Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
brechti napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
brechti napisał(a):
Coś tam wspominałyście o marcie ze wspólnej i od godziny kurde szukam odcinka online i nic, bo na onet.vod czy jakoś tak nie działa mi a jestem strasznie ciekawa co sie wydarzylo (rodzice zabrali mi telewizoooooor 😞 😞 😞 )
jest mi smutno bo nie pogadam z moim menem. nie chce mi sie nawet uruchamiac worda zeby pisac prace bo sram na to, ile mozna. kupilam czekolade i nawet nie chce mi sie jej zjeść. loda tez juz zjadłam.

sorry muszę pomarudzić BO MI SIE SMUUUUUTNO ZROBIŁOOOOOOO


wyzal sie - bedzie Ci lepiej 😁 no a co do Marty, to wiesz, ze wczoraj widzial ja i Janusza jak sie calowali jej sasiad.. a dzisiaj przyszedl do Filipa i juz myslalam, ze chce mu powiedziec, a on zaprosil Filipa Marte i tego bobasa na ognisko gdzies tam za miasto 😁 Marta sie opierala, ale pojechala wreszcie i on ja wzial na strone i powiedzial tak ogolnie, ze czasami cos tracimy, nawet nie wiemy jak bardzo itp 😁 a wieczorem gdy juz byli w domu i chyba spali lub mieli zamiar Filip przychodzi do kuchni a Marta placze krokodylimi lzami, chcial ja przytulic a ona poszla gdzies haha 😁 to tak w skrocie 😁


No kurdę, jak zdradza to niech będzie twarda a nie się rozczula! Dziękiiii 😘


haha ale wlasnie sie zastanawiam czego ona w sumie chce 😁 a i Monika z Damianem dzisiaj pogadala, odwiozl ja do domu i moze miedzy nimi tez sie ulozy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
kamikusia napisał(a):
Dziewczynki ja spadam . Do zobaczenia kiedyś tam :-* D O B R A N O C


Dobranoc 😘 😘 i 3maj sie jutro 🙂 mam nadzieje, ze wieczorkiem bedziesz juz w domku i nam zdasz relacje ! 🙂


TEZ MAM TAKA NADZIEJE. CHCIALABYM , LECZ ZAPEWNE TAK NIE BEDZIE ;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natka85 napisał(a):
Do alexia79
O fakcie 80 procent pensji macierzyńskiego zostałam poinformowana przez panią z pracy, która w firmie odpowiada za takiego typu sprawy. Twierdziła nawet, że koleżanka, która wówczas była na macierzyńskim tyle dostaje. Póki co otrzymuję 100 procent na L4, jeśli taka sytuacja będzie na macierzyńskim to naprawdę tylko się cieszyć. 🙂
Ps:. Bazowałam na tym co ja wiem na ten temat i nikogo nie chciałam tym samym wprowadzić w błąd.

alexii nie ma to się nie wypowie
a ja sie nie znam i nie pracuję ale moja koleżanka ma pewnie zawirowania w pracy i teraz jest drugi raz w ciąży i ona też mówiła że na macierzyńskim dostaje 100% tzn tą średnią wyliczaną
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
a tak w ogole to juz mamy imie dla naszego synka 😁 Bedzie Wojtus 🙂 jak sie nic nie zmieni 😜

fajnie
wiesz ze w moim otoczeniu nie ma żadnego Wojtka??


wlasnie w moim chyba tez nie 🙂 i nie daja teraz czesto tego imienia wiec niech bedzie 🙂 poza tym po pradziadku moim 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
a tak w ogole to juz mamy imie dla naszego synka 😁 Bedzie Wojtus 🙂 jak sie nic nie zmieni 😜

fajnie
wiesz ze w moim otoczeniu nie ma żadnego Wojtka??


wlasnie w moim chyba tez nie 🙂 i nie daja teraz czesto tego imienia wiec niech bedzie 🙂 poza tym po pradziadku moim 😁



mi akurat sie zle kojarzy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
a tak w ogole to juz mamy imie dla naszego synka 😁 Bedzie Wojtus 🙂 jak sie nic nie zmieni 😜

fajnie
wiesz ze w moim otoczeniu nie ma żadnego Wojtka??


wlasnie w moim chyba tez nie 🙂 i nie daja teraz czesto tego imienia wiec niech bedzie 🙂 poza tym po pradziadku moim 😁



mi akurat sie zle kojarzy 🙂


a mi wlasnie nie 😁 ale Mojemu za to tak, ale przekonalam go 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewelinka1007 napisał(a):
brechti napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
Brechti- klasnelam Ci na powitanie 🙂 😁

Aaa dziękuję! Ja cichaczem podrzucam oklaski komu mi się uda, najlepsze są pory nocne 😁

http://vod.onet.pl/na-wspolnej,na-wspolnej,743,0,7618,odcinek.html
to chyba ten odcinek


O dzięki, ale właśnie ten vod mi nie działa, bo ponoć nie mam Silverlighta którego tak naprawdę mam 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurczę no mi pozostaje obejrzeć coś na jutubie 😠 ostatnio oglądałam non stop monty phytona, myślałam, że umrę.... jak to kiedyś leciało w telewizji jako latający cyrk MP to zawsze to omijałam, bo myślałam, że to naprawdę cyrk jak korona czy zalewski i nie chciało mi się patrzeć 😁 ale głupek ze mnie był 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
ja jeszcze tez jestem i chwile posiedze, chociaz jutro musze wczesnie wstac, ale co tam 😁


ja to jak zwykle pewnie poloze sie spac kolo 2 a jutro bede odsypiala do 11 🙂

A ja dzisiaj jak nigdy nie mogę zasnąć... 😞 A z cycków mi leci jak z kranu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...