Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kurde no czasem tak bywa ale zeby sie upewnic to ja bym zadzwonila gdzies na jakas informacje praw konsumenta czy cos medycznego (niewiem nie znam sie) i moze tam by Ci powiedzieli cos.
A Twoja mama nie uprawnila Cie do informacji o niej?
Wspolczucia.
Ok teraz juz serio lece do pracy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Alice1984 napisał(a):
Kurde no czasem tak bywa ale zeby sie upewnic to ja bym zadzwonila gdzies na jakas informacje praw konsumenta czy cos medycznego (niewiem nie znam sie) i moze tam by Ci powiedzieli cos.
A Twoja mama nie uprawnila Cie do informacji o niej?
Wspolczucia.
Ok teraz juz serio lece do pracy 🙂

moja mama mnie upowaznila tylko rozmawiajac przez telefon one twierdza ze nie wiedza czy ja to ja 😠
bede musiala jednak sie tam przejechac ale zrobie taka zadyme ze mnie popamietaja na lata 😠
bo ja tego nie rozumiem skoro jestem upowazniona to dlaczego nie dostaje informacji 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejo 🙂

Andziucha strasznie Ci współczuję, sama się zdenerwowałam tą sytuacją 😠 Szybkiego powrotu do zdrowia mamie życzę i niech jak najszybciej uda Ci się uzyskać informacje...

Aneta gratulejszyn dla Polencji, uściskaj ją ode mnie 🙂 W końcu udało się! Teraz szykuj się na ARMAGIEDON, bo pełzające dziecko to nie to samo co coraz lepiej chodzące dziecko 😉

Matylda ale się uśmiałam z opowieści o sąsiadce, uwieeeelbiam takie typy 😁 😁 😁

Kurka a ja muszę się wybrać do sądu w Świdnicy po zaświadczenie o niekaralności, potem do Wrocławia wyrobić paszport małej i tylko się zastanawiam jak to ogarnąć, bo małej nie wezmę ze sobą z wiadomych przyczyn i za bardzo nie mam komu jej zostawić 😞 Trzeba będzie siostrę ściągać 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andziucha napisał(a):
Alice1984 napisał(a):
Kurde no czasem tak bywa ale zeby sie upewnic to ja bym zadzwonila gdzies na jakas informacje praw konsumenta czy cos medycznego (niewiem nie znam sie) i moze tam by Ci powiedzieli cos.
A Twoja mama nie uprawnila Cie do informacji o niej?
Wspolczucia.
Ok teraz juz serio lece do pracy 🙂

moja mama mnie upowaznila tylko rozmawiajac przez telefon one twierdza ze nie wiedza czy ja to ja 😠
bede musiala jednak sie tam przejechac ale zrobie taka zadyme ze mnie popamietaja na lata 😠
bo ja tego nie rozumiem skoro jestem upowazniona to dlaczego nie dostaje informacji 😠

oj niestety tak jest, przez telefon nikt Ci nie moze udzielić informacji nawet jesli jestes upowazniona. musisz tez zrozumiec ich ponieważ medycy są związani tajemnicą medyczną i mowiac Ci takie rzeczy przez telefon lamia nazwyczajniej prawo a jak wiadomo szpitale są na swieczniku. to tak samo jak w banku, szkole itp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobry

Andzia trzymam kciuki za mamę, oby wszystko sie ułożyło 😘 😘

brechtaczu a moze tyy bys sie z Hell na pociagi przerzucila?? 😉 btw czy przy wyrabianiu paszport nie trzeba wziąśc dziecka ze sobą? cos mi sie kojarzy, ze jak Juli wyrabialiśmy to trzeba było być z dzieckiem i teraz tez niedlugo jade młodemu wyrobic i Julce bo jej sie skonczyla ważnośc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andzia daj znac jak bedziesz wiedziec co u mamy-trzymam kciuki.
A właśnie maly wyglada jak diabełek i też wyglada jak starszak 😉 maly przystojniak.
Nikolina ja nic o paszportach niewiem.
Magda fotki z komuni super. Szkoda ze mi takich ladnych pamiatek nie udaje sie robic 🥴 A Ty laseczka jestes o i tyle Ci powiem 😎 😜

