Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

no ja mam ochotę puścić pawia jak widzę jak dziecko się przewraca a matka płacze i biadoli razem z nim i Boże i o Boże i malenstwo i biedactwo
wiadomo że dzieci często wywijają kanary zwłaszcza te zaczynające chodzić no czasem łupną porządnie ale bez przesady
ja też mam taką koleżankę która nie za bardzo zwraca uwagę na te fikołki a dziecko wypierdziela się co 5 minut i to różnie to wygląda a ona nigdy do niego nie wstała nie podeszła tylko mówi
"wstawaj Kamil w koncu facet jesteś" 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

tyminka napisał(a):
ja zawsze jak zjem coś słodkiego to potem muszę słonego 🙂

hehe dla równowagi????
ja dziś prawie nic nie jadłam pare ciastek dwa jogurty i tylko jakieś takie podgryzanie nie mam na nic ochoty NA NIC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda-d87 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
Ej podajcie mi linka z ta laska co miala 6raczki, plis 🙂

ja nie wiem o co chodzi 😮


No wczoraj czy przedwczoraj ktoras z Was pokazywala cos takiego.... jakas brytyjka czy cos.... ona miala taki wielki brzuch.... ma ktos tego linka???????????????????????????????????????????????????

http://www.pudelek.pl/artykul/15465/fanatyczna_fanka_jolie_urodzila_o/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda-d87 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
Ej podajcie mi linka z ta laska co miala 6raczki, plis 🙂

ja nie wiem o co chodzi 😮


No wczoraj czy przedwczoraj ktoras z Was pokazywala cos takiego.... jakas brytyjka czy cos.... ona miala taki wielki brzuch.... ma ktos tego linka???????????????????????????????????????????????????

http://www.pudelek.pl/artykul/15465/fanatyczna_fanka_jolie_urodzila_o/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
no ja pracowałam w przedszkolu 4 lata i ja w największym skrócie dzielę matki na 3 grupy
1.TOKSYCZNE
2.HISTERYCZKI
3.NORMALNE ( niestety tych było najmniej) 😞

A Ty do których się zaliczasz? 😉

ja między 1 a 3 taki MIX
i jak tam się masz mamuśka??
myślałam że może koło 20.00 będziesz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
no ja pracowałam w przedszkolu 4 lata i ja w największym skrócie dzielę matki na 3 grupy
1.TOKSYCZNE
2.HISTERYCZKI
3.NORMALNE ( niestety tych było najmniej) 😞

A Ty do których się zaliczasz? 😉

ja między 1 a 3 taki MIX
i jak tam się masz mamuśka??
myślałam że może koło 20.00 będziesz

A coś mnie brzuch ciągnie i wróciliśmy prędzej bo chciałam się położyć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Ola a te obiadki to tak co niedziela??????ja nie wiem czy by mi się chciało

tak - co niedziela chociaż za tydzień nie jedziemy żeby sobie teściowa odpoczęła. Ja też nie zawsze mam ochotę ale z drugiej strony siedzę w domu jak ten kocmołuch i też mi się do ludzi chce a poza tym nie będę odbierała przyjemności teściowej żeby mogła zobaczyć synka 😉 Teraz i tak jeździmy do tej szkoły a do teściów stamtąd mamy już rzut beretem 🙂 Nie ukrywam też że dla mnie to jedyny dzień kiedy nie muszę gotować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zjadłam budyń zaraz idę się kąpać 🙂
Trochę mnie brzusio przestało boleć i już czuje ulgę.
Jak ja juz bym chciała usg jestem taka ciekawa ile waży mała, czy będzie mi ją ciężko urodzić czy trochę lżej. Ciekawe czy juz miedzy 30 a 32 tc można ustalic jakie mniej więcej sie urodzi. i buzie bym chciła w 3 d zobaczvc teraz jak jest taka wiksza Magda ma takie fajne zdjęcie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
jezzzzdemmm 😜
Co do prania ubranek podzielam w 100% zdanie Tutliputli. A tak a propos H&M - Kasia kiedy będzie nowa kolekcja? Mam na myśli ciuszki na lato...


Halo Ola
w H&M nie ma czegoś takiego jak data napływu nowej kolekcji: ona napływa cały czas, systematycznie przy każdej dostawie w ciągu tygodnia. Czyli jeżeli sklep ma dostawy 4 razy w tygodniu, to część tego towaru to to, co już jest a część to nowy towar. Także zawsze możesz znaleźć coś nowego 🙂 Kolekcja stricte letnia powinna zacząć napływać do sklepów już pod koniec kwietnia/początek maja.

A tak w ogóle słyszałam wczoraj w radiu PIN prognozę pogody długoterminową: zima ma trzymać, przynajmniej na Mazowszu, do połowy lutego a od marca buchnie wiosną !! 🤪 🤪

I co tam dzisiaj było ciekawego w naszej szkole? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola pytałam tylko dlatego że ja po prostu nie jestem przyzwyczajona dla mnie (ale tylko dlatego że tak rzadko się to dzieje) takie wyjścia z Pawłem do mojej czy jego rodziny są strasznie krępujące ja to w ogóle od pewnego czasy taki odludek jestem tylko w domu bym siedziała
a Tyminka ja też jestem ciekawa co tam sie dzieję ale bardziej ze względu na te moje ostatnie przeboje i na 3d też sie zdecydowałam ale moim zdaniem jak oglądam te zdjęcia a na necie obejrzałam ich na prawdę dużo to wszystkie te twarzyczki wydają mi się takie same
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
jezzzzdemmm 😜
Co do prania ubranek podzielam w 100% zdanie Tutliputli. A tak a propos H&M - Kasia kiedy będzie nowa kolekcja? Mam na myśli ciuszki na lato...


Halo Ola
w H&M nie ma czegoś takiego jak data napływu nowej kolekcji: ona napływa cały czas, systematycznie przy każdej dostawie w ciągu tygodnia. Czyli jeżeli sklep ma dostawy 4 razy w tygodniu, to część tego towaru to to, co już jest a część to nowy towar. Także zawsze możesz znaleźć coś nowego 🙂 Kolekcja stricte letnia powinna zacząć napływać do sklepów już pod koniec kwietnia/początek maja.

A tak w ogóle słyszałam wczoraj w radiu PIN prognozę pogody długoterminową: zima ma trzymać, przynajmniej na Mazowszu, do połowy lutego a od marca buchnie wiosną !! 🤪 🤪

I co tam dzisiaj było ciekawego w naszej szkole? 🙂

a dzisiaj mężowie uczyli się masować żonki i fajnieee było 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...