Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

alexia_79 napisał(a):
Tutliputli napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
a ja Ci nie wystarczę? 😜
Dzień dobry, właśnie zjadłam śniadanko, zaraz idę się ubierać i jedziemy po kolejną porcję wiadomości do szkoły rodzenia 🙃
Hmmm mam ochotę na małą kawkę z mleczkiem, tydzień już nie piłam i chyba sobie zafunduję tę przyjemność 😜

no hej
jedziesz po kolejną porcję wiedzy i wrócisz pewnie nie wiadomo kiedy i jutro to samo 😞
oj biedna ja 😞

nie no dziś będę pewnie ok 17-tej a jutro nie jadę to teściów, zostajemy w domku więc będę cały dzień - taka niespodzianka oooo 🙃

ojej przynajmniej jedna dobra wiadomość a co się stało obiadki teściowej ci już nie smakują???
ale tak poważnie ja nie wnikam gdzie ty tam śmigasz PO ale same zajęcia w szkole rodzenia ile trwają?????

Nie jedziemy do teściów bo okazało się że siostra Sebastiana jest w 8 tyg ciąży 😁 i źle się czuje więc oni nie przyjadą to i my damy odpocząć teściom i zostaniemy w domku.
Zajęcia w szkole są na 11.00-13.00 ale zanim zakupy, to tamto sramto to trochę zejdzie 🙂



😁 😁 😁 😁 😁
To obdarzacie dziadków na hurt wnukami 😁
a to ich pierwsze, w sensie wnuki, czy już jakieś są na stanie?

Siostra już ma jedną dziewczynkę, ale już duża 7 lat ma a teraz będą 2 na raz, u mnie dziewucha a u siostry jeszcze za wcześnie - się okaże, może chłopak będzie? Chociaż patrząc jak ona rzyga to nie wydaje mnie się 😁 same dziury... Ale tylko zuchy robią dziewuchy 😁 - taka mądra konkluzja na koniec 🙃



Jaaasneee 😁 😁 😁
tak szybko chcesz urządzić córce świat z Seksmisji ? 😁 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Tutliputli napisał(a):
Zazdroszczę, bo moje mnie nigdy nie okopuje tak, żebym narzekała, albo żeby bolało: to bardziej wygląda na wiercenie się i przewracanie z boku na bok, jak w tych filmach na youtubie 😁
A od dwóch dni to w gołe taki spokojny że szok 😁 pewnie ma już za mało miejsca 😁 😁 klocek mój mały.

no moja też czasem się przekręca albo tylko mnie smyra ale czasem zrobi coś tak gwałtownie i mocno i niespodziewanie normalnie jakby jakiś koszmar jej się przyśnił i mnie to zwyczajnie boli a i jeszcze dwa razy dostałam po pęcherzu- śmieszne uczucie

Dobra Ola miłego dnia
i rzyganiem szwagierki się nie sugeruj
ja rzygałam dwa razy i też "dziura"
a i nie zgadzam sie z tym że tylko zuchy robią dziewuchy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez już poczytałam wasze "wypociny" 🙂
Za chwilę jadę do mojego 🙂 Zjadłam już śniadanko a teraz się szykuję. Dzisiaj idziemy na kręgle - ja raczej w roli obserwatora ale zawsze to jakaś rozrywka 🙂
Asia - masz oklaska.

Aisak- a ty żółtą kartkę że się nie odzywasz 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brechti napisał(a):
Mnie mała też kopała całą noc, ale w miarę znośnie, mogłam spać. Jak widzę jak mi tam pływa pod skórą to mam ochotę ją złapać 🙂

hehe ja swojej klapsa daję w tą wypiętą dupę i zaraz zmienia pozycję
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczeta 🙂 A tu nikogo niet.. fajnie ze wyslalas tego linka bo nie wiedzialam 🙂 To od poniedzialku smigam do lidla. Moze i juz o tym gadalyscie, ale ja oczywiscie nic nie wiem dlatego sie pytam, bo mam juz metlik w glowie bo roznie mi radza. Jakie pampersy kupujecie? Tzn jakiej firmy i ile na poczatek?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyska_1 napisał(a):
Hej dziewczeta 🙂 A tu nikogo niet.. fajnie ze wyslalas tego linka bo nie wiedzialam 🙂 To od poniedzialku smigam do lidla. Moze i juz o tym gadalyscie, ale ja oczywiscie nic nie wiem dlatego sie pytam, bo mam juz metlik w glowie bo roznie mi radza. Jakie pampersy kupujecie? Tzn jakiej firmy i ile na poczatek?

