Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
witam 🙂

jak uplywa niedziela??

my jak wyszlismy do kosciola po 11 to wrocilismy do domu o 17......... po drodze bylismy w mc donaldzie, w parku i u znajomych 🙂

Nela wlasnie ucina sobie popoludniowa drzemke a ja mam chwile dla siebie

Gratulacje dla Dawidka!!!! wreszcie sie doczekala mamuska 🙂 🙂
My tez mamy lewa dolna dwojke.

Wczoraj bylismy u Alexa na urodzinach, i az nie moglam wyjsc z podziwu jaka moja Nela jest niezalezna i w ogole chodzi juz gdzie chce nawet sie za mamusia nie oglada 🙂 mam kila filmikow u S. na telefonie, jak wroci to zrzuce na you tuba 🙂

ja Olciu znam te pieluchy ale tylko z widzenia ze tak powiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
bry
my wczoraj byliśmy na 18, Szymek obtańcowal wszystkie ciotki, był mega zainteresowany światłami dyskotekowymi i nawet głośna muzyka mu nie przeszkadzała. Do tego był kuzyn młodszy o miesiąc więc mieli chłopaczki zajawke razem. 🙂 🙂
Potem go odwieźliśmy i jeszcze do 2 imprezowali.śmy a Julka z nami. Skubana najpierw nie chciała iść ale jak się impreza rozkręciła to tylko podbiegała co chwile do mnie "mama ale obiecaj że bedziemy długo i nie zawieziesz mnie do babci!!". Buszowała z dzieciakami i padła chyba koło 1 dopiero z kuzynostwem w kącie na kanapie.
A i my się ubawiliśmy, od czasu do czasu lubie taki spęd to się chociaż z rodzinką zobaczę bo tak to nie jestem zbyt "wizytowa" 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
Alice, mojemu też pupa się brzydka zrobiła, nie wiem, czy nie ma uczulenia na te Pampersy Premium Care... ;/ smaruje linomagiem i kąpie w krochmalu. Ale Kacper nie ma aż takich ran, jak opisujesz.
A co do chodzenia mojego Kacpra, to sam jeszcze nie chodzi, ale przy meblach owszem, stoi, podciąga się, więc niebawem ruszy.
Nie wiem co miałam jeszcze napisać... hmmm... o autyzmie nic pisać nie będę, Matylda możesz być spokojna, chociaż sama po sobie wiem, że matki czasami przesadzają 🙂 Chyba, że tak Cię to męczy, to idź się poradź jakiegoś specjalisty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
helo
nie no nic mnie nie męczy ale tak jak pisałam nie miałam styczności z dziećmi to nie wiem co jest normalne
a to co robi po prostu zaczęło mi się kojarzyć z jednym 😉
Alice ja tam nie wiem co to może być a fioletem to mnie smarowano jak ospę miałam 😉 a i LENIE położna pępol tym wysparowała 😠 😠 😠 😠 😠 i zapaskudziłam ciuszki na dobre
Nikolina fajnie że się wybawiłaś mam nadzieję że popiłaś 😉
Linka TY w wersji big i w wersji mini wyglądasz cudnie , w ogole śliczna z WAS rodzinka
Wiola zazdroszcze szczeniaka ja to bym z 5 tke chciała , a imie daj mu takie jakie do niego pasuje , ja też mam LEONA a kiedyś miałam SARĘ i TOMKA ☺️
mam ze 4 filmiki ale za chuja tego nie wgram , może kiedyś jak w mieście będę

u nas niedziela do dupy , tylko mała dziś szalała, potem miała gości , potem musiałam odwieźć P. do kolegi i już mamy spokój w domu 🙂
no to tyle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak w szybkim skrocie bo spiesze sie isc sie kapac i myc wlosy. Jak skoncze to wylacze sernik z piekarnika i dokarmie ssaka bo cycki mi pekaja i ide spac a o 6.00 pobudka do pracy.
Bylam w centrum handlowym kupilam 5 par podkolanowek w tesco za 20zl , gencjane w aptece, i wreszcie upatrzone ciuszki i kapelusik z H&M ktore jutro Wam wstawie. Tylko czekam jeszcze na dostawe sandałkow z kompletu 🙂

Dziecko wykapane z korze debu, osuszone , wysmarowane pupsko na fioletowo. Poem poczekalam az pozadnie wyschnie zalozylam luznego pampersa i luzne ciuszki i tyle w tym temacie.
efekty zobaczymy jutro ale dziekuje Wam wszystkim za pomoc.
Jak to niepomoze to przypomnialam sobie jeszcze o riwanolu ktory mi pomogl na niegojaca sie rane, moze tym przemywac pupe?? 🤨
no albo jutro wykapie ja w tym krochmalu-mam nadzieje ze po nocy bedzie lepiej.
Dobranoc babeczki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chodzi Matylda, chodzi!!! ja sama sie nie moge nadziwic. Najlepsze jest to ze zrobila sie zosia samosia, zwlaszcza jak gdzies wychodzimy to gdybym jej nie sledzila i nie uwazala na nia, to ona sobie by poszla w sina dal. Np wczoraj na tej imprezie to lazila miedzy ludzmi i nawet skorzystala z okazji ze drzwi byly otwarte i wyszla na korytarz!!! musialam ja gonic!!! 🙂 w ogole sie nie przejmuje ze mamusi ani tatki nie widzi.....

