Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
brechti napisał(a):
Ja mam cały zapas ubranek, tak myślę, że na pierwszy roczek mi styknie ale chcę upić też kilka brand new


tak kochana tylko że te 2 pralki to dziewczęce a ja spodziewam się chłopca 🤪
nawet nie bede mówiła ile mam ubranek dla Patryka 😮w tym 90% nowych bo mój maż miał manie zakupów 🤪 gorzej niż baba teraz ma zakaz bo już nie mam gdzie układać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja mam zgage i jem migdały . Leże przed tym komputerem i sie gapie nie wiadomo na co, a jeszcze tyle mam prasowania ubran dziecka. Wyprasowałam wczesniej tylko nasze ubrania a dziecka zostawiłam na pozniej i nie chce mi sie brac za to 😞

Chyba sobie poczytam gazete.....

Kurna.. jeszcze zmywanie na mnie czeka.... ale len we mnie siedzi 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to niezle my kupilismy czesc nowych i czesc uzywanych ale jeszcze bym cos dokupila a najlepsze jest to ze moj ma jakies schizy bo te uzywane ubrana sa naprawde w bardzo dobrym stanie nawet rewelacyjnym a on na to ze wiecej uzywanych nie bedziemy kupowac bo nasza amelka bedzie chodzila w nowych ciuchach a nie po kims i jak tu z takim gadac :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamikusia napisał(a):
a ja mam zgage i jem migdały . Leże przed tym komputerem i sie gapie nie wiadomo na co, a jeszcze tyle mam prasowania ubran dziecka. Wyprasowałam wczesniej tylko nasze ubrania a dziecka zostawiłam na pozniej i nie chce mi sie brac za to 😞

Chyba sobie poczytam gazete.....

Kurna.. jeszcze zmywanie na mnie czeka.... ale len we mnie siedzi 😞


a ja musze zamiesc i pozmywac podlogi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
to niezle my kupilismy czesc nowych i czesc uzywanych ale jeszcze bym cos dokupila a najlepsze jest to ze moj ma jakies schizy bo te uzywane ubrana sa naprawde w bardzo dobrym stanie nawet rewelacyjnym a on na to ze wiecej uzywanych nie bedziemy kupowac bo nasza amelka bedzie chodzila w nowych ciuchach a nie po kims i jak tu z takim gadac :/



mi to osobiście nie przeszkadza bo w takich ubrankach dzieci nie chodzą zbyt długo bo wyrastają ja natomiast musze wiedzieć że te dziecko które w nich chodziło a raczej jego rodzice są czystymi osobami no wiesz taka schiza.
Ale ponieważ wiem skąd mam te ubranka to za siebie moge śmialo poręczyć na zobaczymy albo je sprzedam w promocyjnej cenie albo oddam. może uda mi sie uzbierać na komplet pościeli za nie wszystkie 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
a ja muszę komodę najpierw złożyć, a później dopiero popiorę i wyprasuję ciuszki. Teraz leża w siatce i czekają


ja mam poprane wszystko a szafeczka dla malej dopiero sie robi 🙂 ale zanim poprasuje to chyba zdazy sie zrobic 🙂

ja kurde nie mam tych ciuszków gdzie trzymać... i muszę tego Mojego zmobilizować, żeby się wziął za składanie komody, bo czasu coraz mniej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...