Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
1o0 lat dla Leny !!!! :***
jeeeeeej jak ona gada 😁 😁 ale bedziesz miała kobieto przefikane z nią, moja Julka też tak nawijała od małego i do tej pory gęba jej się nie zamyka na dłużej niż 2-3 min. 😁 😁
a Szymik jak ją zobaczył to go zamurowało i aż mleczko przestał jeść w połowie co mu się rzadko zdarza 😉

Mamy słonko - niech się rozkręca bo mi się spaceru chce 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dzięki NIKOLETTA
też się obawiam co to będzie jak zacznie mówić z "sensem"
a swoją drogą ostatnio tak na nią patrzyłam i się zastanawiałam co w tej małej główce siedzi??? co to ma niby oznaczać??? czy w ogóle coś oznacza??? co ona sobie myśli ????
czy nic czy jednak coś ??? 🥴
ciekawe 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
gizelda napisał(a):
a słyszałyście jak oNA się śmieje
tam przy zabawie ze "starym rakiem " ????
tak to nawet ja nie umiem 🙃

Ja wtedy na Twojego męża przystojnego patrzyłam ☺️

na kogo ???????????
no przystojny to on był albo czasem jest ale nie tam
to była sobota , 7.00 rano ( co widać po LENY włosach)
on NIE wyspany i jeszcze obolały bo ma problem jakiś z kręgosłupem
mniejsza z tym LENA sie tam śmiała jakby co 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
dzięki NIKOLETTA
też się obawiam co to będzie jak zacznie mówić z "sensem"
a swoją drogą ostatnio tak na nią patrzyłam i się zastanawiałam co w tej małej główce siedzi??? co to ma niby oznaczać??? czy w ogóle coś oznacza??? co ona sobie myśli ????
czy nic czy jednak coś ??? 🥴
ciekawe 🙃


mysli sobie: "ale głupi ci starzy tyle razy im powtarzam a oni dalej nie kumają o co chodzi" 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas już oki, siostra kuzynka wróciła ze szpitala, wraca małymi kroczkami do zdrowia 🙂
Teraz czeka na sprawę w sądzie, bo to wina kierowy była.
A Jaś śmiga coraz lepiej 🙂 Po woli robimy na wsi, hydraulik ma być jutro żeby podłączyć wodę 🙂 I jak tylko zrobi się cieplej będziemy jechać 🙂 Działka skopana gotowa do posadzenia warzywek 🙂 Sprzątanie na całego!!!!Właśnie oglądam filmiki z Leną, mąż naprawdę przystojny jak Ola powiedziała!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nina ale już kiedyś pytałam i chyba mi nie odpowiedziałaś
a ta działka to jest taka do zamieszkania ??????? czy jakaś taka tylko rekreacyjna z altanką, domkiem letniskowym bo nie wiem
i jak to daleko od WASZEGO miejsca zamieszkania ?????
my też zamierzamy kupić działkę a w zasadzie "przedłużyć" nasze podwórko w pole bo jakies takie którkie o kończy sie garażami a z tyłu już nie nasze
i tam właśnie mam swój ogródek pierwszy raz 🙃 w sobotę przekopywałam to wraz z nawozem naturalnym czyt. z obornikiem ( potocznie z gnojem ☺️ )
może chociaż jakaś marchewka urosnie jak mi jej zające nie zjedzą bo ogrodzenia jeszcze nie ma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
Nina ale już kiedyś pytałam i chyba mi nie odpowiedziałaś
a ta działka to jest taka do zamieszkania ??????? czy jakaś taka tylko rekreacyjna z altanką, domkiem letniskowym bo nie wiem
i jak to daleko od WASZEGO miejsca zamieszkania ?????
my też zamierzamy kupić działkę a w zasadzie "przedłużyć" nasze podwórko w pole bo jakies takie którkie o kończy sie garażami a z tyłu już nie nasze
i tam właśnie mam swój ogródek pierwszy raz 🙃 w sobotę przekopywałam to wraz z nawozem naturalnym czyt. z obornikiem ( potocznie z gnojem ☺️ )
może chociaż jakaś marchewka urosnie jak mi jej zające nie zjedzą bo ogrodzenia jeszcze nie ma



