Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
gizelda napisał(a):
aha Ola u mnie 1% to niewiele ale zawsze coś 😉
i pomijając to całe zamieszanie z tymi pismami z sądu chodzi mi o to czy :
ja to powinnam wiedzieć wcześniej? , czy to bank powinien mnie o tym poinformować ? czy skąd ja to miałam wiedzieć wcześniej ?? 🥴
bo gdybyśmy wiedzieli to może załatwialibyśmy to wcześniej i wcześniej znaleźlibyśmy te pisma , bo teraz wiadomo od 2 tyg atmosfera między nami napięta bo ONE zaginęły ☺️
oczywiście przeze mnie 😮

Ignorantia iuris nocet 😉

mhm super
tylko co to znaczy ???
P.S. zaraz poszukam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

gizelda napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
gizelda napisał(a):
aha Ola u mnie 1% to niewiele ale zawsze coś 😉
i pomijając to całe zamieszanie z tymi pismami z sądu chodzi mi o to czy :
ja to powinnam wiedzieć wcześniej? , czy to bank powinien mnie o tym poinformować ? czy skąd ja to miałam wiedzieć wcześniej ?? 🥴
bo gdybyśmy wiedzieli to może załatwialibyśmy to wcześniej i wcześniej znaleźlibyśmy te pisma , bo teraz wiadomo od 2 tyg atmosfera między nami napięta bo ONE zaginęły ☺️
oczywiście przeze mnie 😮

Ignorantia iuris nocet 😉

mhm super
tylko co to znaczy ???
P.S. zaraz poszukam 😉


nieznajomość prawa szkodzi
czy coś w tym stylu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
gizelda napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
gizelda napisał(a):
aha Ola u mnie 1% to niewiele ale zawsze coś 😉
i pomijając to całe zamieszanie z tymi pismami z sądu chodzi mi o to czy :
ja to powinnam wiedzieć wcześniej? , czy to bank powinien mnie o tym poinformować ? czy skąd ja to miałam wiedzieć wcześniej ?? 🥴
bo gdybyśmy wiedzieli to może załatwialibyśmy to wcześniej i wcześniej znaleźlibyśmy te pisma , bo teraz wiadomo od 2 tyg atmosfera między nami napięta bo ONE zaginęły ☺️
oczywiście przeze mnie 😮

Ignorantia iuris nocet 😉

mhm super
tylko co to znaczy ???
P.S. zaraz poszukam 😉


nieznajomość prawa szkodzi
czy coś w tym stylu

mhm, dokładnie w tym stylu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneta mi LENA zaczęła od trzech kroków w środę dwa tyg temu
to było w południe
wieczorem było już więcej ( nie wiem ile bo nie liczyłam 😁 )
w czwartek za to nic ani jednego
w piątek cos tam próbowała
a w sob , niedz się rozkręciła ( to te filmiki 😉 )
teraz już śmiga -oczywiście śmiesznie to wygląda i czasem jeszcze woli "raczkowanie", albo się wywala ale chodzenie przeważa 😉
a i na dworze zawsze na nogach
i pisałyście tu coś o tym że się "zacznie" ze coś tam a ja cholernie bałam się tego chodzenia
ja nie widzę żadnej różnicy w zachowaniu , brojeniu, dostępności itp.itd. 😉
z ręka na sercu moge przyznać że strasznie nam to ułatwiło przebywanie na dworze , bo już nie stęka ,nie jęczy tylko idzie gdzie chce (oczywiście, czasem się wywali i spodnie zielone albo kolano zdarte ale to juz nie tak jak kiedys 😉 )
aha i od kilku dni wstaje SAMA -ale nie tak jak WASZE dzieci które widziałam na filmikach czyli z taką "podpórką" z przodu , ONA wstaje jakoś tak na jednym kolanie , no wiecie jak 😉
a wczoraj u mamy w przedszkolu ganiała jak oszalała za dziećmi , a jak znikały to był ryk
no na "gwałt" potrzebne rodzeństwo 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to obiadek sie robi....
Nototenia w foli aluminiowej w pieprzu cytynowym i innymi przyprawami sie piecze a pod nia frytki na blaszy 🙂 takze za jakies 40min powinien byc obiadek a pozniej do pracy....
Dziecko mi ryczy jeczy i niewiem co jeszcze. Zrzucila caly plastikowy regal z lekarstwami i innymi jej przyborami na siebie bo odkryla jak sie go z miejsca rusza 😠 przygryzla sobie warge i byla krew a pozniej jak juz jej sie znudzilo godzinne kolorowanie to zjadla czubek zielonej kredki.... no nienadazam nad nia 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Matylda - daj jej czas, niech dojdzie do wprawy to zobaczysz jaka stanie się "samodzielna" 😁

