Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
marinka napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
marinka napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
marinka napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
My tez mielismy jechac do Chorwacji no ale wyszl jak wyszlo i nigdzie juz razem nie pojedziemy:P
Wiecie cieplo w Szwecji 😁


ech no życie łatwe nie jest! Ale to tak od razu powrót Aneta?

si 🙂


Ale przecież się kochacie 🙂
Ile ma lat Twój K?


Chyba sie juz nie kochamy w tym sek wlasnie:0 On ma 23 lata


No młody chłopak z Niego, rozmawiajcie i rozmawiajcie!!! Dacie radę, my daliśmy!


Nie ma sensu Marina uwierz juz nie raz tak bylo nic sie nie zmienilo wrecz przeciwnie wiec ja pasuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej kochane, wrocilam ze spaceru z maruda, wlasnie spi a ja robie jakis szybki bez miesny obiad.

Ola fajnie ze pokazalas te buty bo nie wiedzialam jakie kupic wlasnie, jako dziecko mialam poporstu sandaly 🙂 Fajnie, napewno cos kupie.

Marinka kiedy jedziecie? My jedziemy 27 lipca na 28 (sobota)chcemy byc i za tydzien w niedziele lub sobote wyjezdzac. Ale raczej w niedziele. Juz sie nie moge doczekac 🙂 Ja tez zostawiam niunka ale za rok juz raczej go zabiore, bo strasznie mi smutno, ze go zostawiam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Idźta se na inny wątek z tą Chorwacją bo mnie zaraz coś strzeli z zazdrości 😁
Ola w przyszlym roku 🙂 TO JUZ NIEDLUGO 😁 Ja tak marze ze w przyszlym roku tez sie wybierzemy i ze bede mogla sprawic prezent mojej mamie i wyslac ja tam. Miala tam wrocic z moim tata jak wyzdrowieje, taki byl plan. Niestety.. ale marze o tym by jeszcze tam wrocila 🙂 By znalazla sie w tym miejscu raz jeszcze. Moze pojedziemy wszyscy razem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Idźta se na inny wątek z tą Chorwacją bo mnie zaraz coś strzeli z zazdrości 😁
Ola w przyszlym roku 🙂 TO JUZ NIEDLUGO 😁 Ja tak marze ze w przyszlym roku tez sie wybierzemy i ze bede mogla sprawic prezent mojej mamie i wyslac ja tam. Miala tam wrocic z moim tata jak wyzdrowieje, taki byl plan. Niestety.. ale marze o tym by jeszcze tam wrocila 🙂 By znalazla sie w tym miejscu raz jeszcze. Moze pojedziemy wszyscy razem 🙂

Ja nie chcę z żadnymi rodzicami jechać i z żadną rodziną.. Najlepiej to ze znajomymi... Wiem co masz na myśli ale mimo wszystko nie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Idźta se na inny wątek z tą Chorwacją bo mnie zaraz coś strzeli z zazdrości 😁
Ola w przyszlym roku 🙂 TO JUZ NIEDLUGO 😁 Ja tak marze ze w przyszlym roku tez sie wybierzemy i ze bede mogla sprawic prezent mojej mamie i wyslac ja tam. Miala tam wrocic z moim tata jak wyzdrowieje, taki byl plan. Niestety.. ale marze o tym by jeszcze tam wrocila 🙂 By znalazla sie w tym miejscu raz jeszcze. Moze pojedziemy wszyscy razem 🙂

Ja nie chcę z żadnymi rodzicami jechać i z żadną rodziną.. Najlepiej to ze znajomymi... Wiem co masz na myśli ale mimo wszystko nie...
moja mama to nie problem. Gorzej jakby tesciowa 😮 A w tym roku jedziemy ze znajomymi i bratem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
Jade pierwszy raz ale po zdjęciach to juz szaleje, myślałam o Turcji ale Chorwacja wygrała 🙂

W Turcji byłam 2 razy też 😁
Mam foty jak coś ale wg mnie Chorwacja bardzo klimatyczna a Turcja to hmm fajna ale jakoś bez rewelacji, upały i habala habala wszędzie jak to mój S. mówi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
My jedziemy sami 🙂
Jak zawsze na urlopie o 6 pobudka i w droge 🙂

Ee no tak to bez sensu.. Nie ma jak pospać do 8-ej lub 9-tej, zjeść śniadanko na dworze, wypić kawkę nad morzem, usiąść na skałach z filiżanką popatrzeć, zrelaksować się, potem plaża a wieczorkiem można jeździć i zwiedzać.. My tak robiliśmy tzn bardziej ja i w zupełności starczyło.. Po takiej długiej podróży to się już nie chce jeździć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiem Olu, ale my jak jezdzimy gdziekolwiek to baaaaardzo aktywnie. Wstajemy wczesnie i wykorzystujemy na maxa 🙂 Sniadanie pewnie bedzie gdzies na plaży , na skałach , kawy nie pijemy codzinnie 🙂 😉 bedziemy pic herbatke 🙂

Po prostu lubimy cały czas się ruszać, cos robić. Dlatego żadnego hotelu, no może ze 2 noce a tak to cały czas spontan nam bedzie towarzyszyc i super atmosfera 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
🤪 🤪 🤪
zazdroszczę Wam dziewczyny 😁 i jeszcze bez dzieci jedziecie, super 😉

My może będziemy jechac do Turcji ze znajomymi i ich dzieciaczkami, ale to nic pewnego jeszcze 🙂 A ja kocham nasze Morze Bałtyckie ☺️


Ja tez kocham! I bardzo często jeżdzimy 🙂 tak nawet na jeden dzien żeby oko nacieszyc
Anielka mówi, że jedzie do nie wiem sklad jej sie to wzielo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurwancek mój szerszeń sobie now.ą zabawę znalazł - psa za ogon ciągnie. i to nie tak normalnie, bo ona jest bardzo wyrozumiała, pozwala wchodzić na siebie, za uszy ci.agać, ręce wkładac do pyska, no wszystko z nią robi. ale z ogonem to przegina, bo łapie dwoma rękoma i wykręca w przeciwne strony, boję się zeby jej go nie połamał 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Lenka już śpi 🤪
Wstała dziś po 5-ej, potem spała godzinkę od 10-tej do 11-tej i o 18-tej już jej głowa leciała 🤪
To szybko kąpiel, kaszka i lulu i przy połowie butli już odpłynęła 🙃
Ciekawe o której się obudzi 😁


haha i wstanie o 23 i heja banana do rana 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niksssa napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Lenka już śpi 🤪
Wstała dziś po 5-ej, potem spała godzinkę od 10-tej do 11-tej i o 18-tej już jej głowa leciała 🤪
To szybko kąpiel, kaszka i lulu i przy połowie butli już odpłynęła 🙃
Ciekawe o której się obudzi 😁


haha i wstanie o 23 i heja banana do rana 😁 😁

Istnieje takie niebezpieczeństwo 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...