Nie do końca. Jest normalny dom murowany. Ale ma tylko jeden pokój, kuchnie, sień tzw. W ubiegłym roku przedzieliliśmy to i zrobiliśmy łazienkę. Także jest już kibelek i umywalka. Hydraulik teraz będzie wymieniał zawór w domu od wody bo cieknie i robił nam wyjście pod automat. Ogrzewanie jest, ale piecowe. Teraz trzeba myśleć o podłodze. Wylewać ją i ocieplać bo są deski, a na nich płyta. Właściwie póki co to można tam mieszkać latem. Też w sobotę Ł. wkopywał obornik w ogródku, sąsiad przywiózł 😆 Także jest kupę roboty, gdyby to było nasze to już dawno byłoby zrobione dużo więcej, ale cóż. Dopóki nie będzie czarno na białym to robimy tylko tyle co nam w lato potrzebne. mamy ogródki, altankę, mnóstwo drzewek owocowych, kwiatki, sratki. Tak to wygląda 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natka85 napisał(a):
gizelda napisał(a):
Nina ale już kiedyś pytałam i chyba mi nie odpowiedziałaś
a ta działka to jest taka do zamieszkania ??????? czy jakaś taka tylko rekreacyjna z altanką, domkiem letniskowym bo nie wiem
i jak to daleko od WASZEGO miejsca zamieszkania ?????
my też zamierzamy kupić działkę a w zasadzie "przedłużyć" nasze podwórko w pole bo jakies takie którkie o kończy sie garażami a z tyłu już nie nasze
i tam właśnie mam swój ogródek pierwszy raz 🙃 w sobotę przekopywałam to wraz z nawozem naturalnym czyt. z obornikiem ( potocznie z gnojem ☺️ )
może chociaż jakaś marchewka urosnie jak mi jej zające nie zjedzą bo ogrodzenia jeszcze nie ma



Nie do końca. Jest normalny dom murowany. Ale ma tylko jeden pokój, kuchnie, sień tzw. W ubiegłym roku przedzieliliśmy to i zrobiliśmy łazienkę. Także jest już kibelek i umywalka. Hydraulik teraz będzie wymieniał zawór w domu od wody bo cieknie i robił nam wyjście pod automat. Ogrzewanie jest, ale piecowe. Teraz trzeba myśleć o podłodze. Wylewać ją i ocieplać bo są deski, a na nich płyta. Właściwie póki co to można tam mieszkać latem. Też w sobotę Ł. wkopywał obornik w ogródku, sąsiad przywiózł 😆 Także jest kupę roboty, gdyby to było nasze to już dawno byłoby zrobione dużo więcej, ale cóż. Dopóki nie będzie czarno na białym to robimy tylko tyle co nam w lato potrzebne. mamy ogródki, altankę, mnóstwo drzewek owocowych, kwiatki, sratki. Tak to wygląda 🙂

a dlaczego nie jest WASZE jeśli można zapytać ☺️
jak nie chcesz to nie pisz albo może być na priv 😉
kurde ale to fajnie , jeśli działka jest w miarę duża to można sie tam kiedyś pobudować 😉
super
ja się nie mogę mojego ogródka doczekac i w sumie tej działki też tylko to też będzie śmieszne , bo ja tu do podwórka na wsi nic nie mam a za garażem będzie moja ,własna, kilkuarowa działka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To jest mojej babci. Działki są też obok, i dwie duże kawałek dalej, gdzie tak naprawdę tam chciałabym się wybudować. Bo są ładniejsze nad samym lasem, 2 km od jeziora. Cały czas się zastanawiam nad nimi 🤨 Projekt domu miałabym taniej, bo pracowałam w biurze projektowym trochę 😆 Kolega jest także super architektem wnętrz, razem zaczynaliśmy pracę, więc fachowym okiem by podpowiedział co i jak i jak najlepiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natka85 napisał(a):
To jest mojej babci. Działki są też obok, i dwie duże kawałek dalej, gdzie tak naprawdę tam chciałabym się wybudować. Bo są ładniejsze nad samym lasem, 2 km od jeziora. Cały czas się zastanawiam nad nimi 🤨 Projekt domu miałabym taniej, bo pracowałam w biurze projektowym trochę 😆 Kolega jest także super architektem wnętrz, razem zaczynaliśmy pracę, więc fachowym okiem by podpowiedział co i jak i jak najlepiej.

