Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
darurka napisał(a):
Jeszce Amelka mi sie starsznie podoba....ale moja kuzyneczke 3 latka temu nazwano....a tez duzo ich ...w ogóle podobaja mi sie takie słodkie imionka 🙂


jak patrzylam najczesciej dawane imiona dla dziewczynek, to wszystkie mi sie podobaly, ale ile pozniej bedzie takich samych imion w klasie itp.. 😁 ale mam wiekszy dylemat.. imie dla chlopca 😜


a mi sie podoba Kubuś, Tomuś, Maciuś, Kacper.. wczesniej chcialam Oliwier ale juz mi sie odwidzialo 😁

mi dla chlopca podoba sie Igor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
darurka napisał(a):
Jeszce Amelka mi sie starsznie podoba....ale moja kuzyneczke 3 latka temu nazwano....a tez duzo ich ...w ogóle podobaja mi sie takie słodkie imionka 🙂


jak patrzylam najczesciej dawane imiona dla dziewczynek, to wszystkie mi sie podobaly, ale ile pozniej bedzie takich samych imion w klasie itp.. 😁 ale mam wiekszy dylemat.. imie dla chlopca 😜

U nas miał być Fabian i nie było problemu, jednogłośnie przyjęte ale mamy córkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
tyminka napisał(a):
Witam 🙂
dołączam się do dyskusji ja swojej chcę dać Vanessa lub Nadia

Nie chcę Cię zasmucać ale w Polsce obowiązuje polska pisownia i obawiam się że będziesz miała Vanessę przez W 🙂


no wlasnie.. to jest bez sensu moim zdaniem 😁 moja kolezanka nazwala przez takie cos synka Brajan.. beznadziejnie to wyglada, zupelnie inaczej prezentuje sie Brian.. ale panstwo opoznione w rozwoju..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u mnie miał być TOSIEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
tak właśnie ta pisownia moja koleżanka dała JESSICA co wcale mi się nie podoba no ale pisze sie to DŻESIKA także beznadzieja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda-d87 napisał(a):
Alexia - nie prawda 😁
Pracuję w szkole, w zeszłym roku w przedszkolu... i tam bardzo dużo dzieci miało imiona nie polskie... Np. w swojej grupie miałam Xaviera

a pytałaś gdzie XAVIER sie urodził?????
bo mnie to wygląda na Germany no może jakiś urząd nadał mu to imię ale musieli się nachodzic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co piszecie to nie jest prawda... w pisowni mogą być tak jak chcecie, chyba że trzeba to załatwiać jakoś inaczej.... Mówię Wam, że miałam kontakt z tysiącami dzieci i wiele z nich miało nie polskie imiona - Vanessa, Viktoria, Xavier i tak dalej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matyldusia napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
Alexia - nie prawda 😁
Pracuję w szkole, w zeszłym roku w przedszkolu... i tam bardzo dużo dzieci miało imiona nie polskie... Np. w swojej grupie miałam Xaviera

a pytałaś gdzie XAVIER sie urodził?????
bo mnie to wygląda na Germany no może jakiś urząd nadał mu to imię ale musieli się nachodzic


Był w mojej grupie, ja byłam nauczycielką, więc dziecko i rodziców znam bardzo dobrze... Zwyczajne dziecko urodzone w Łodzi, żadnych rodziców nie polskich 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luknęłam ta łazienkę alexia piękna 🙂 my właśnie chcemy czarno białą z metalowymi łączeniami. Widzieliśmy jedne płytki w opoczno a zastanawiamy się nad marmurem beżowym tyle że salon mamy cały w takim kolorze i chcemy łazienkę trochę inaczej. Korzystałaś może z jakiegoś programu do wystroju wnętrz żeby spr. jak to będzie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda-d87 napisał(a):
To co piszecie to nie jest prawda... w pisowni mogą być tak jak chcecie, chyba że trzeba to załatwiać jakoś inaczej.... Mówię Wam, że miałam kontakt z tysiącami dzieci i wiele z nich miało nie polskie imiona - Vanessa, Viktoria, Xavier i tak dalej...

może u Ciebie jakiś wyrozumiały urzad stanu cywilnego
ja tez pracowałam w kilku przedszkolach w 6 różnych miejscowościach
i imiona były przeróżne ale wszystkie z Polską pisownią, tylko dzieci urodzone za granicą miały inną pisownię
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra idę, jakby Klaudia przyszła i nie czytała postów do tyłu, to powiedzcie jej, żeby zmieniła mi imię w tabelce na Maję, no i Dorka chciała zmienić na Amelkę przy okazji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...