Mozecie sie ze mnie smiac z tego co Wam napisze ale co tam.
Dzis kupialm Ali pierwsze kredki i kolorowanke po tym co ostatnio mi wyprawia doszlam do wniosku ze to dobry czas na zabawe z dzieckiem tego typu rzeczami.
Ostatnio bierze moje dlugopisy ktore de facto juz niee sluza jej jako gryzak czy zabawke to trzymania tylko odkryla ze to cos PISZE i normalnie od kilku dni ja patrze a moj szkrab bierze i sama sobie prawa raczka pisze po kartce rozne wzorki. Tak wiec jutro zobaczeco z tego bedzie. mam adzieje ze sie spodoba w koncu ryk byl nieziemski jak jej dlugopis zabralam a jaka radocha w oczach i banan na twarzy jak pierwszy raz sama z siebie to zrobila (nikt jej nie pokazywal-musial podpatrzec jak my piszemy po kartkach czesto).

Poza tym sprzedalam klamoty na allegro i zaszalalam i kupilam sobie pare szmatek o takich:
http://allegro.pl/alladynki-na-fitnes-pumpy-rybaczki-z-kieszeniami-i2358039682.html
http://allegro.pl/70-spodenki-spodnie-krotkie-hit-36-42-tu-36-38-i2349385953.html
http://allegro.pl/sliczna-zwiewna-tunika-motyl-nietoperz-i2358985729.html

i jeszcze na takie cos sie czaje:
http://allegro.pl/jokamar-tunika-w-pasy-z-koronka-bluzki-0212-i2345335861.html
widzialam babke w lidlu w takiej bluzeczce-zajebiaszczo wyglada 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Alice, mnie się podobają te krótkie spodenki co pokazałaś.
Linka - spakowałaś się już?
A to co miałam napisać wczoraj - to oczywiście zapomniałam... 😞

Zaraz spadam do pracy.
W tym tygodniu robię z dziećmi prezenty na dzień mamy. Każdego dnia coś innego... w piątek wszystkie ładnie zapakuję i każde dziecko dostanie do domu 🙂
W pon robiłam z nimi wyklejankę - kwiatka, wczoraj laurki w kształcie serca (dokleję wierszyk), dziś zrobię z nimi odrysowane ręce i ozdobimy to... ooo.... 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bry,
Matylda może to reakcja po szczepieniu??

Wczoraj kuzynka mi powiedziała, że sąsiadka jakiś czas temu szczepiła dziecko właśnie tymi szczepionkami po roku, i dzień po dziecko dostało paraliżu lewej strony - normalnie rozwijające się dotąd dziecko.... Nie wiedzieli co to, dlaczego i jak to możliwe, nawet lekarze stwierdzili, że to po szczepieniu.....
Głośno o tym było....

dziewczyny jakie są konsekwencje nie zaszczepienia? Te dla dziecka oczywiście, bo kary mnie nie interesują. Ola Ty coś wiesz o tym>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bry

Alice ja bym proponowała takie grube kredki bambino w drewnie, są duże więc bedzie jej łatwo trzymać. I myślę, że jak już chcesz to wystaczy czysta kartka, kolorowanki to chyba jednak trochę za dużo jak na ten wiek 😉 o kredki takie : http://allegro.pl/kredki-bambino-w-drewnie-majewski-temp-hurt-i2301953935.html

Matylda a może to trzydniówka?? u nas były 3dni wysokiej grączki bez żadnych innych objawów, jeden dzień przerwy a potem pojawiła się wysypka na całym ciele praktycznie

Magda co dotych konsekwencji to myślę, że przede wszystkim dziecko może zachorowac na tą chorobę, na którą nie zostało zaszczepione. Bo inne mi jakoś na myśl nie przychodzą. I mówcie co chcecie ale do mnie jednak przemawia to, że gdyby ogół społeczeństwa nie był zaszczepiony to powróciłyby różne choroby, o których już dawno zdążyliśmy zapomnieć. W Stanach to chyba dziecka do szkoły nie przyjmą jak nie ma kompletu szczepień, gdzieś czytałam, ale u nas nie zwracają na to uwagi. 😉

AAA Ola bo obejrzałam ale zpaomniałam napisać. Lenka jakie poczucie rytmu ma - niedługo chyba z mamą na zumbe bedzie smigać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...