Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Tyska_1 napisał(a):
I co Matylda, kiedy maz przyjezdza ?


człowiek ma tu jakieś rozterki małżeńskie a ty dołujesz takim pięknym zdjęciem 😞
no przyjeżdża dziś ale z nim to bywa różnie więc nawet jeśli będzie to dopiero wieczorem moza się będzie go spodziewać do tego czasu muszę cieszyć sie z wolności
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyminka napisał(a):
uf skończyłam prasować pospisywałam ile czego( z ubranek) mam i myśle ze mam stanowczo za mało 😞

czyli ile czego ????
napisz bo chcę być znowu przerażona 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No proszse to mezus sie postaral skoro juz jedzie do Ciebie 😉 Ja sie jednak wzielam za sprzatanie.. przelecialam SEDES 🤪 (jakkolwiek to brzmi) i plytki zapaskudzone, zebralam pranie ktore wisi juz 3 dzien.. i zaraz musze zrobic cala reszte.. pozamiatac umyc podlogi pozmywac naczycia wstawic to cholerne ciasto i?? Moze kurze poscieram z telewizorni mej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matyldusia napisał(a):
tyminka napisał(a):
uf skończyłam prasować pospisywałam ile czego( z ubranek) mam i myśle ze mam stanowczo za mało 😞

czyli ile czego ????
napisz bo chcę być znowu przerażona 🤪


a więc tak:
sekundka muszę wejść na allgero posprawdzać jak się co fachowo nazywa bo ja sobie na kratce porysowałam heheh
śpiochy 3szt na 56r i 2 na 62r
pajacyki 2sz na 62r
body z długim rękawem 2sz na 62r
body na ramiaczka 3szt na 56r
body na krótki rękaw 1szt na 56r
kaftanik 3szt na 56r i 1 na62
koszulki 4szt na 56(tylko te koszulki jakieś grubsze mało przyjemne zeby na gołe ciało załozyc)
półspiochy 2szt na 65 i 62 r
tak tego mało kurcze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyska_1 napisał(a):
No proszse to mezus sie postaral skoro juz jedzie do Ciebie 😉 Ja sie jednak wzielam za sprzatanie.. przelecialam SEDES 🤪 (jakkolwiek to brzmi) i plytki zapaskudzone, zebralam pranie ktore wisi juz 3 dzien.. i zaraz musze zrobic cala reszte.. pozamiatac umyc podlogi pozmywac naczycia wstawic to cholerne ciasto i?? Moze kurze poscieram z telewizorni mej 🙂

nio ale coś tam przebąkiwał że do gniazda rodzinnego zajrzy ale ZABRONIŁAM najpierw do żony a co.................
ja już też SEDES przeleciałam i w ogóle całą łazienkę ( wielka to ona nie jest:unsure 🙂 jeszcze tylko tu na górze podłogi i zmykam na dół do zmywania i gotowania i znowu zmywania
i może zdążyłabym z tym obiadem gdyby nie to że znowu mi jednej rzeczy zabrakło którą ma dokupić
łojej Lena chyba wie co się święci i że father wraca bo coś tu znowu akrobatykę ćwiczy 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I'm back i chyba przesadziłam 🥴 Dźwignęłam miskę pełną wody i boli mnie cały brzuch, boszzz człowiek stary a taki głupi.. mam nadzieję, że mi przejdzie zanim wróci husband 🥴 bo będzie mocno krzyczał... Ale za to jaki błysk w domku 🙃
Nie wiem czy sił mi starczy na to ciasto... chyba odpuszczę, przynajmniej na razie... 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyminka napisał(a):
matyldusia napisał(a):
tyminka napisał(a):
uf skończyłam prasować pospisywałam ile czego( z ubranek) mam i myśle ze mam stanowczo za mało 😞

czyli ile czego ????
napisz bo chcę być znowu przerażona 🤪


a więc tak:
sekundka muszę wejść na allgero posprawdzać jak się co fachowo nazywa bo ja sobie na kratce porysowałam heheh
śpiochy 3szt na 56r i 2 na 62r
pajacyki 2sz na 62r
body z długim rękawem 2sz na 62r
body na ramiaczka 3szt na 56r
body na krótki rękaw 1szt na 56r
kaftanik 3szt na 56r i 1 na62
koszulki 4szt na 56(tylko te koszulki jakieś grubsze mało przyjemne zeby na gołe ciało załozyc)
półspiochy 2szt na 65 i 62 r
tak tego mało kurcze


ło jej to ja to nie wiem
nowych mam może 10 sztuk ogółem a tak to ( tylko podaję rozmiary między 56 a 62 łącznie)
śpiochy 8
pajacyki 35
body z długim 40( jest kilka więcej ale dokładnie nie wiem ile)
body z krótkim dwadzieścia kilka
kaftaniki 5
i takie białe koszulki cieniutkie malutkie około 40
półśpichy około 10
czapki cienkie 10
skarpetki może ze 30 par połowa nowe
sweterki +bluzy 20
rampersy ( czy jakoś tak) z krótkim i długim około 20 sztuk
niedrapki 4 pary
spodnie (różne i jeansy i dresowe i takie zwykłe bawełniane od kompletów) około 20
pieluchy tetrowe 30
rożek -1
ręczniki do kąpieli w tym jeden dwa z kaputerm 4
i jeszcze trochę różnych gadżetów typu poduszka do karmienia
a i kocyk na razie jeden
tylko to jest w ogóle wszystko co mam
no jeszcze jakieś gadżety typu stojak do butelek, wkładka do fotelika dla noworodka, nosiłdo- plecak , siedzonko fisher price
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
I'm back i chyba przesadziłam 🥴 Dźwignęłam miskę pełną wody i boli mnie cały brzuch, boszzz człowiek stary a taki głupi.. mam nadzieję, że mi przejdzie zanim wróci husband 🥴 bo będzie mocno krzyczał... Ale za to jaki błysk w domku 🙃
Nie wiem czy sił mi starczy na to ciasto... chyba odpuszczę, przynajmniej na razie... 🤔

