nawet kawałek pomidorka sie tam znalazl i woda a nie mleko, ale nie było to dla niego nieprzyjemne nawet się nie zorientował... Sory za szczegóły, zobacze czy nie bedzie sie to powtarzalo i zapytam pediatrę

nie przejmuj się nas takie szczegóły nie rażą 😉 nie krępuj się 😉
chociaż w sumie piszę w swoim imieniu ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...