aha
no to pewnie
na pewno przyjdzie taki czas że zamieszkasz w wymarzonym domku , swoim własnym
ja też mam znajomego projektanta czy tam architekta w każdym razie ma własne biuro projektowe
tylko ja się budować nie zamierzam
chociaż bardzo bym chciała
no może kiedyś w totka wygram to się uda 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
Natka85 napisał(a):
To jest mojej babci. Działki są też obok, i dwie duże kawałek dalej, gdzie tak naprawdę tam chciałabym się wybudować. Bo są ładniejsze nad samym lasem, 2 km od jeziora. Cały czas się zastanawiam nad nimi 🤨 Projekt domu miałabym taniej, bo pracowałam w biurze projektowym trochę 😆 Kolega jest także super architektem wnętrz, razem zaczynaliśmy pracę, więc fachowym okiem by podpowiedział co i jak i jak najlepiej.

aha
no to pewnie
na pewno przyjdzie taki czas że zamieszkasz w wymarzonym domku , swoim własnym
ja też mam znajomego projektanta czy tam architekta w każdym razie ma własne biuro projektowe
tylko ja się budować nie zamierzam
chociaż bardzo bym chciała
no może kiedyś w totka wygram to się uda 😉



Wszystko tu jest kwestia czasu...wiele spraw musi się wyjaśnić i wyklarować. Gdybym miała pewną pracę, eh. Ale znajomości nie posiadam. Miałam tam praktyki w szkole, składałam Cv, ale cóż nie jestem z ich gminy, więc jest problem. Cóż może jakoś los się do nas uśmiechnie. W totka moja teściowa gra i czasem po kilka stówek wygrywa 😆 Ja jedynie 3 razy pod rząd 20 zł wygrałam i raz 50 zł w zdrapkę. 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ach u nas koleś kilka lat temu wygrał 400.000 tyś, i teraz niedawno ktoś 300.000 tys.
Zupełnie zapomniałam w sobotę mieliśmy pożar w bloku, na szczęście nas nie było, uff. Sąsiadka wpadła w depresję - taka oficjalna wersja i coś podpaliła w domu i tak siedziała tam. Dopiero mama i sąsiadka wezwały straż. Ją psycholog otoczył opieką i zabrał do szpitala. Tak b. mi jej szkoda, ale cóż takie życie nigdy nie wiadomo co kogo spotka. dlatego cieszmy się tym co mamy 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Boże Boze
ale niespodzianka mnie dziś spotkała 🙃
pamiętacie mojego pekińczyka Ś.P. Foxa ?????
sąsiadka mnie dziś zawołała żeby mi pokazać miesiecznego szczeniaka
no szok to jego SYN 😁 🤪 🙃
łaził tam tuż przez chorobą i śmiercią , sama widziałam jak sie zabawiał z ich pekinką a teraz jest mały pekińczyk SZOK normalnie cudo
FOX u kresu życia się spisał 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

LENA moja kochana synowo 😘 Rośnij zdrowa, mądra i piękna 😘 Buziaczki od Cioci i Wojtusia 🙂


[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/138/tortnaroczek.jpg/][IMG]http://img138.imageshack.us/img138/230/tortnaroczek.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...