Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
to wirus
codziennie 40 dzieci z taką gorączką ma P. doktor
antybiotyk mam podawać jeśli uważam za stosowne bo ona dziecka nie widziała i nie może powiedzieć
jak chcem to mam z nią pojechać do niej i ona ją osłucha i zobaczy gardło bo też jest przeciwniczką antybiotyku tak jak ja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
to wirus
codziennie 40 dzieci z taką gorączką ma P. doktor
antybiotyk mam podawać jeśli uważam za stosowne bo ona dziecka nie widziała i nie może powiedzieć
jak chcem to mam z nią pojechać do niej i ona ją osłucha i zobaczy gardło bo też jest przeciwniczką antybiotyku tak jak ja


Matylda to na co czekasz? ja juz bym pojechala 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Alice1984 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Już podmieniłam linki 🙂 Oby znów nie zmienili 😉
A ten jaki zajebiaszczy 🤪

http://www.intymna.pl/s33589,produkt


jak dla mnie "oczojebek" i nie przepadam za klamrami ani wiazaniami po bokach.... kroj stanika fajny

No ja jestem brunetką i mi dobrze w kontrastowych kolorach 🙂 Poza tym opalenizna taka jaką ja miewam dobrze się z czerwienią komponuje 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Alice1984 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Już podmieniłam linki 🙂 Oby znów nie zmienili 😉
A ten jaki zajebiaszczy 🤪

http://www.intymna.pl/s33589,produkt


jak dla mnie "oczojebek" i nie przepadam za klamrami ani wiazaniami po bokach.... kroj stanika fajny

No ja jestem brunetką i mi dobrze w kontrastowych kolorach 🙂 Poza tym opalenizna taka jaką ja miewam dobrze się z czerwienią komponuje 😉


Ja tu akurat patrze typowo pod swoim katem czyli tak jak kiedys pisalam ze takie mikro kratki kropki wzory zwlaszcza czarno biale oraz ostre czerwienie powoduja u mnie migreny oraz bole oczu i glowy stad nazywam takie kolory nazywam potocznie oczojebkami 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
☺️Alice1984 napisał(a):
Marinka Ladny 🙂 lubie czarne albo braz lub sliwka stroje jednolite....


No mi sie bardzo podoba , jeszcze ładny ten fiolet , co pokazałaś, ale takie podobne mam ale czarnego nie , no więc trzeba miec

Ty sobie buty kup lepiej na plażę, bo na miejscu to od 10 euro wzwyż
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
marinka napisał(a):
☺️Alice1984 napisał(a):
Marinka Ladny 🙂 lubie czarne albo braz lub sliwka stroje jednolite....


No mi sie bardzo podoba , jeszcze ładny ten fiolet , co pokazałaś, ale takie podobne mam ale czarnego nie , no więc trzeba miec

Ty sobie buty kup lepiej na plażę, bo na miejscu to od 10 euro wzwyż


jakie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
marinka napisał(a):
☺️Alice1984 napisał(a):
Marinka Ladny 🙂 lubie czarne albo braz lub sliwka stroje jednolite....


No mi sie bardzo podoba , jeszcze ładny ten fiolet , co pokazałaś, ale takie podobne mam ale czarnego nie , no więc trzeba miec

Ty sobie buty kup lepiej na plażę, bo na miejscu to od 10 euro wzwyż


jakie?

http://allegro.pl/listing.php/search?string=buty&from_showcat=1&category=13535&gclid=CNOPstvhmLACFYrP3wodZlUI2Q
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
marinka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
marinka napisał(a):
☺️Alice1984 napisał(a):
Marinka Ladny 🙂 lubie czarne albo braz lub sliwka stroje jednolite....


