Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej 🙂
wolałam nie wiedziec nic o tym ze dzis 13-sty:P
widzeliscie to http://fakty.interia.pl/swiat/news/pierwsze-zdjecie-noworodka-ktory-przezyl-12-godzin-w,1784089 masakra;/
mi sie nic nie chce a jutro mam gosci, chciłam okna umyc ale cos sie chmurzy;/
w dodatku mam dalej nie gotowa łazienke bo brakło mi 4 płytek dekoracyjnych;/ a teraz nigdzie ich nie maja;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
o nie nie 😉


A my wczoraj byliśmy u alergologa i testy z krwi refundowane są tylko na mleko ale będziemy robić testy-panel 20 alergenów, które najczęściej powodują zmiany atopowe i będzie mnie to kosztowało 120 zł, ale jestem ciekawa co wyjdzie, wyniki 27.04
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tynka83 napisał(a):
o nie nie 😉


A my wczoraj byliśmy u alergologa i testy z krwi refundowane są tylko na mleko ale będziemy robić testy-panel 20 alergenów, które najczęściej powodują zmiany atopowe i będzie mnie to kosztowało 120 zł, ale jestem ciekawa co wyjdzie, wyniki 27.04

co o nie nie ?????? 😉
bierz się do roboty jeszcze dziewczynkę musisz mieć i problem żłobka i powrotu do pracy się rozwiąże
Jeju jak ja się cieszę że u nas wszystko minęło, to aż nieprawdopodobne , pamiętacie jaki miała policzek a po wyleczeniu tego i przejściu na bebiko minęło jak ręką odjął , teraz wcina wszystko no może nie w jakiś zastraszających ilościach ale wszystko, nawet mleko uth 3,2 % z biedronki i danonki i twarożki i jogurty naturalne i śmietanę i masło no wszystko i żadnych zmian od trzech miesiecy nie ma 😉


matko jestem na półmetku robót , i jeszcze P.dziś przyjeżdża a ja nawet obiadu w planach nie mam ale nie da się zrobić "coś z niczego " - czarodziejką nie jestem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tynka83 napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA...... 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪



DZIASIAJ PIĄTEK TRZYNASTEGO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪


a ja mam dzisiaj pierwsze jazdy na mieście 🥴

to muszę ostrzec znajomych z Lublina he he
( ŻART OCZYWIŚCIE ) dasz radę
ja 13go w piątek leciałam do USA ale to był faktycznie pechowy LOT i nigdy tego nie zapomnę, choć miałam więcej szczęscia niż inni , bo oni w ogóle nie polecieli 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Klaudia bywa
pogoda taka teraz do dupy , moja całe szczęście na razie OK , po tych lodach co jej P. zaserwował miała chrypę przez tydzień ale minęło

mi jeszcze została kuchnia i korytarz i usmażenie skwarek i cebuli , młoda się bawi
mam do WAS dziwne pytanie ale mam nadzieję że ktoś /któraś odpowie
tj . czy WASZE dzieci nie mają jakieś dziwnych zachowań , no nie wiem jak to sformułować ale np podczas zabawy, spania, wstawania itp czy nie robią czegoś dziwnego co waszym za zdaniem nie jest normalne w ręcz śmieszne albo przerażające bo ja ostatnio mam jakieś schizy 🤢 🤨 🤔 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
mam sofę 😉 😆

A ja mam nerwa 🤢

a co tam nerw w porównaniu do sofy ???? 😉
a co borowanie ?????
mi dziś dziecko quady obudziły ale to norma bo sąsiad ma 20 i wypożycza więc norma tylko że w tygodniu a zwłaszcza o tej porze rzadko się zdarza no ale jak widać są oszołomy co nie mają co robić 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
mam sofę 😉 😆

A ja mam nerwa 🤢

a co tam nerw w porównaniu do sofy ???? 😉
a co borowanie ?????
mi dziś dziecko quady obudziły ale to norma bo sąsiad ma 20 i wypożycza więc norma tylko że w tygodniu a zwłaszcza o tej porze rzadko się zdarza no ale jak widać są oszołomy co nie mają co robić 😉

Nie - nie borowanie, dziecko mi wariuje, spać nie chce mimo że sił nie ma i ledwo na oczy patrzy. Po całym dniu z taką marudą nie mam na nic ochoty (prawie 😉 ) i jestem zmęczona. Niech już jej wyjdą te zęby bo to jedyna nadzieja moja że to przez to właśnie się tak zachowuje.
Dziś siedziała nad bajką i głowa jej spadała a jak ją kładłam to histeria i padła dopiero po 2 h walki 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
Klaudia bywa
pogoda taka teraz do dupy , moja całe szczęście na razie OK , po tych lodach co jej P. zaserwował miała chrypę przez tydzień ale minęło

mi jeszcze została kuchnia i korytarz i usmażenie skwarek i cebuli , młoda się bawi
mam do WAS dziwne pytanie ale mam nadzieję że ktoś /któraś odpowie
tj . czy WASZE dzieci nie mają jakieś dziwnych zachowań , no nie wiem jak to sformułować ale np podczas zabawy, spania, wstawania itp czy nie robią czegoś dziwnego co waszym za zdaniem nie jest normalne w ręcz śmieszne albo przerażające bo ja ostatnio mam jakieś schizy 🤢 🤨 🤔 ☺️

