Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
kamikusia napisał(a):
o nie ja juz nie dam rady pomalowac sobie paznokci u stop 😞 przeszkadza brzuch 🤪

zatrudnij kogoś do pomocy
moje to ostatnio na wakacjach były malowane


Dałam rade zmyc tylko stary lakier,Patryka troszke zgniotłam 😉 a juz nie pomaluje 😞 musze isc do kosmetyczki. A zawsze ja malowałam ludziom paznokcie, robiłam tipsy,wzorki itd. A teraz sama musze skorzystac 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
Jeszcze nic jej nie powiedziałam raczej żeby ona sie zastanowiła bo wstępnie palowali chrzciny na Wielkanoc a ja obawiam sie ze dla mnie to trochę za wcześnie to ona że przesuną 😮
tylko chodzi o to że ona z tej samej parafii co ja a wiecie że ja mam z księdzem na pieńku i ja nie wiem jakby to miało wyglądać bo te chrzciny to pewnie razem z mszą by były albo co najmniej z Komunią Św. i co wszyscy przyjmą a matka chrzestna będzie stać i patrzeć w sufit nie ni bez sensu 🤢



to rzeczywiscie nie ciekawie 🙂 to niech ochrzczą w innym kosciele hehe 🙂

nie wiem trochę mnie zaskoczyła bo my takie dalsze kuzynki co prawda mamy ze sobą jakiś tam kontakt ale widujemy się jakieś trzy razy do roku
a co najlepsze to ona ma 6 sióstr i 2 braci a wybiera mnie 😮
WHY?????



to rzeczywiscie bez sensu ale mysle ze w takiej sytuacji mozesz odmowic ale nie beszczelnie tylko powiedziec ze w tym momencie nie czujesz sie na silach bedziesz miec swoje malenstwo itp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
Jeszcze nic jej nie powiedziałam raczej żeby ona sie zastanowiła bo wstępnie palowali chrzciny na Wielkanoc a ja obawiam sie ze dla mnie to trochę za wcześnie to ona że przesuną 😮
tylko chodzi o to że ona z tej samej parafii co ja a wiecie że ja mam z księdzem na pieńku i ja nie wiem jakby to miało wyglądać bo te chrzciny to pewnie razem z mszą by były albo co najmniej z Komunią Św. i co wszyscy przyjmą a matka chrzestna będzie stać i patrzeć w sufit nie ni bez sensu 🤢
Jesli macie wrednego ksiedza to moze byc problem faktycznie 🙂 Z drugiej strony mogla Ci juz gitary nie zawracac skoro Ty tez sie dziecka spodziewasz tym bardziej w podo nym terminie w jakim chca chrzcic dziecko.. mi by sie nie chcialo ganiac gdzies do obcych dzieci i martwic sie czyimis chrzcinami gdzie tu mi sie dziecdko urodzi i wiadomo jak to wtedy jest.. a tu jeszcze czyjes chrzciny. Ja bym marudzila ze mi sie nie chce


głupia sytuacja z tymi chrzcinami ,a le z drugiej strony sie nie odmawia. Moze w delikatny sposob zasugeruj jej ze nie chcesz byc chrzesna,ze ma blizsza rodzine.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyska_1 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
Jeszcze nic jej nie powiedziałam raczej żeby ona sie zastanowiła bo wstępnie palowali chrzciny na Wielkanoc a ja obawiam sie ze dla mnie to trochę za wcześnie to ona że przesuną 😮
tylko chodzi o to że ona z tej samej parafii co ja a wiecie że ja mam z księdzem na pieńku i ja nie wiem jakby to miało wyglądać bo te chrzciny to pewnie razem z mszą by były albo co najmniej z Komunią Św. i co wszyscy przyjmą a matka chrzestna będzie stać i patrzeć w sufit nie ni bez sensu 🤢
Jesli macie wrednego ksiedza to moze byc problem faktycznie 🙂 Z drugiej strony mogla Ci juz gitary nie zawracac skoro Ty tez sie dziecka spodziewasz tym bardziej w podo nym terminie w jakim chca chrzcic dziecko.. mi by sie nie chcialo ganiac gdzies do obcych dzieci i martwic sie czyimis chrzcinami gdzie tu mi sie dziecdko urodzi i wiadomo jak to wtedy jest.. a tu jeszcze czyjes chrzciny. Ja bym marudzila ze mi sie nie chce

