Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

alexia_79 napisał(a):
ja smaruję się sama, nie mam z tym żadnego problemu.. nie wiem o co Ci chodzi z tymi pośladkami? 🥴

nie wiem może ja mam jakąś nieproporcjonalną budowę bo mi było ciężko dostać
aaaaaaaaaaaaa ale już wiem dlaczego 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃ale ja głupia jestem 🙃 🙃 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
ja smaruję się sama, nie mam z tym żadnego problemu.. nie wiem o co Ci chodzi z tymi pośladkami? 🥴

nie wiem może ja mam jakąś nieproporcjonalną budowę bo mi było ciężko dostać
aaaaaaaaaaaaa ale już wiem dlaczego 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃ale ja głupia jestem 🙃 🙃 ☺️

aż się boję zapytać co zrobiłaś 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
ja smaruję się sama, nie mam z tym żadnego problemu.. nie wiem o co Ci chodzi z tymi pośladkami? 🥴

nie wiem może ja mam jakąś nieproporcjonalną budowę bo mi było ciężko dostać
aaaaaaaaaaaaa ale już wiem dlaczego 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃ale ja głupia jestem 🙃 🙃 ☺️



mow mow dlaczego ?? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
brechti napisał(a):
Matylda u ciebie to widzę szczyt lenistwa! nigdy Ci nie dorównam!

a ja już wszamałam loda i nawet kupiłam mleczko w tubce i będę ciumkać sobie 😁

a fujjjj 🤪

Olaaaaaaa to moja ciążowa zachciankaaaaa!!!! Już trochę possałam i mi niedobrze 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bosz... wpadam na chwilkę się zameldować i uciekam pod prysznic.
Nie powiem, moja kondycja już nie ta i nogi mi z doopy już wyłażą: w południe kino ( podróże Guliwera...masakra jakaś i głupota !! ) potem warsztaty z pasierbem, potem mega zakupy.
I przez was i wsze straszenie o zmianie podatków obkupiłam się w pampersy jak dzika 😁
kupiłam i Pampers Premium Care 2, i Huggisy i Happy.
No i najważniejsze: zakupiłam kapcie do szpitala 😁 😁
Bo kopytko mam dość duże i ze wszystkich mi piętka zwisała aż znalazłam takie co pasują..
idę smażyć naleśniki bo mi się zachciało 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczek88 napisał(a):
a ja mam pytanie do oli 🙂 gdzies przeczytalam, ze sie interesowala wozkami bebetto magnum widzialas go może na zywo?


Wiem, że pytanie skierowane do Oli, wiem że widziała i nawet GO ma 😁 😁
ja wtrącę się, że też nim po sklepie jeździłam, też go oglądałam i jak na tą cenę jest super lekki, zwrotny, fajna gondola i spacerówka. Jak dla mnie to tylko troszkę za mały kosz na zakupy ale najważniejsze się tam wciśnie 😁

i też go będę kupować.
I co mi się w nim jeszcze podoba: nie ma szerokiego rozstawu kół i nawet jak się go złoży to nie zajmuje dużo miejsca w bagażniku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nio wlasnie a w jakim sklepie go spotkałas? bo ja juz wczesniej wybralam sobie inny model i jak zobaczylam go na zywo to sie zalamalam a ten jest w podobnej cenie. Mnie nie interesuje za duzy koszyk tylko zeby sie dalo sciagnac tapicerke , byl zwrotny i sie latwo montowalo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
raczek88 napisał(a):
a ja mam pytanie do oli 🙂 gdzies przeczytalam, ze sie interesowala wozkami bebetto magnum widzialas go może na zywo?

tak widziałam na żywo, Tutliputli już zresztą też go ujeżdżała. Tylko dlatego się na niego zdecydowałam bo miałam wybrany inny, ale jak go ujrzałam w sklepie i pojeździłam to stwierdziłam, że jest bardzo fajny, zobaczymy jak się będzie sprawował w tzw. praniu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
raczek88 napisał(a):
a widze ze na forach go polecja 🙂 tylko nie wiem w jakim sklepie go można zobaczyć 🙂 a nie chce mi sie calego wrocka zwiedzac 🙂

My oglądałyśmy w Megastore Smyk na Targówku w Warszawie - normalnie w Smykach nie mają wózków ale jak poszperasz w necie to na bank jakiś wrocławski sklep go ma na stanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
UWAGA!!! WAŻNA INFORMACJA DLA MAM DZIEWCZYNEK!!!

Dzisiaj dowiedziałam się w szkole rodzenia, że często zdarza się iż po porodzie z dróg rodnych dziewczynek wypływa krew - to jest tak jak u nas okres a spowodowane jest to obecnością naszych hormonów w organiźmie dziecka. To jest podobno zupełnie normalne i nie należy się martwić. Dobrze, że nam dziś o tym powiedzieli bo jakbym po wyjściu ze szpitala coś takiego ujrzała to zeszłabym na zawał 😮 Po ok 3 dniach powinno to ustąpić. Może też wystąpić obrzęk sutków u noworodków - zdarza się to u obu płci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...