Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
a ja już nie jadam kolacji od tygodnia ostatni raz staram się jeść koło 16.00
no wszystko przeciwko mnie bateria w aparacie padła także nici z fotki
mhm co by tu robić?????

Dzisiaj się dowiedziałam że w ciąży nie wolno robić długich przerw między posiłkami bo jakieś tam ciała ketonowe (chyba) się wydzielają i dziecko głoduje.. 🥴 kazała mi jeść kolację jak najpóźniej i bądź tu mądrym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
a ja już nie jadam kolacji od tygodnia ostatni raz staram się jeść koło 16.00
no wszystko przeciwko mnie bateria w aparacie padła także nici z fotki
mhm co by tu robić?????

Dzisiaj się dowiedziałam że w ciąży nie wolno robić długich przerw między posiłkami bo jakieś tam ciała ketonowe (chyba) się wydzielają i dziecko głoduje.. 🥴 kazała mi jeść kolację jak najpóźniej i bądź tu mądrym

matko kochana Ola ty chyba mimowolnie stałaś się ekspertem ciążowym na tym forum!!!!!!!!!!!!!!!!!
Justyn ja się nie odchudzam tylko nie chcę już więcej utyć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Oglądnęłam film, na koniec się spłakałam i jestem 🙂 Jedno wiem na 100% utwierdziłam się dzieki temu filmowi w przekonaniu że chcę znieczulenie 🙂
wlasnie to ogladam, ale widzialam juz to 🙂 Kiedys kiedys jeszzce przed slubem moim, lecialo to gdzies w telewizji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Oglądnęłam film, na koniec się spłakałam i jestem 🙂 Jedno wiem na 100% utwierdziłam się dzieki temu filmowi w przekonaniu że chcę znieczulenie 🙂

ile ten fil trwa bo długo cię nie było ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
a ja już nie jadam kolacji od tygodnia ostatni raz staram się jeść koło 16.00
no wszystko przeciwko mnie bateria w aparacie padła także nici z fotki
mhm co by tu robić?????

Dzisiaj się dowiedziałam że w ciąży nie wolno robić długich przerw między posiłkami bo jakieś tam ciała ketonowe (chyba) się wydzielają i dziecko głoduje.. 🥴 kazała mi jeść kolację jak najpóźniej i bądź tu mądrym

matko kochana Ola ty chyba mimowolnie stałaś się ekspertem ciążowym na tym forum!!!!!!!!!!!!!!!!!
Justyn ja się nie odchudzam tylko nie chcę już więcej utyć

No bo gadałam u lekarza tak jak Ty i dostałam zjebkę, że nie wolno, że to nie czas odchudzania, cały wykład medyczny z którego nie rozumiałam wiele, tylko tyle że szkodze w ten sposób dziecku 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Oglądnęłam film, na koniec się spłakałam i jestem 🙂 Jedno wiem na 100% utwierdziłam się dzieki temu filmowi w przekonaniu że chcę znieczulenie 🙂

ile ten fil trwa bo długo cię nie było ??

1:20 minut

też się spłakałam jak mops... i chyba też będę chciała znieczulenie... wiecie ile kosztuje??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
eunia91 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Oglądnęłam film, na koniec się spłakałam i jestem 🙂 Jedno wiem na 100% utwierdziłam się dzieki temu filmowi w przekonaniu że chcę znieczulenie 🙂

ile ten fil trwa bo długo cię nie było ??

1:20 minut

też się spłakałam jak mops... i chyba też będę chciała znieczulenie... wiecie ile kosztuje??


nic nie kosztuje, do tej pory szpitale pobierały opłatę ale ktoś to zaskarżył gdzieś tam i nie mają prawa tego robić, więc te które pobierały rzadko je dają, na szczęście w moim dawali i dają za free
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też trochę podejrzałam i się popłakałam i wiem jedno
JA NIE CHCĘ RODZIĆ o matko co ja narobiłam
muszę lekarza jakoś przekonać do cesarki matko kochana a on taki nieugięty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
ja też trochę podejrzałam i się popłakałam i wiem jedno
JA NIE CHCĘ RODZIĆ o matko co ja narobiłam
muszę lekarza jakoś przekonać do cesarki matko kochana a on taki nieugięty
powiedz mu że masz niską tolerancję bólu i niech Ci dadzą znieczulenie, bo po co się tak męczyć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asiaa2028 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
mój mały wielki brzuch!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


co to za brzuszek 😁 hehehe no to rzeczywiscie taki po lepszym obiedzie 😁 a jaka Ty chudzina jestes ogolem ;O 😲

no przecież mówiłam!!!!!!!!!!!!!!!!!ja nigdy nie kłamię wiadomo trochę inaczej wygląda odkryty no ale tak na co dzień
jaka chudzina patrz jaką ja teraz mam nogę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no i ja juz po szkole rodzenia 🙂 dzisiaj nuda byla 🙂 sprawy organizacyjne i ogladalismy film od poczecia do narodzin. nawet nie byl taki straszny film jak te kobiety rodziny. Myslalam ze bedzie pokazany porod taki drastyczny a tu nic takiego nie bylo 🙂 troszke moja maz sie spocil jak one mialy skurcze i parly a ja nic 🙂 jutro bedzie fizjologia ostatnich tyg ciazy i prawidlowe odzywianie w czasie ciazy i karmienie piersia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
mój mały wielki brzuch!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


co to za brzuszek 😁 hehehe no to rzeczywiscie taki po lepszym obiedzie 😁 a jaka Ty chudzina jestes ogolem ;O 😲

no przecież mówiłam!!!!!!!!!!!!!!!!!ja nigdy nie kłamię wiadomo trochę inaczej wygląda odkryty no ale tak na co dzień
jaka chudzina patrz jaką ja teraz mam nogę


no faktycznie nogę to masz jak kurczak wyścigowy 😁 nie przesadzaj! a brzuchol mały, podobny do mojego, z tym że ja to taka chuda jak Ty to nie jestem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny ja widzę różnice między 50kg a 65 kg a moze już nawet wiecej
mnie to tak jakoś nie przeszkadza wizualnie tylko fizycznie źle się czuję z tą masą jakoś mi tak ciężko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
mój mały wielki brzuch!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


co to za brzuszek 😁 hehehe no to rzeczywiscie taki po lepszym obiedzie 😁 a jaka Ty chudzina jestes ogolem ;O 😲

no przecież mówiłam!!!!!!!!!!!!!!!!!ja nigdy nie kłamię wiadomo trochę inaczej wygląda odkryty no ale tak na co dzień
jaka chudzina patrz jaką ja teraz mam nogę


nogę to masz rzeczywiscie 😁 nie wmawiaj sobie, dobrze wygladasz, niejedna chcialaby tak wygladac, wiec sie ciesz 😁 a jaka Ty masz reke zobacz 🙂 chuda i dluga 😜 gdzie Ci weszlo te 15 kg ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
dziewczyny ja widzę różnice między 50kg a 65 kg a moze już nawet wiecej
mnie to tak jakoś nie przeszkadza wizualnie tylko fizycznie źle się czuję z tą masą jakoś mi tak ciężko


a nie uwazasz, ze 50 kg przy twoim wzroscie to za malo ? Teraz super wygladasz, powtarzam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...