Ma tu do mnie kiedyś przyjechać z ciuchami ciążowymi ( których nie potrzebuję) ale ona coś dziwnie się na mnie uparła teraz
więc jak przyjedzie to postaram się jej wszystko wytłumaczyć i poproszę aby zrozumiała moją sytuację
Dorka ja jak leżałam na plecach w sobotę i jak mnie kopnęła w pęcherz to mi się popuścił serio
teraz obija tą "zewnętrzną" stronę i raczej nie używa do tego głowy bo tą ma przecież w mojej miednicy , używa nóg ale z dnia na dzien czuję że ma coraz więcej MOCY 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja bym starala sie wlasnie jakos sie z tego wykaraskac 🙂 A moj maly dzisiaj tez bardzo aktywny, caluski dzien doslownie, Teraz troche zamilkl. Ja tez jestem okopana samymi nogami bo lepek to jest na dole, ale uwielbiam jak tak mnie delikatnie muska od srodka, nie wiem co on wtedy moze robic, wyciagac sie, przesuwac po tych scianach i wtedy zawsze delikatnie wypnie mi girke z jednej strony , no chyba ze to tyleczek 😮 Dzisiaj tak patrzymalm jak caly czas podnosi mi sie gulka z prawej strony pepka. Slodkie, takie cos to ja lubie, ale jak zaczyna sie rzucac jak worek ziemniakow.... to mnie nerw bierze, tym bardziej ze nie wystarczy mu chwila tylko trwa to caly wieczor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tą wystającą bulkę też lubię ale mnie się wydaje że to tyłek bo to takie wielkie bo konczyny to ja rozróżniam
właśnie to wielkie to mam zawsze koło pępka po lewej albo prawej i takie twarde i wczoraj tak się wypięła że jej klapsa dałam a ona szybciutko myk na drugą stronę
a te mniejsze ale mocniejsze kuksańce do dostaję tak nżej po bokach brzucha albo od niedawna nawet tak bliżej żeber więc faktycznie to chyba dogami mnie tak łupi no i czasami daje czadu po wewnętrznej np po pęcherzu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
ja tą wystającą bulkę też lubię ale mnie się wydaje że to tyłek bo to takie wielkie bo konczyny to ja rozróżniam
właśnie to wielkie to mam zawsze koło pępka po lewej albo prawej i takie twarde i wczoraj tak się wypięła że jej klapsa dałam a ona szybciutko myk na drugą stronę
a te mniejsze ale mocniejsze kuksańce do dostaję tak nżej po bokach brzucha albo od niedawna nawet tak bliżej żeber więc faktycznie to chyba dogami mnie tak łupi no i czasami daje czadu po wewnętrznej np po pęcherzu


mi sie wydaje ze to glowa bo pipci chyba nie ma az takiej wielkiej 😁 a głowa chyba jest największa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
wiecie co zaczynam sie zastanawiac nad pieluchami wielorazowymi czy nie zakupic dla malej

http://allegro.pl/pieluszki-wielorazowe-minkee-bambus-zestaw-10-szt-i1408700322.html


Kurka fajnie wyglądają ale pytanie jak w praktyce się sprawują.

W sumie to jakby na to nie patrzeć to na Pampersy nie tyle się wyda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
wiecie co zaczynam sie zastanawiac nad pieluchami wielorazowymi czy nie zakupic dla malej

http://allegro.pl/pieluszki-wielorazowe-minkee-bambus-zestaw-10-szt-i1408700322.html


Kurka fajnie wyglądają ale pytanie jak w praktyce się sprawują.

