Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

alexia_79 napisał(a):
tyminka napisał(a):
ja jeszcze nie jadłam śniadanie leże bo mnie brzuch boli nie wiem czemu 😞

a nie nosiłaś czegoś wczoraj? nie dźwigałaś albo np nie sprzątałaś dużo? mi tak się robi jak za dużo na siebie wezmę jednego dnia...


Wczoraj lezałam do 12 w łózku bo sie uczyłam potem poszłam na dół chciałam wyciągnąć notatki ze skrzyni i ja tam trochę poprzesuwałam ale nie dałam rady więc odpuściłam. potem pojechaliśmy na chwile załatwić sprawę i w drodze zaczęło mi się tak dziać i potem wieczorem a dziś mnie pobolewa brzuch.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
a brałyście może MAGNE B6 albo coś podobnego????

w ogóle tak ale w ciąży nie 🙂

no i od czego to jest po krótce, zwłaszcza w ciąży??????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
a brałyście może MAGNE B6 albo coś podobnego????

w ogóle tak ale w ciąży nie 🙂

no i od czego to jest po krótce, zwłaszcza w ciąży??????


to jest na skurcze, mi to lekarz przepisał jak mi brzuch twardniał, a nie którym przepisują jak mają w nogach skurcze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja wiem że to magnez tylko się zastanawiałam po co i to 6 tabletek dziennie skoro wyniki wyszły dobrze brzuch mi nie twardnieje a skurcze w stopie miałam może ze dwa razy , nie wiem chyba przesadził z dawką ale może wie lepiej.
Ola co do kibelka to myślałam że to rewolucja po krówkach ale nie wiem o co ci chodziło czy mała szaleje czy co
a moja mother pojechała coś załatwić do urzędu gminy i jak wróci i jak się będzie dobrze czuła to polezie na strych po to pudła z ubrankami 🤪 to se pooglądam i posortuję i przygotuję do prania 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
No ja wiem że to magnez tylko się zastanawiałam po co i to 6 tabletek dziennie skoro wyniki wyszły dobrze brzuch mi nie twardnieje a skurcze w stopie miałam może ze dwa razy , nie wiem chyba przesadził z dawką ale może wie lepiej.
Ola co do kibelka to myślałam że to rewolucja po krówkach ale nie wiem o co ci chodziło czy mała szaleje czy co
a moja mother pojechała coś załatwić do urzędu gminy i jak wróci i jak się będzie dobrze czuła to polezie na strych po to pudła z ubrankami 🤪 to se pooglądam i posortuję i przygotuję do prania 🤪

Ty już nie bądź mądrzejsza od lekarza 😜 Bierz tyle ile kazał i nie marudź 🙂 A te skoki w brzuchu to małej po słodkim 🙂 Ty tam tą mamę asekuruj bo ona też nie powinna tam włazić chyba jeszcze 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
kamikusia napisał(a):
mam pytanko. Jakie sa mniej wiecej wymiary łóżeczka ?

120/60 lub te większe 140/70 - adekwatnie wybiera się materac i pościel oraz prześcieradła 🙂

Ola to jeszcze jedno pytanie ja się tym nie interesuję tak dokładnie bo mówiłam i tak nie mam kasy ale no kupię kołdrę i poduszkę
później kupię pościel czyli te poszewki i prześcieradło a co z tym ochraniaczem na łóżeczko to jest w zestawie z pościelą czy jak?????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamikusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
kamikusia napisał(a):
mam pytanko. Jakie sa mniej wiecej wymiary łóżeczka ?

120/60 lub te większe 140/70 - adekwatnie wybiera się materac i pościel oraz prześcieradła 🙂


Dziekuje za odp :-*

a tak a propos - wy to leniwe tu jesteście - można dzisiaj wszystko w internecie sprawdzić ale po co jak można na forum zapytać, nie? 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
kamikusia napisał(a):
mam pytanko. Jakie sa mniej wiecej wymiary łóżeczka ?

120/60 lub te większe 140/70 - adekwatnie wybiera się materac i pościel oraz prześcieradła 🙂

Ola to jeszcze jedno pytanie ja się tym nie interesuję tak dokładnie bo mówiłam i tak nie mam kasy ale no kupię kołdrę i poduszkę
później kupię pościel czyli te poszewki i prześcieradło a co z tym ochraniaczem na łóżeczko to jest w zestawie z pościelą czy jak?????????

w większości pościeli jest w zestawie ale musisz sprawdzić, nie kupuj takiej bez ochraniacza...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
No ja wiem że to magnez tylko się zastanawiałam po co i to 6 tabletek dziennie skoro wyniki wyszły dobrze brzuch mi nie twardnieje a skurcze w stopie miałam może ze dwa razy , nie wiem chyba przesadził z dawką ale może wie lepiej.
Ola co do kibelka to myślałam że to rewolucja po krówkach ale nie wiem o co ci chodziło czy mała szaleje czy co
a moja mother pojechała coś załatwić do urzędu gminy i jak wróci i jak się będzie dobrze czuła to polezie na strych po to pudła z ubrankami 🤪 to se pooglądam i posortuję i przygotuję do prania 🤪

Ty już nie bądź mądrzejsza od lekarza 😜 Bierz tyle ile kazał i nie marudź 🙂 A te skoki w brzuchu to małej po słodkim 🙂 Ty tam tą mamę asekuruj bo ona też nie powinna tam włazić chyba jeszcze 🥴

biorę biorę nie marudzę tylko się zastanawiałam po co to bo pytał o skurcze łydek a ja mówiłąm że nie mam a tu proszę 3xdziennie po dwie tabletki i to takie wielkeeeeeee
a mama no coż powolutku sobie poradzi ta dziura już jej się zagoiła no zobaczymy ni ebędę naciskać tylko ją zapytałam mówiła że pójdzie a jak nie to wytrzymam jeszcze trochę skoro tyle wytrzymałam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
kamikusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
kamikusia napisał(a):
mam pytanko. Jakie sa mniej wiecej wymiary łóżeczka ?

120/60 lub te większe 140/70 - adekwatnie wybiera się materac i pościel oraz prześcieradła 🙂


Dziekuje za odp :-*

a tak a propos - wy to leniwe tu jesteście - można dzisiaj wszystko w internecie sprawdzić ale po co jak można na forum zapytać, nie? 😜

ale to mimo czasem zbereźnych tematów jest forum ciążowe!!!!!!!!!!!!!!!!! a TY tu jesteś naszym EKSPERTEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
kamikusia napisał(a):
mam pytanko. Jakie sa mniej wiecej wymiary łóżeczka ?

120/60 lub te większe 140/70 - adekwatnie wybiera się materac i pościel oraz prześcieradła 🙂

Ola to jeszcze jedno pytanie ja się tym nie interesuję tak dokładnie bo mówiłam i tak nie mam kasy ale no kupię kołdrę i poduszkę
później kupię pościel czyli te poszewki i prześcieradło a co z tym ochraniaczem na łóżeczko to jest w zestawie z pościelą czy jak?????????


ja kupiłam poszewkę na kołdrę podusie ochraniacz i baldachim wszystko w jednym, pościeli na zmianę mam jeszcze dwie ale prześcieradło jedno, muszę jeszcze dokupić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...