Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
raczek88 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
raczek88 napisał(a):
i tak na marginesie do Oli 🙂 robilam to miesko twoim sposobem do chlebka 🙂 mega sprawa

A ja nigdy tego nie robiłam 😁
Mówisz o tych nadziewanych bułkach tak?

a nie to zamiast wedlinki pieczone 🙂 nie wiedzialam ze to moze byc takie dobre

Aha, pieczeń s karkówki? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
raczek88 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Chyba muszę stąd dziś iść bo pier...ę jak potłuczona ale to wszystko przez to że chyba mam dni płodne i wzmożone zapotrzebowanie 😁

heheheh zawsze mozna to wykorzystac do tego aby zajac 3 miejsce na podium

Nie nie nie, jeszcze nie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
raczek88 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
raczek88 napisał(a):
i tak na marginesie do Oli 🙂 robilam to miesko twoim sposobem do chlebka 🙂 mega sprawa

A ja nigdy tego nie robiłam 😁
Mówisz o tych nadziewanych bułkach tak?

a nie to zamiast wedlinki pieczone 🙂 nie wiedzialam ze to moze byc takie dobre

Aha, pieczeń s karkówki? 🙂

dokladnie 🙂 w sobote mam napad tesciowej i chcialam zrobic ten twoj sernik , ale po swietach to wszyscy maja dosyc sernikow cos innego musze zrobic takiego lzejszego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
a moja mama idzie na emeryturę od czerwca i zajmie się LENĄ a jak niczego nie znajdę ( a raczej tak będzie ) to muszę gdzieś na sezon do roboty w pole za granicę wyjechać bo juz dłużej się tak nie da

tak zle jest z praca w waszej okolicy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
raczek88 napisał(a):
gizelda napisał(a):
a moja mama idzie na emeryturę od czerwca i zajmie się LENĄ a jak niczego nie znajdę ( a raczej tak będzie ) to muszę gdzieś na sezon do roboty w pole za granicę wyjechać bo juz dłużej się tak nie da

tak zle jest z praca w waszej okolicy?

może nie źle ale dla kogoś takiego jak jak bez wykształcenia i doświadczenia to nie ma nic , nawet dla sprzątaczek nic nie ma
a na wschodzie czyli w Przemyślu to już w ogóle bida z nędza , tam tylko jednostka i jeszcze jakiś zakład i handel z Ukrainy utrzymują to miasto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
raczek88 napisał(a):
gizelda napisał(a):
a moja mama idzie na emeryturę od czerwca i zajmie się LENĄ a jak niczego nie znajdę ( a raczej tak będzie ) to muszę gdzieś na sezon do roboty w pole za granicę wyjechać bo juz dłużej się tak nie da

tak zle jest z praca w waszej okolicy?

może nie źle ale dla kogoś takiego jak jak bez wykształcenia i doświadczenia to nie ma nic , nawet dla sprzątaczek nic nie ma
a na wschodzie czyli w Przemyślu to już w ogóle bida z nędza , tam tylko jednostka i jeszcze jakiś zakład i handel z Ukrainy utrzymują to miasto

oj chyba za malo w siebie wierzysz 🙂 nie mozna sie nastawiac nie znajde bo na bank nie znajde 🙂 TRZEBA WIERZYC W SIEBIE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Frytus150 napisał(a):
Matylda co ty pitolisz przeciez jakies studia skonczylas czy mi sie popierdzielilo?

mhm
licencjat z anglistyki czyli całe gówno i o -jeszcze o specjalności nauczycielskiej
gdzie w Przemyślu jest kolegium nauczycielskie i co roku 200 absolwentów i jeszcze Rzeszów niedaleko gdzie może z 500 absolwentów a pracują tylko ci co mieli znajomości
z moich znajomych ( a było ich dużo) ze studiów i nawet z magisterki której ja nie skończyłam jeszcze ( ale skończę 😉 ) pracuje może z 10 osób ale to albo mama dyrektorem albo tata albo ktoś inny 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pierdzielę trza jechać i już u nas z każdego domu ktoś za granicą albo ciągle albo sezonowo
nic mi nie będzie tylko trza sie jeszcze nauczyć truskawki zbierać albo szparagi wykopywać, albo kwiatki ciąć albo jabłka sortować bo któreś z tych mnie czeka na wakacjach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia



Wszystkiego Najlepszego dla Majeczki!ja mam spacerówkę z wielofunkcyjnego i jestem zadowolona jakby co mam jeszcze najzwyklejsza parasolke po Maksiu.

W glamour jest karta rabatowa i 21.04 w wiekszosci sklepów sa rabaty 20%, przyszła mi kasa z pita więc się przyda 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...