No moja podczas zasypiania kręci głową na tak albo na nie i nie wiemy czy to taki odruch czy tik nerwowy czy jeszcze coś innego np ból ucha 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola moja jak jest zmęczona to przykłada głowę byle gdzie nie ważne czy miękkie - ostatni przy rogy ławy sie tuliła
jak kiedyś nie miałam oznak jej zmęczenia i nie wiedziałam kiedy ma spać to teraz wiem 😉 i jeszcze robi takie mhm aaaa 😉
a o te zachowania pytałam bo moje dziecko coraz dziwniejsze rzeczy robi tj coraz bardziej niepokojące idące w jednym kierunku 😞
a wszystko przez to jak wiecie mój siostrzeniec ma autyzm , niby według ostatnich badań to kwestia genetyczna , w rodzinie dawno dawno temu mieliśmy podobne przypadki ale to było 40- 30 lat temu i wtedy jeszcze tego tak nie definiowano
chodzi mi o to że LENA ma dziwne , czasem autystyczne zachowania a tym bardziej mnie to zastanawia bo po pół roku podejrzewano to u niej 🥴
no nie ważne jak będę na szczepieniu to dopytam i poproszę o jakiś kontakt to neurologa albo jakiegoś pedagoga- psychiatry, pedagoga
nawet nie wiem kogo szukać 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
Andziucha napisał(a):
dobry 🤪
co za wiesci GRATULACJE TYNKA 🙂 no to podium zajete 🙂

moj maly ma dolna i gorne 1 i 2, 3 brak i sa dolne i gorne 4 🙂

czyli i z ciążą i z zębami idziecie jak w książce
gratulacje 😘

tylko jestem ciekawa kiedy te 3 wyjda bo taka luka jest smieszna 🙂
no tak 12 zebow to juz cos hehe ma czym gryzc i to wykorzystuje 🥴
ciaza to ma swoje prawa tak sie jakos dziwnie czuje kazdego dnia jakby mnie cos potracilo caly dzien mi zajmuje rozkrecenie 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andziucha napisał(a):
gizelda napisał(a):
Andziucha napisał(a):
dobry 🤪
co za wiesci GRATULACJE TYNKA 🙂 no to podium zajete 🙂

moj maly ma dolna i gorne 1 i 2, 3 brak i sa dolne i gorne 4 🙂

czyli i z ciążą i z zębami idziecie jak w książce
gratulacje 😘

tylko jestem ciekawa kiedy te 3 wyjda bo taka luka jest smieszna 🙂
no tak 12 zebow to juz cos hehe ma czym gryzc i to wykorzystuje 🥴
ciaza to ma swoje prawa tak sie jakos dziwnie czuje kazdego dnia jakby mnie cos potracilo caly dzien mi zajmuje rozkrecenie 🥴

he he no ja ani w kwestii zębów ani ciąży nie mam za wiele do powiedzenia 😉
zębów LENA prawie w ogóle nie używa chyba że do szarpania woreczków foliowych albo kartonów chociaż w końcu zaczęła sobie radzić z grudami w jedzeniu i z bułką która ląduje wszędzie ale nawet nie odkurzam bo po jakimś czasie i tak to znajdzie i zeżre - bo ona wszystko zjada 🤨 tzn wszystko co nie trzeba
a moja ciąża była bezobjawowa od początku do końca więc 🙂 aha no gdzieś w 7 mcy było widać brzuch , a mdłości pojawiły się dwa razy i to dokładnie pamiętam kiedy
byłam tylko bardziej wybuchowa i nieprzewidywalna niż teraz 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
Andziucha napisał(a):
gizelda napisał(a):
Andziucha napisał(a):
dobry 🤪
co za wiesci GRATULACJE TYNKA 🙂 no to podium zajete 🙂

moj maly ma dolna i gorne 1 i 2, 3 brak i sa dolne i gorne 4 🙂

czyli i z ciążą i z zębami idziecie jak w książce
gratulacje 😘

tylko jestem ciekawa kiedy te 3 wyjda bo taka luka jest smieszna 🙂
no tak 12 zebow to juz cos hehe ma czym gryzc i to wykorzystuje 🥴
ciaza to ma swoje prawa tak sie jakos dziwnie czuje kazdego dnia jakby mnie cos potracilo caly dzien mi zajmuje rozkrecenie 🥴

he he no ja ani w kwestii zębów ani ciąży nie mam za wiele do powiedzenia 😉
zębów LENA prawie w ogóle nie używa chyba że do szarpania woreczków foliowych albo kartonów chociaż w końcu zaczęła sobie radzić z grudami w jedzeniu i z bułką która ląduje wszędzie ale nawet nie odkurzam bo po jakimś czasie i tak to znajdzie i zeżre - bo ona wszystko zjada 🤨 tzn wszystko co nie trzeba
a moja ciąża była bezobjawowa od początku do końca więc 🙂 aha no gdzieś w 7 mcy było widać brzuch , a mdłości pojawiły się dwa razy i to dokładnie pamiętam kiedy
byłam tylko bardziej wybuchowa i nieprzewidywalna niż teraz 😁

No ja nie powiem bo jestem teraz bardziej nerwowa niz zwykle i szybko jest mnie wyprowadzic z rownowagi 🥴 😁
A co do tego jedzenia to Fabian najpierw wezmie do reki i mi oddaje a co nie zdarze odebrac od niego to zjada 🤪
ostatnio zabral sie za rure od odkurzacza 🥴 no i pogryzl babcie 😁 😁 😁
a o telewizorze nie wspomne bo sam zmienia kanaly podglasza i scisza dekoder sam sobie wlaczy jak ma na to ochote wiec ja niczego juz ogladac w spokoju nie moge 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...