Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
eunia91 napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
ja jeszcze tez jestem i chwile posiedze, chociaz jutro musze wczesnie wstac, ale co tam 😁


ja to jak zwykle pewnie poloze sie spac kolo 2 a jutro bede odsypiala do 11 🙂

A ja dzisiaj jak nigdy nie mogę zasnąć... 😞 A z cycków mi leci jak z kranu...


a u mnie z siara to tak dziwacznie bo potrafi mi nie leciec przez 3 dni a nagle 4 dnia mi leci przez caly dzien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
eunia91 napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
ja jeszcze tez jestem i chwile posiedze, chociaz jutro musze wczesnie wstac, ale co tam 😁


ja to jak zwykle pewnie poloze sie spac kolo 2 a jutro bede odsypiala do 11 🙂

A ja dzisiaj jak nigdy nie mogę zasnąć... 😞 A z cycków mi leci jak z kranu...


No właśnie o co kaman z tym snem? Ja też nie mogę spać, pożegnałam się z moją pozycją na brzuchu bo już nie mogę, na boku jakoś mała mi lata, kopie, a na plecach spać nie umiem 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
eunia91 napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
ja jeszcze tez jestem i chwile posiedze, chociaz jutro musze wczesnie wstac, ale co tam 😁


ja to jak zwykle pewnie poloze sie spac kolo 2 a jutro bede odsypiala do 11 🙂

A ja dzisiaj jak nigdy nie mogę zasnąć... 😞 A z cycków mi leci jak z kranu...


a u mnie z siara to tak dziwacznie bo potrafi mi nie leciec przez 3 dni a nagle 4 dnia mi leci przez caly dzien

Ciekawe... Ja dostaje nawału siary zazwyczaj wieczorami i rano jak się obudzę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti ja zanim zasnę to tak kładę się na lewy bok (bo tak się powinno zasypiać) następnie zaczyna mnie coś cisnąć w plecach i kładę się na plecy... (mała wtedy zaczyna kopać jak szalona) więc kładę się na prawy (i co... Chucha na mnie mój mąż) więc mówię mu żeby się przewrócił na drugi bok) on troszkę po marudzi i się przewraca... Wtedy ja zaczynam zasypiać... Ale to nie koniec... 🙂 Wtedy mój kochany mąż zaczyna chrapać... Normalnie masakra... A teraz jak jest na nocce to ja zasnąć nie mogę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
eunia91 napisał(a):
brechti ja zanim zasnę to tak kładę się na lewy bok (bo tak się powinno zasypiać) następnie zaczyna mnie coś cisnąć w plecach i kładę się na plecy... (mała wtedy zaczyna kopać jak szalona) więc kładę się na prawy (i co... Chucha na mnie mój mąż) więc mówię mu żeby się przewrócił na drugi bok) on troszkę po marudzi i się przewraca... Wtedy ja zaczynam zasypiać... Ale to nie koniec... 🙂 Wtedy mój kochany mąż zaczyna chrapać... Normalnie masakra... A teraz jak jest na nocce to ja zasnąć nie mogę...

Ja śpię sama ( ztymi wyjątkami kiedy mój piesior będąc u mnie łaskawie wgramoli mi się do wyra- jedyny man w łóżku od niepamiętnych czasów :unsure 🙂. Ale nie zazdroszczę teraz męża w łóżku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry dziewczynki .Wpadłam do Was na chwilę. Dzisiejsza noc była w ogole nie przespana, może łącznie przespałam ze 4 h albo i nie!! Tak mnie noga bolała, myślałam ze zwariuje. Nie dość że brzuch duzy i nie wygodnie to jeszcze noga boląca 😠

Szykuje się do szpitala. Trzymajcie się cieplutko 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
jestem i ja 🙂 druga dzisiaj 😜 ale ide jeszcze spac zaraz, musialam sie tylko zarejestrowac do lekarza przez internet 😁 Kamikusia mam nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze 😘


tez mam taka nadzieje,ale jak patrze na moja noge to nie wydaje mi sie zeby bylo ok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
Dzień dobry - dla mnie dzisiaj brązowy medal 🙂 Jestem trzecia.
Trzymaj się ciepło Kamikusia - ślemy buziaki.

A ja dzisiaj mam leniwy dzień 🙂 Dzień jak codzień 🙂
A gdzie Ola i Matylda??

A tu 😜 Dzień dobry 🙂 Ja już od 1,5 h na nogach ale kompa nie włączałam. Teraz sobie leżymy i odpoczywamy po nocy 😁 nie mogłam spać dzisiaj jakoś...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...