Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Obejrzałam filmiki 🙂

Szymek i Maja na takie grzeczne spokojne dzieci wyglądają 🙂

Lenka pięknie tańczy i śpiewa i jaka zapatrzona, widać, że jej się podoba 🙂

Matylda wyślij mi filmik Leny jak będziesz miała chwilkę i Tysia Krzysia, proszę ☺️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marinka piękne zdjęcia, cudne dzieciaczki 🙂

Mi się też Lupo strasznie podobają, ale nie znalazłam ich w Lbn a bałam się tak zamawiać, ale maja push up więc mogły by być ok, a ta modelka z pierwszego zdjęcia to laska z mojej podstawówki po 1000 operacjach 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tynka83 napisał(a):
Mi się ten podobał http://www.intymna.pl/m5,12,34,,sabra-2-kostium-kapielowy

Mnie też bardzo, ale za niskie majty - bliznę by było widać po cc.
A co do operacji to ja nie jestem przeciwna byle nie przesadzić, jak się ktoś źle czuje w swoim ciele to dlaczego tego nie zmienić? Wiadomo - nie jak Cher 😁 ale cycki czy plastyka brzucha czy liposukcja - why not 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
gizelda napisał(a):
dobry
a 5.00- 40 stopni


To ja nie wiem na co Ty czekasz? 😮

ale z czym??????????????????
przecież pisałam że byłam wczoraj u lekarza 😮
u mnie pogotowie od 18.00 a w szpitalu nie przyjmują takich przypadków
o 12.00 mam konsultację telefoniczną z pediatrą bo nie wiem czy mogę jej te leki dawać i na co one w ogóle są 😮 😮, jak zechce ją zobaczyc to pojadę i w ogóle powie mi co robić
na razie na zmianę podaję jej panadol z ibufenem bo jeden ma paracetamol a drugi ibuprofen , tzn podaję jak wzrasta powyżej 39,
rano dostała o 6.00 i do teraz ma niecałe 38 st
bawi się , nie marudzi, chociaż widać że jest zmęczona i osłabiona, a co najgorsze nie chce pić , tzn pije mniej niż zwykle a powinna3 razy więcej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
niksssa napisał(a):
moja siostra ode niedawno zapalczywie gra w totka i mamy układ - jak wygra to stawia cycki : sobie, mnie i mamie 😁 😁 😁
trzymajcie kciuki !! 😁 😁

Jak mam trzymać to ja też potem chce na cyce 😁


dogadamy sie 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
niksssa napisał(a):
Matylda ja bym ją wpakowała do wanny, chłodną kąpiel jej zrób 🤨

ale ja nie chce jej gorzej załatwić
po tych lekach spada, wczoraj jak miała 41 to dostała czopka , w południe sie dowiem wszystkiego

ale ja nie mówie o załatwianiu tylko o sposobie na obniżenie gorączki, zeby dziecka non stop chemią nie faszerować. Ja tak zbijałam Szymkowi bo mało jadł przy tej trzydniówce i zwymiotował mi syrop więc zrobiłam mu kąpiel - 5min w wodzie chłodniejszej 2-3 stopnie od temperatury ciała - pomogło 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niksssa napisał(a):
gizelda napisał(a):
niksssa napisał(a):
Matylda ja bym ją wpakowała do wanny, chłodną kąpiel jej zrób 🤨

ale ja nie chce jej gorzej załatwić
po tych lekach spada, wczoraj jak miała 41 to dostała czopka , w południe sie dowiem wszystkiego

ale ja nie mówie o załatwianiu tylko o sposobie na obniżenie gorączki, zeby dziecka non stop chemią nie faszerować. Ja tak zbijałam Szymkowi bo mało jadł przy tej trzydniówce i zwymiotował mi syrop więc zrobiłam mu kąpiel - 5min w wodzie chłodniejszej 2-3 stopnie od temperatury ciała - pomogło 😉


tez tak robiłam , pomogło!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niksssa napisał(a):
Matylda ja bym ją wpakowała do wanny, chłodną kąpiel jej zrób 🤨

W mojej mądrej książce piszą że nie wolno - można dziecko w szok termiczny wpędzić - jeśli kąpiel to woda musi mieć 37 stopni a tak to okłady - ja też żyłam w nieświadomości do niedawna i też bym tak zrobiła jak Ty... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
niksssa napisał(a):
Matylda ja bym ją wpakowała do wanny, chłodną kąpiel jej zrób 🤨

W mojej mądrej książce piszą że nie wolno - można dziecko w szok termiczny wpędzić - jeśli kąpiel to woda musi mieć 37 stopni a tak to okłady - ja też żyłam w nieświadomości do niedawna i też bym tak zrobiła jak Ty... 🤢


no juz napisałam wczesniej jak ma ta "chłodna" kąpiel wyglądać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A co do sandałków to Gabryś ani razu nie miał założonych skarpetek, mamy z Bartka i go nie obtarły, o takie
[URL=http://www.iv.pl/][IMG]http://www.iv.pl/images/34545578510692174503.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://www.iv.pl/][IMG]http://www.iv.pl/images/87265910471945397085.jpg[/IMG][/URL]

A tatuś tak nuczył Maksa, że Maks chodzi do szkoły w sandałach, w szkole nakłada skarpetki i zakłada trampki a jak wraca to znowu zakłada skarpetki, bo powiedział, że skarpet do sandałów nie założy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...