W sumie to jakby na to nie patrzeć to na Pampersy nie tyle się wyda.



wlasnie fajnie kiedys ogladalam w dzien dobry tvn jak mowili o nich ale wydaje mi sie ze bardzo drogo wyjda te pieluchy 🙂 w porownaniu do jednorazowych czy nawet tetrowych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ej dziewczyny wiem że ten temat był już poruszany ale chciałabym zreasumowac.

Chodzi o kosmetyki do pielęgnacji. Co trzeba kupić?? 🤢 Na pewno oliwkę ale co jeszcze. Do kąpieli widziałam jakiś płyn i szampon w jednym czy jakoś tak (z NIVEA). Pomóżcie proszę bo nie mam pojęcia co kupić a końcem tygodnia chce za tym pojeździć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
Ej dziewczyny wiem że ten temat był już poruszany ale chciałabym zreasumowac.

Chodzi o kosmetyki do pielęgnacji. Co trzeba kupić?? 🤢 Na pewno oliwkę ale co jeszcze. Do kąpieli widziałam jakiś płyn i szampon w jednym czy jakoś tak (z NIVEA). Pomóżcie proszę bo nie mam pojęcia co kupić a końcem tygodnia chce za tym pojeździć.


oliwke albo balsam nawilzajacy po kąpieli zeby dzidzie smarowac
na odparzenia sudokrem albo cos takiego
jakis kremik na wyjscie na dwór
zel do mycia ciała i włosków 2 w 1

chyba to wszystko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
Ej dziewczyny wiem że ten temat był już poruszany ale chciałabym zreasumowac.

Chodzi o kosmetyki do pielęgnacji. Co trzeba kupić?? 🤢 Na pewno oliwkę ale co jeszcze. Do kąpieli widziałam jakiś płyn i szampon w jednym czy jakoś tak (z NIVEA). Pomóżcie proszę bo nie mam pojęcia co kupić a końcem tygodnia chce za tym pojeździć.


oliwke albo balsam nawilzajacy po kąpieli zeby dzidzie smarowac
na odparzenia sudokrem albo cos takiego
jakis kremik na wyjscie na dwór
zel do mycia ciała i włosków 2 w 1

chyba to wszystko 🙂


O super - wielkie dzięki. Bo zakręcona z tym byłam.

A wiesz może co najlepiej na sutki kupić? Podobno są takie maści, które łagodzą podrażnienia w trakcie karmienia a nie są szkodliwe dla maleństwa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja wlasnie wrocilam.. ale zimno jest strasznie;/ mimo wszystko dobrze spotkac sie z kolezankami.. 😁 z czego jedna jest w 36 tc i w ogole jeszcze nic prawie nie ma.. ciagle tylko nie mam pieniedzy itp;/ ale ciuszki mozna kupic za bezcen w lumpeksach, jakos kombinowac trzeba, a nie sie poddawac..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
Ej dziewczyny wiem że ten temat był już poruszany ale chciałabym zreasumowac.

Chodzi o kosmetyki do pielęgnacji. Co trzeba kupić?? 🤢 Na pewno oliwkę ale co jeszcze. Do kąpieli widziałam jakiś płyn i szampon w jednym czy jakoś tak (z NIVEA). Pomóżcie proszę bo nie mam pojęcia co kupić a końcem tygodnia chce za tym pojeździć.


oliwke albo balsam nawilzajacy po kąpieli zeby dzidzie smarowac
na odparzenia sudokrem albo cos takiego
jakis kremik na wyjscie na dwór
zel do mycia ciała i włosków 2 w 1

chyba to wszystko 🙂


O super - wielkie dzięki. Bo zakręcona z tym byłam.

A wiesz może co najlepiej na sutki kupić? Podobno są takie maści, które łagodzą podrażnienia w trakcie karmienia a nie są szkodliwe dla maleństwa.



cos slyszalam o PureLan lub AA Therapy Ja i Mama z lanoliną
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...