a jak imprezka sie dzisiaj udala?? my organizujemy w przyszla neidziele i pewnie sie zejdzie ok 40 osob jak znam zycie........................ bez komentarza.... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bry 🙂

Dagi - cudowną masz tę swoją czekoladkę małą i jaką piękną sukienkę miała ☺️ Moja już też tak zasuwa ale w butach tak nie potrafi, jakoś się jej źle chodzi, czubkami haczy 🙂 Nie wiem też jakby się zachowała w takim tłumie ludzi ale raczej by nie płakała - ona lgnie do dzieci 🙂 Tak czy inaczej słodka jest Twoja Nelinia 😘

Alice - ja bym nie stosowała riwanolu, no ale zrobisz jak zechcesz, mąką ziemniaczaną zasypuj, kąp w krochmalu, korze dębu i smaruj jakimś delikatnym kremem.
Mnie się wydaje że w stadium jakie ma Ala nie obejdzie się bez leku tj maści na receptę. 🥴

Ja też od piątku sajgon będę miała w chałupie - nie cierpię tego 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bry.
ja miałam gości w piątek, w sobote i niedzielę - ale już wczoraj doprowadziłam mieszkanie do ładu.
ALice - matko ja bym nie mogła patrzeć na te ranki, szkoda mi małej 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
guten morgen
Hej Dagi
no to na serio nasza ostatnia impreza , teraz nic szczególnego nie było kilka sałatek ciasto i wiadomo to co najpotrzebniejsze 😉
a było nawet ok mimo że były małe dzieci takie jak LENA i ciut starsze to ona zawsze na początku się boczy , poznaje, dotyka, wstydzi się słania po kątach a jak któreś jest za głośno to ona zaraz beczy ale wczoraj to ona sie rozkręciła ( bo dostała od narzeczonego kolejny wózek dla lalek także w ciagu tygodnia mój pokój zagracił się totalnie 🙃 ) ale będę jej chować tw graty na jakiś czas i wyciągać/wymieniać co dwa tyg bo widzę że to działa , no ale ja nie o tym
ona tak sie rozkręciła że ciągle gadała, piszczała , ganiała , zaczepiała że jak była za głośno to nawet tamte niektóre się rozpłakały , a potem jak na komendę poszły spać wszystkie he he , jedno w wózku, drugie w łóżeczku, trzecie na kanapie, czwarte w leżaczku 😉
tzn ja mówię że to ostatnia impreza 😮 mhm jeszcze koleżanka z Włoch przyjeżdża niebawem i kolejna na początku maja też z takim bąblem 🙃 a potem imieniny mamy - oszaleję 🙃 🙃 🙃
a w ogóle to pogoda do bani, zimno jak w psiarni , musiałam już w piecu rozpalać
dziś nic nie robię oprócz tego co zwykle czyli nakarmie psa , przyniosę drzewo , ugotuję małej zupę, zrobię ze dwa przelewy i basta
Ola, moja chodzi tylko za rece i to jak ma ochotę ale o chodzeniu w butach nie ma mowy 🤢 tj w domu to ja rozumiem no ale na dworze ???? nie wiem może zacznę ją jakoś przyzwyczajać bo czarno to widzę, sąsiadka ta co była wczoraj odkąd mała zaczęła wstawać sama zakładała jej buty tak na godzinkę dziennie i mała teraz śmiga we wszystkim i wszędzie a ma 9 mcy 🤨
wiem że lepiej w domu bez butów no ale to na prawdę będzie problem jak zacznie chodzić 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Matylda - to dobry sposób takie zakładanie butków na godzinę dziennie, ale ja się jakoś boję po tych dwóch upadkach na stół, jeszcze się w butach nachodzi i właściwie to nie robi mi to aż takiej różnicy czy będzie dobrze stawiać nóżkę teraz czy za miesiąc, myślę że sama z czasem do tego dojdzie. Tak jak do wszystkiego z resztą 🙂 Ona umie chodzić w butach ale w tych twardych na dworze szura czubkiem po prostu. Nie wiem, może są nieodpowiednie dla niej? 🤨 Kupię jej jakieś inne jeszcze w przyszłym miesiącu 🙂
A no i moja mama po przyjeździe stwierdziła: "O matko jak ona się zmieniła 😁 Już jest bardziej do Ciebie podobna" (czytaj mnie 😁 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Matylda - to dobry sposób takie zakładanie butków na godzinę dziennie, ale ja się jakoś boję po tych dwóch upadkach na stół, jeszcze się w butach nachodzi i właściwie to nie robi mi to aż takiej różnicy czy będzie dobrze stawiać nóżkę teraz czy za miesiąc, myślę że sama z czasem do tego dojdzie. Tak jak do wszystkiego z resztą 🙂 Ona umie chodzić w butach ale w tych twardych na dworze szura czubkiem po prostu. Nie wiem, może są nieodpowiednie dla niej? 🤨 Kupię jej jakieś inne jeszcze w przyszłym miesiącu 🙂
A no i moja mama po przyjeździe stwierdziła: "O matko jak ona się zmieniła 😁 Już jest bardziej do Ciebie podobna" (czytaj mnie 😁 )

powiedz mamie że Matylda mówiła że ONA ( czyt LENKA ) od urodzenia do Ciebie podobna
😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...