Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
kamikusia napisał(a):
matyldusia napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
dziewczyny nie można w ciaży patrzeć na takie straszydła bo dzieci brzydkie się urodzą szybciutko zrobić z tym porządek

jakie brzydkie??????
wszystkie dzieci są ładne zwłaszcza niemowlęta dopiero później nie wiadomo co z nich wyrasta

oooo jak np z aisak 🤪 😁

a jak dla mnie to kazdy niemowlak jest brzydki 🙂 a pozniej sa ladne dzidziusie 😉

a dla mnie odwrotnie tak po miesiącu do trzech są ładne i fajne a później to już wiadomo zależy co po kim odziedziczą

no to dokladnie tak jak dla mnie 🙂 jak sie rodza sa takie brzydkie.. czerwone te dzieciaczki 🙂 i pomarszczone 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

kamikusia napisał(a):
moj maz mecz oglada ..i przezywa 😁

my też oglądamy ale Leonowi już się chyba nudzi bo przysypia albo Barcelonie kibicuje
za to Lence się podoba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
kamikusia napisał(a):
moj maz mecz oglada ..i przezywa 😁

my też oglądamy ale Leonowi już się chyba nudzi bo przysypia albo Barcelonie kibicuje
za to Lence się podoba

🙂 hehe moj Kacper tez sobie strzela gole w brzuszku i lata po nim jak szalony. Kurde teraz to widac jak on noge wystawia. 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aisak napisał(a):
matyldusia napisał(a):

jakie brzydkie??????
wszystkie dzieci są ładne zwłaszcza niemowlęta dopiero później nie wiadomo co z nich wyrasta

oooo jak np z aisak 🤪 😁


😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
no właśnie ale ja próbuje nadrobić tym cudownym makijażem 😁 😁

idź ty głupolu
dawaj fotkę i nie marudź tylko błagam ludzi i dzieci i psów nie strasz!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aisak napisał(a):
ide spać kobity 😘
życze spokojnej nocy, co byście koszmarów nie miały 😁 😁 😁

jak w ogóle zasnę to będzie sukces
dobranoc głupolku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry wieczor dziewczynki 🙂
ufff, nadrobilam ponad 240 stron 😁
nawet niedawno kamikusia pytala co sie ze mna dzieje, a ja czytalam Wasze wypociny 😁
a co do Tyski, to rzeczywiscie, nic jej nie dolegalo, tak wszystkie pocieszala, a biedna wyladowala w szpitalu 😞 no ale ja ja rowniez pozdrawiam serdecznie i wierze, ze bedzie dobrze i z nia i z malym Krzysiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wymoczyłam się w tej korze dębu za wszystkie czasy 😮 widzę że Matylda już przekazała info od Tyski to ja nie będę się powtarzać, w każdym razie obie mamy z nią kontakt i jak coś chcecie przekazać to możemy być łącznikami 😉
jutro do niej napiszę żeby wiedziała że o niej pamiętamy i jak czegoś nowego się dowiem to zdam relację, a tym czasem idę spać bo wyszłam z wanny a mój mąż już grzecznie śpi - jak nigdy - idę się do niego przytulić
Dobranoc robaczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooooo Dzieeeń dobryyyyyy !!!! Nadrobiłam 73 strony 🙂

Cieszy moje ucho, że ktoś tu za mną tęsknił dzisiaj 😘 😘 😘
ale po 1. bez komputera cały dzień się obywałam
po 2. walczę z łazienką dalej: dzisiaj zdrapałam ze ściany strukturę gipsową ( drapałam taką małą szpachelką 😁 😁 ) co by też ją pod malowanie przygotować.
po 3. upiekłam szarlotkę, zrobiłam obiad, wstawiłam pranie, poprasowałam i pomyłam podłogi.
po 4. zaliczyłam szkołę rodzenia ( Ewelina, ja tak do końca nie jestem chyba pewna która to TY 😁, ujawniłabyś się pierwsza, bo obcych bab zagadywać nie będę.. 🙂 )
po 5 jutro czeka mnie znowu ciężki dzień bo muszę pociąć szafę na kawałki.

I jeżeli ktoś mnie pyta jak znoszę ciąże, to co ja mam powiedzieć ??!!
A niektóre mówią: jak chcesz szybciej urodzić wystarczy umyć okna. Mój Bosz.. nie wiem ile ja tych okien będę musiała umyć żeby mnie ruszyło 😁 😁 skoro teraz tak mnie energia rozsadza 🤢 🤢 🤢
Obawiam się, że mogę jednak pierwsza nie urodzić: choć Wam obiecałam...

No właśnie, zaskoczyła mnie wiadomość o Tysce: trzymam bardzo kciuki, żeby jeszcze sobie Krzysia przetrzymała i szybko do nas wróciła 🙂 Matylda, uściskaj i pozdrawiaj 🙂

Co do dzisiejszych pozostałych postów:
1. na mnie działa balsam Neutrogena
2. czosnku nie wolno jeść w nadmiarze bo jest ciężkostrawny, polecam marynowany czosnek nasz ulubiony: egzotyczny, w ogóle nie smakuje jak czosnek 🤢
3. Taką mordę na koniec dnia wstawiacie, no wiecie coooooo 😁 😁 😁



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja dopiero teraz wróciłam. Film był fajny i się pośmiałam.

Kurka ale się porobiło z tą Tyską 😞 Kto by pomyślał 🥴 🥴

Ja dzisiaj byłam u gina i jak się okazało przez 3 tygodnie mała ani nie drgnęła - nic!! Zero zmiany pozycji. Lekarz powiedział że mam przyjść 7 marca na ostatnie badanie i jak się nie odwróci to będę miała cięcie w ostatnim tygodniu marca!!!!! Ale obserwując to jak ona "mało ruchawa" była przez całą ciążę to nie mam złudzeń że zmieni pozycję. Jak żadna z was nie rozpakuje się przed terminem (np Matylda lub Tyska albo Ewelina) to ja będę pierwsza.

Swoją drogą mi to odpowiada. Jestem już zmęczona tym wielkim brzuchem.

Ok zmykam spać. Do juterka kwiatuszki 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej ja jestem ale zbieram się do wyjścia chociaż cholernie mi się nie chce
ale trafiła się okazja i jadę na razie tylko obluuuuuuuuukać wózek dla córci bo kupimy go w marcu jak mężowska pensja wpłynie na konto, no ale zobaczyc wcześniej trzeba żebym mogła jeszcze się rozmyślić jakby co
co tu jeszcze 🤨
a noc mimo wszystko przespana, ochoty na jedzeni ciągle brak 😞 może to po tych lekach już zsama nie wiem
postaram się być jak najszybciej ale jade ze szwagierką a ona zawsze to tu to tam i różnie może być no ale będę ją poganiać
MIŁEGO DNIA i proszę mi się tu nie przepracowaywać
KAŚKA SŁYSZAŁA???????????bo to do Ciebie było
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...