No mi sie bardzo podoba , jeszcze ładny ten fiolet , co pokazałaś, ale takie podobne mam ale czarnego nie , no więc trzeba miec

Ty sobie buty kup lepiej na plażę, bo na miejscu to od 10 euro wzwyż


jakie?

http://allegro.pl/listing.php/search?string=buty&from_showcat=1&category=13535&gclid=CNOPstvhmLACFYrP3wodZlUI2Q



😘 😘 😘 😘 😘 dzięki zakupuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mam takie buty do wody i na plaze i Ali teraz tez takie kupilam 🙂
Ali te kupiłam:
http://allegro.pl/butki-do-wody-r-22-nowe-i2279706824.html
A 13go ok 4-5 rano planujemy wyjazd nad morze 🙂 Zaliczka juz zaplacona tylko trzymac kciuki za pogode i za zdrowko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my bedziemy na plazy na boso na szczęście 🙂 bo piaszczysta 😉
te kamienie to chyba jedyna rzecz jaka mnie w tej chorwacji odrzuca, ja to lubie na piaseczku się wyleżeć, pokopać, połazić w wodzie jak człowiek na bosaka a nie w jakims rynsztunku 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niksssa napisał(a):
my bedziemy na plazy na boso na szczęście 🙂 bo piaszczysta 😉
te kamienie to chyba jedyna rzecz jaka mnie w tej chorwacji odrzuca, ja to lubie na piaseczku się wyleżeć, pokopać, połazić w wodzie jak człowiek na bosaka a nie w jakims rynsztunku 😎

Też tak mówiłam dopóki tam nie pojechałam i marzę teraz tylko o tym żeby tam wrócić i nie znam nikogo kto nie myśli tak samo - tzn ten kto tam już był 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niksssa napisał(a):
my bedziemy na plazy na boso na szczęście 🙂 bo piaszczysta 😉
te kamienie to chyba jedyna rzecz jaka mnie w tej chorwacji odrzuca, ja to lubie na piaseczku się wyleżeć, pokopać, połazić w wodzie jak człowiek na bosaka a nie w jakims rynsztunku 😎


Ja tez lubie piaseczek i chodze boso ale kupiłam te butki kiedys wlasnie dla siebie na plaze taka kamienisto-smieciowata i je po prostu mam a dziecku kupilam pod wzgledem bezpieczenstwa jezeli to tak mozna nazwac. Na naszej polskiej plazy coraz wiecej szkla kapsli od butelek czy zawleczek od puszek po piwie itp smieci ktore sama nie raz wdepnelam noga i mialam zraniona. Tyle ze dorosly ma gruba skore na stopach a dziecko ma delikatna wiec wole miec chociaz jeden problem z glowy zeby dziecko moglo sobie bezpiecznie stapac po naszej smieciowej plazy... To moje zdanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niksssa napisał(a):
my bedziemy na plazy na boso na szczęście 🙂 bo piaszczysta 😉
te kamienie to chyba jedyna rzecz jaka mnie w tej chorwacji odrzuca, ja to lubie na piaseczku się wyleżeć, pokopać, połazić w wodzie jak człowiek na bosaka a nie w jakims rynsztunku 😎


no może tak, ale ja morze moge co 2 tygodnie jechac zobaczyc i powylegiwac się i sie pobawic z dziecmi. Ale chodzi nam głownie o spontan o romantyczność, we dzwoje, spac pod gołym niebem idt itp 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no wiem wiem wszystko wiem 🙂 Chorwacji mi się też chce ale ze wzgledu na widoki - zapierające dech w piersiach 🙂 a do poleżenia i pobyczenia się to wolę Bułgarie 😜 tym bardziej że mam sprawdzoną miejscówke no i nocleg za free 😎
A Chorwacja może jak grzdyle podrosną bo sami to raczej nigdzie nie pojedziemy, miłość dziadków jakoś zelżała ostatnio, nie chcą dzieci brać na długo 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
niksssa napisał(a):
my bedziemy na plazy na boso na szczęście 🙂 bo piaszczysta 😉
te kamienie to chyba jedyna rzecz jaka mnie w tej chorwacji odrzuca, ja to lubie na piaseczku się wyleżeć, pokopać, połazić w wodzie jak człowiek na bosaka a nie w jakims rynsztunku 😎


no może tak, ale ja morze moge co 2 tygodnie jechac zobaczyc i powylegiwac się i sie pobawic z dziecmi. Ale chodzi nam głownie o spontan o romantyczność, we dzwoje, spac pod gołym niebem idt itp 🙂