mhm
tylko co to znaczy????
bo jedyny minus jak na razie to to że kiedyś nie dostawała do firanki ( mam krótką) a nawet jak wstawała to się męczyłą bo nie mogła ustać i dostać
a teraz stoi przy niej jak "stara " i się z nią szarpie
a poza tym to żadnych minusów nie widzę
ciagle jest szybsza raczkując 😉
a i ona ma do dyspozycji jeden pokój więc wiadomo nie ma się gdzie rozkręcić 😉
no ale kiedyś w tym jedym pokoju ( kiedyś czyli jakieś 2 tyg temu) mogłabym ją zostawić na jakieś 2 godz (hipotetycznie 😉 ) i nawet nie wiedziałaby że mnie nie ma a teraz jak tylko widz że zbliżam się do barierki to jest wycie tak jak teraz w tym momencie 😠
więc spadam bo gil to jej do kostek wisi 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Matylda - daj jej czas, niech dojdzie do wprawy to zobaczysz jaka stanie się "samodzielna" 😁

mhm
tylko co to znaczy????

sama zobaczysz, na razie to ona się uczy chodzenia i bada teren 😉 ale przyjdzie czas że raczkowania całkowicie zaprzestanie i będzie chciała wszędzie wejść i wszędzie być 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejo 🙂
U nas zastuj Wczoraj zrobila jeszcze trzy kroki i juz nie chce;/
Ja juz Poli sie nie boje zostawiac na lozku czy sofie bo o momentu kiedy spadla na czolo to juz wie ze trzeba tylem schodzic,czasem podchodzi do krawezi lozka mowie"bam" i sie przekreca i tylem schodzi 🙂
Alice te ubrania co wyslas absolutnie nie moj styl ,ale wazne ze Tobie sie podobaja 🙂
Co do zakupow prze allegro to ja bardzo czesto zamwiam.np buty i dla Poli ciuszki 🙂
8 Czerwca zjezdzamy do Polski 😁 😁: Jupi!!!!!!!!!!!!!!
A Tu truskawki kilo za30 zl wiec masakra 😮ale raz sie skusilam;p

Co myslicie o tym stroju:
?

http://moda.allegro.pl/2012-promocja-mewa-ashley-push-up-40-36-38-42-44-i2338090887.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wróciłam od ortopedy
i się w nim zakochałam 😁 mega boski zajebiście przystojny chłopak.... miał może z 33 lata.... o matko więcej takich lekarzy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneta - ja Leny nie zostawiłam, ona weszła na ten narożnik z prędkością światła 🤢
A strój fajny, trochę góra nie w moim klimacie tzn fason ale ogólnie ok - zwłaszcza ten z różową lamówką 🙂

Magda - dawaj dane - oblukam w necie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Aneta - ja Leny nie zostawiłam, ona weszła na ten narożnik z prędkością światła 🤢
A strój fajny, trochę góra nie w moim klimacie tzn fason ale ogólnie ok - zwłaszcza ten z różową lamówką 🙂

Magda - dawaj dane - oblukam w necie 😁


właśnie kurde nie mam nazwiska, nigdzie się nie wpisał 🙂 ale zaraz zadzwonię do centrum damiana i się dowiem, bo też mam ochotę popatrzeć 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anetka - ten strój mi się średnio podoba 😉

Nikolina - ten co Ty pokazałaś z kolei jest BAAAAARDZO w moim stylu: 🙂 🙂)))

Madzia - dawaj te namiary na ortopedę 🙂

A ja dziś miałam w żłobku fotografa co robił zdjęcia dzieciom i też był meeeega przystojny. Aż mi się z nim przyjemnie stało 😉

Jakie macie buty na lato dla dzieci? (w sensie jakie sandałki???????)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damian Zaborowski - ale nie ma zdjęć na necie 😞

Mi też podoba się bardziej ten strój co Nikola pokazała.