hej
ja kupię 10 sztuK do szpitala tych najmniejszych PAMPERS
a o resztę niech się tatuś martwi zostawię mu listę zakupów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
A ktore to mialy to wyciecie na pepuszek?? Wiecie?? Bo ja nie pamietam..

nie wiem o co chodzi serio nie interesowałam się tym
Bo sa jakies ktore maja od razu to wyciecie na pepek, zeby nie uciskac tego odcietego pepka na poczatku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyska_1 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
A ktore to mialy to wyciecie na pepuszek?? Wiecie?? Bo ja nie pamietam..

nie wiem o co chodzi serio nie interesowałam się tym
Bo sa jakies ktore maja od razu to wyciecie na pepek, zeby nie uciskac tego odcietego pepka na poczatku 🙂

no rozumiem ale ja nie wiem jakie to
nie pomogę 😞
Tyska jakie plany na dziś????
mąż jest???????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
A ktore to mialy to wyciecie na pepuszek?? Wiecie?? Bo ja nie pamietam..

nie wiem o co chodzi serio nie interesowałam się tym
Bo sa jakies ktore maja od razu to wyciecie na pepek, zeby nie uciskac tego odcietego pepka na poczatku 🙂

no rozumiem ale ja nie wiem jakie to
nie pomogę 😞
Tyska jakie plany na dziś????
mąż jest???????
Nie, pojechal rano ale ma wrocic znowu szybko dzisiaj, bo gdzies tam tylko do jakiegos serwisu mial jechac. Nie wim jakie plany.. nie mam pomyslu. Mama robi jakies ciasteczka mialam przyjsc ale narazie nie moge sie z wyra wyciagnac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
Pamperchy z dziurami na pępek?
Ja się wstrzymam najwyżej na bieżąco będę się zaopatrywać.
No juz wlasnie znalazlam, bella happy maja to wyciecie. Ale chyba te pieluchy to jakies nie teges.. nie wiem, w sumie sie nie znam, ale wydaje mi sie ze pampers jednak lepsze chcociaz cholera wie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja niestety musze sama nad wszystkim mozdzyc i kombinowac, bo moj mezulek jak zawsze i jak kazdy facet, ze jemu to WSZYSTKO OBOJETNIE, albo "ja nie wiem" "ja nie wiem" "przeciez Ty bedziesz wiedziala wszystko ode mnie lepiej" "co wezmiesz to bedzie dobrze" i takie tam 🙂 Wiec dam rade 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyska_1 napisał(a):
Ja niestety musze sama nad wszystkim mozdzyc i kombinowac, bo moj mezulek jak zawsze i jak kazdy facet, ze jemu to WSZYSTKO OBOJETNIE, albo "ja nie wiem" "ja nie wiem" "przeciez Ty bedziesz wiedziala wszystko ode mnie lepiej" "co wezmiesz to bedzie dobrze" i takie tam 🙂 Wiec dam rade 😉

Tyska nie każdy facet taki jest bo tutaj na forum niektórzy "partnerzy" wykazują jakie takie zainteresowanie mój niestety też do nich nie należy
najlepiej to poczekać do końca aż kupi się samo albo aż ktoś cos podaruje
ja jż dosyć tego mam i nic nie mówię
wczoraj łaskawie się tylko wypowiedział na temat koloru wózka
a no i łóżeczko obowiązkowe najtansze
jak mu pokazałam reklamówkę ciuchów to myślałam że będzie gorzej ale powiedział tylko "to wszystko kupiłaś 🤪???????" i stwierdził że chyba nic nam już nie trzeba ja mówię że nam to NIE ale dziecku jeszcze z 10 takich reklamówek
ja mówię nie mam cierpliwości kupię to co będę mogła a jemu zostawie rozpiskę niech się martwi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...