a mnie plecy bolą i jakaś taka słaba jestem ale brzuch na razie nie
najgorsze za mną
tylko to dziecko szaleje a ja cała podskakuję
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

reszta Was tez ma tak dużo?
Ja mam wszystkie nowe bo ie dostałam od nikogo nic 😞 tzn ciotka mi dała ale mamie na szmaty oddałam bo tylko do tego się nadawały...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
tyminka Matylda oklaski tu macie ode mnie 🙂


dziękuje 🙂
Ola ty tez masz tego wszystkiego tak dużo looknij na moja liste jak myślisz czego jeszcze powinnam dokupić?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
reszta Was tez ma tak dużo?
Ja mam wszystkie nowe bo ie dostałam od nikogo nic 😞 tzn ciotka mi dała ale mamie na szmaty oddałam bo tylko do tego się nadawały...

no ja to najwięcej body mam ale nie wiem ile bo nie liczyłam, pewnie ze 30 szt a może więcej w różnych rozmiarach głównie 56-62, część dostałam od mojej kuzynki z Niemiec, nówki nie zniszczone z H&M, full sukienek i kapeluszy na lato, śpioszki i półspiszki - też sporo tam jest, nie zdążę jej tego wszystkiego ubrać na bank 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
tyminka napisał(a):
reszta Was tez ma tak dużo?
Ja mam wszystkie nowe bo ie dostałam od nikogo nic 😞 tzn ciotka mi dała ale mamie na szmaty oddałam bo tylko do tego się nadawały...

no ja to najwięcej body mam ale nie wiem ile bo nie liczyłam, pewnie ze 30 szt a może więcej w różnych rozmiarach głównie 56-62, część dostałam od mojej kuzynki z Niemiec, nówki nie zniszczone z H&M, full sukienek i kapeluszy na lato, śpioszki i półspiszki - też sporo tam jest, nie zdążę jej tego wszystkiego ubrać na bank 🙂


to chyba jeszcze powinnam dokupić coś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
tyminka Matylda oklaski tu macie ode mnie 🙂


dziękuje 🙂
Ola ty tez masz tego wszystkiego tak dużo looknij na moja liste jak myślisz czego jeszcze powinnam dokupić?

no jak dla mnie to za mało body na długi rękaw masz i pajacyków - ja pajacyków to mam ok 15 szt, body już pisałam ale te to akurat dostałam, swoich mam nowych może ok 10 szt, mam też ok 10 par rajtuzek i skarpetek - to już nowe - sama kupiłam, ale za to mam tylko 1 body na krótki rękaw i muszę dokupić ale na to mam czas do wczesnego lata 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
anus321 napisał(a):
Czesc 🙂 dawno mnie nie bylo, ale zajec mnóstwo. Mam pytanie czy ktoras z was zmienila lekarza w trakcie ciazy, bo ja chyba bede musiala 😠

ja nie zmieniałam ale mam dwóch w razie co 🙂


A na jakiej zasadzie dwóch, jeden na nfz drugi prywatnie? Bo wlasnie sie tak zastanawiam czytak sie da??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo hasło H&M i się Kasia pojawia 😁

Coś widzę, że pełna mobilizacja wśród nas dzisiaj na sprzątanie: do Walentynek mamy jeszcze czas, nie przeginać się przypadkiem 😉
A Ty Ola to po dupsku powinnaś dostać za tą miskę 😠 😠 😠 ktoś mnie dzisiaj pouczał, żeby uważać a sam się rwie 😠 😠 😠

Matylda t weź nie narzekaj że dla dziecka nic nie masz, bo z ubrankami bijesz mnie na głowę: choć nie narzekam, nie wiem w końcu co mi za pulpet wyskoczy a i z pogodą nie wiem jak będzie 🙂 ważne, żeby pralka nie chodziła non stop bo nie będę miała w co synka ubrać 🤢

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
tyminka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
tyminka Matylda oklaski tu macie ode mnie 🙂


dziękuje 🙂
Ola ty tez masz tego wszystkiego tak dużo looknij na moja liste jak myślisz czego jeszcze powinnam dokupić?

no jak dla mnie to za mało body na długi rękaw masz i pajacyków - ja pajacyków to mam ok 15 szt, body już pisałam ale te to akurat dostałam, swoich mam nowych może ok 10 szt, mam też ok 10 par rajtuzek i skarpetek - to już nowe - sama kupiłam, ale za to mam tylko 1 body na krótki rękaw i muszę dokupić ale na to mam czas do wczesnego lata 🙂


to muszę koniecznie dokupic ciekawe ile tak trzeba kupic żeby tak starczyło w sam raz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...