No i popieram 😉 Bardzo dobrze, jedźcie i cieszcie się sobą a tam jest gdzie spacerować i przeżywać romantyczne chwile ☺️ Tyle że tydzień samochodem do Chorwacji to trochę mało - 2 dni na samą podróż odpadają.. Wiem bo ja też tak byłam tzn ja na 9 dni minus dwa na podróż więc całe siedem na miejscu ale mimo wszystko - mało ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no i sorry ale ja za polskim morzem nie przepadam, może to kwestia tego że całe dzieciństwo jeździłam nad czarne i się nauczyłam, że nad morzem to jest ciepło i woda jest ciepła i mozna sie wykapać a nie się człowiek czai żeby chociaż ze 2-3 dni pogody było. 😁 😁
No na Hel bym chciała jeszcze pojechać, to chyba jedyne co mnie nęci 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
marinka napisał(a):
niksssa napisał(a):
my bedziemy na plazy na boso na szczęście 🙂 bo piaszczysta 😉
te kamienie to chyba jedyna rzecz jaka mnie w tej chorwacji odrzuca, ja to lubie na piaseczku się wyleżeć, pokopać, połazić w wodzie jak człowiek na bosaka a nie w jakims rynsztunku 😎


no może tak, ale ja morze moge co 2 tygodnie jechac zobaczyc i powylegiwac się i sie pobawic z dziecmi. Ale chodzi nam głownie o spontan o romantyczność, we dzwoje, spac pod gołym niebem idt itp 🙂

No i popieram 😉 Bardzo dobrze, jedźcie i cieszcie się sobą a tam jest gdzie spacerować i przeżywać romantyczne chwile ☺️ Tyle że tydzień samochodem do Chorwacji to trochę mało - 2 dni na samą podróż odpadają.. Wiem bo ja też tak byłam tzn ja na 9 dni minus dwa na podróż więc całe siedem na miejscu ale mimo wszystko - mało ☺️


Jak Ty mnie rozumiesz 🙂 😘

zobaczymy moze na wiecej sie uda, zależy od szefa 🙂
ale juz sie podniecam jak nie wiem kto 🙂
te spacery tylko we dwoje i jeszcze wiadomo co 🙂 Dzizas, czekam na to 🙂 On będzie tylko mój, bez Maaaaaaaaaaaaaamooooooooooooooo, taaaaaaaaaaaaaaaatoooooooooooooo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niksssa napisał(a):
no i sorry ale ja za polskim morzem nie przepadam, może to kwestia tego że całe dzieciństwo jeździłam nad czarne i się nauczyłam, że nad morzem to jest ciepło i woda jest ciepła i mozna sie wykapać a nie się człowiek czai żeby chociaż ze 2-3 dni pogody było. 😁 😁
No na Hel bym chciała jeszcze pojechać, to chyba jedyne co mnie nęci 😉


Wiesz Nikolina chciec to ja sobie mogę, To kwestia typowo finansowa gdzie na tydzien w 3 osoby z noclegiem nad polskie moze zmiescimy sie razem z dojazdem w 1000zl to gdzie znajdziesz w tej kwocie wczasy zagraniczne na 7-8 dni? Raz w zyciu bylam na miesiacu miodowym w grecji na rodos w miescie Faliraki. To tam byl gruboziarnisty ciemny piasek i zielono niebieska woda a w miećie Stare Rodos była już kamienista plaża i błękitna woda. Też bym tam chciala wrocic ale na 2 osoby z samodzielnym wyzywieniem i dojazdem i lotem wyszlo nas w sumie na 2 osoby ok 4-4,5 tys zl a teraz wez tu jedz w 3 osoby.... no chcialabym bardzo w cieplej wodzie z gwarantowana pogoda ale coz... mam inne priorytety (budowa) a moze za kilka lat sobie uzbieram i jak dziecko/dzieci beda ciut wieksze to sobie tez zafundujemy znow wczasy za granica ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Alice ja wszystko rozumiem 🙂

Po prostu ze względu na pochodzenie mojego ojca ja wczasy w BG mam po prostu i po taniości i chętnie tam jadę ze względu na sentyment. W tym roku może jeszcze rodzinkę odwiedzimy - zobaczy się, bo to drugi koniec kraju i sporo drogi od morza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...