Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
a ja przyszłam i nikogo nie ma
ja muszę ponarzekać bo nie wytrzymam
moje dziecko zrobiło dziś coś nieprawdopodobnego i teraz tylko siedzę i myślę co z tym fantem zrobić
otóż zaczęło się 0 3.00 rano , cuda i dziwy w moim brzuchu z taką intensywnością i mocą że zaświeciłam światło odsunęłam pielesze i patrzyłam na brzuch do 6.00 rano wtedy się uspokoiło co nie znaczy że ja jestm spokojniejsza bo wydaje mi się że LENA leży w poprzek mojego brzucha , zupełnie mnie spłaszczyło a rozeszło się po bokach i teraz czuję smyranie maksymalnie na lewo i maksymalnie na prawo w moim brzuchu i nie mam pojęcia co ona tam robi bo w sumie od 6.00 rano ciągle mnie smyra

czyli miałaś trapez na brzuchu jak ja we wtorek bodajże 😜 Pupka po prawej, głowa po lewej, plecy na środku, nie masz czym martwić, nie tylko Twoja takie akrobacje wyczynia 😉

Ola to były wszystkie figury geometryczne , co chwila to inna ,
już też różne cuda widziałam i nie martwię się tym tak bardzo tylko tak sie zastanawiam a może ona zrobiła mi psikusa i się odwróciła?????? bo jakoś mi tak lekko( oprócz tej naciagniętej skóry po bokach) nie wiem dziwna sprawa 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
a ja przyszłam i nikogo nie ma
ja muszę ponarzekać bo nie wytrzymam
moje dziecko zrobiło dziś coś nieprawdopodobnego i teraz tylko siedzę i myślę co z tym fantem zrobić
otóż zaczęło się 0 3.00 rano , cuda i dziwy w moim brzuchu z taką intensywnością i mocą że zaświeciłam światło odsunęłam pielesze i patrzyłam na brzuch do 6.00 rano wtedy się uspokoiło co nie znaczy że ja jestm spokojniejsza bo wydaje mi się że LENA leży w poprzek mojego brzucha , zupełnie mnie spłaszczyło a rozeszło się po bokach i teraz czuję smyranie maksymalnie na lewo i maksymalnie na prawo w moim brzuchu i nie mam pojęcia co ona tam robi bo w sumie od 6.00 rano ciągle mnie smyra

czyli miałaś trapez na brzuchu jak ja we wtorek bodajże 😜 Pupka po prawej, głowa po lewej, plecy na środku, nie masz czym martwić, nie tylko Twoja takie akrobacje wyczynia 😉

Ola to były wszystkie figury geometryczne , co chwila to inna ,
już też różne cuda widziałam i nie martwię się tym tak bardzo tylko tak sie zastanawiam a może ona zrobiła mi psikusa i się odwróciła?????? bo jakoś mi tak lekko( oprócz tej naciagniętej skóry po bokach) nie wiem dziwna sprawa 😮

niewykluczone, że się odwróciła, ważne że się rusza i zdrowa jest 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem i ja. Po sniadaniu i nadal glodna.. Widze ze historii ciag dalszy mialyscie dzisiaj 🙂 Swoja droga to niektorzy maja tupet. Ja dzisiaj zabieram sie za ciasto z truskawkami 😜 😜 Tak mi sie chce jakiegos ciasta. Ale bardziej mi sie chce sernika !! Musze mamie powiedziec zeby mi zrobila bo ja nigdy nie robilam 😮 Takiego mokruskiego..mmm Pycha. Co tam ?? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
linkaa napisał(a):
Hej 🙂 troszke mnie tu nie było 🙂
i mam do was takie pytanie czy którejś z was krwawią dziąsła podczas mycia zębów?
bo mi tak i mam chyba zapalenie dziąseł ;/
Hej, dziasla nie, ale caly czas mam zakrwawiona jedna dziurke od nosa, a jednej nocy jak wstawalam siku to nawet sie nie skapnelam ale poprostu poleciala mi z niego jakby mi ktos przypieprzyl. Troche sie wytsraszylam bo az tak to nie mialam zeby mi cieklo, poprostu przy smarkaniu mialam zawsze krew. Ale to niby normalne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
linkaa napisał(a):
Hej 🙂 troszke mnie tu nie było 🙂
i mam do was takie pytanie czy którejś z was krwawią dziąsła podczas mycia zębów?
bo mi tak i mam chyba zapalenie dziąseł ;/

No właśnie w styczniu mój mąż ten problem przerabiał, poszedł do dentysty bo już miał zapalenie jakieś, Pani doktor kazała mu kupić Eludril do płukania dziąseł i pastę Lakalut aktiv... Nie wiem czy my w ciąży możemy tego używać, musiałabyś się skonsultować z dentystą 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
NO EJJJ !!! 😞 Gdzie Wy 😞??

ja się kręcę tu i tam, zupka już się gotuje, poodkurzałam, ogarnęłam kuchnię a teraz idę myć podłogi 🙃
Oo twardziel, ja to dzisiaj nic nie robie ! Troche na zlosc mezowi i w wiekszosci z mojego lenistwa, ale ciasto sobie zrobie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
NO EJJJ !!! 😞 Gdzie Wy 😞??

ja się kręcę tu i tam, zupka już się gotuje, poodkurzałam, ogarnęłam kuchnię a teraz idę myć podłogi 🙃
Oo twardziel, ja to dzisiaj nic nie robie ! Troche na zlosc mezowi i w wiekszosci z mojego lenistwa, ale ciasto sobie zrobie 🙂

a on Ci wyje 😜
hmmm może i ja zrobię jakieś szybkie ciacho jak mi sił starczy 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też już ogarnęłam tak po wierzchu tzn pozbierałam z pola widzenia wszystko co zbędne pranie w pralce , odkurzone teraz przerwa na gołąbki i później kurze i mycie podłóg a i jeszcze łazienka i gotowanie ale to po południu

tylko że już jest popołudnie 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...