Madzia - my musimy mieć buty specjalene tj. z obcesem thomasa.
Od razu po wizycie u ortpedy kupiłam w Bartku
Mam te: http://www.bartek.com.pl/produkt_profilaktyczne.php?id=6
Nie są piękne, no ale jak mus to mus....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
Damian Zaborowski - ale nie ma zdjęć na necie 😞

Mi też podoba się bardziej ten strój co Nikola pokazała.

Madzia - my musimy mieć buty specjalene tj. z obcesem thomasa.
Od razu po wizycie u ortpedy kupiłam w Bartku
Mam te: http://www.bartek.com.pl/produkt_profilaktyczne.php?id=6
Nie są piękne, no ale jak mus to mus....


Madzia, a przypomnij dlaczego poszłaś do tego ortopedy??
coś Cię niepokoiło?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam.
Aneta ten stroj nie w moim guscie z dwuch powodow. Po pierwsze mam oczoplasy po takich kratka i paseczkach itp wzorkach i glowa mnie boli ale pomijajac kolorystyke to gora fajna ale dół jak dla mnie za nisko osadzony-wyszlo by mi cale sadlo na wierzch 😁 ja wole takie zeby bylo pod pempkiem zeby jakoby obciskalo troche dolny waleczek wtedy sie tak brzuch nie wylewa i ladnie wyglada bynajmniej na mnie.

A co do strojów to ja szukam juz miesiac i nie moge znalezdz 😠 😠 Wszystkie albo za male w cycach albo cos innego nie tak jak np to co pisalam wyzej. Ja mam 75 D i nie moge znalezdz czegos co by mnie satysfakcjonowalo 🤢 a jak ciuszki na allegor moge kupic bo sa podane wymiary tak stroju przez allegro nigdy nie kupie bo widze to z praktyki ze nie leza na mnie 😞

A buciki sandalki mamy 4 pary. Jak znajde to wstawie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda-d87 napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
Damian Zaborowski - ale nie ma zdjęć na necie 😞

Mi też podoba się bardziej ten strój co Nikola pokazała.

Madzia - my musimy mieć buty specjalene tj. z obcesem thomasa.
Od razu po wizycie u ortpedy kupiłam w Bartku
Mam te: http://www.bartek.com.pl/produkt_profilaktyczne.php?id=6
Nie są piękne, no ale jak mus to mus....


Madzia, a przypomnij dlaczego poszłaś do tego ortopedy??
coś Cię niepokoiło?


Jak byłam u ortopedy na usg gdy Nitka miała 3 miesiące to kazał przyjść jak dziecko skończy rok. I chyba zwykle dzieci mają kontrolę po roku - Ola chyba też takie miała zalecenie.
A przy okazji chciałam zapytać kolejnego lekarza o niechodzenie mojego dziecka....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O taki stroj mi sie podoba. Tylko majtki za niski stan maja chociaz na niektorych fotkach wygladaja jako tako. I bardzo lubie biustonosze tzw. balkoniki czy jakos tak-w nich ladnie cyce po ciazy wygladaja 😁

http://moda.allegro.pl/stroj-kapielowy-marko-eliza-40-75c-80b-l-kolory-i2342221313.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
Aneta Ja Cię widzę w takim stroju jak wstawiłaś 😁 Mnie się tez podoba, ale dół zdecydowanie nie dla mnie, bo mam za gruby bebzon 🤢 a ten co Nikolina pokazała bardzo ładny, ale dla małych piersi 😜


no tez wlasnie tak samo mysle i niewiem co by tu wybrac zeby bebzonka zakrylo do polowy a gora seksownie podkreslila moje 75D 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...