Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
a teraz mi sie przypomnialo odnosnie mojej wczorajszej opuchnietej reki Jednak spowodowane to bylo spaniem na lewym boku bo przygniatalam ja i mialam przez to kiepskie krazenie bo dzisiaj pilnowalam sie przez cala noc zeby nie przygniatac jej i spalam na prawym boku i wszystko minelo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dorka1986 ja mam tak czesto ze spie na lewym boku i przygniatam sobie reke ale na szczescie mi nie puchnie tylko czuje jakbym miala takie mrowki i nie moge przez jakis czas nia ruszac!! staram sie tego nie robic ale mi to nie wychodzi 🥴 Mnie cos ostatnio zaczela w nocy bolec noga;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andziucha napisał(a):
Dorka1986 ja mam tak czesto ze spie na lewym boku i przygniatam sobie reke ale na szczescie mi nie puchnie tylko czuje jakbym miala takie mrowki i nie moge przez jakis czas nia ruszac!! staram sie tego nie robic ale mi to nie wychodzi 🥴 Mnie cos ostatnio zaczela w nocy bolec noga;/


mnie to juz wogole jak sie budze rano albo juz w nocy dretwieja biodra uda itp jak za dlugo spie na którymś boku dlatego w nocy przewracam sie z boku na bok ale to i tak nic nie daje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
Andziucha napisał(a):
Dorka1986 ja mam tak czesto ze spie na lewym boku i przygniatam sobie reke ale na szczescie mi nie puchnie tylko czuje jakbym miala takie mrowki i nie moge przez jakis czas nia ruszac!! staram sie tego nie robic ale mi to nie wychodzi 🥴 Mnie cos ostatnio zaczela w nocy bolec noga;/


mnie to juz wogole jak sie budze rano albo juz w nocy dretwieja biodra uda itp jak za dlugo spie na którymś boku dlatego w nocy przewracam sie z boku na bok ale to i tak nic nie daje


dorka mam tak samo 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
linkaa napisał(a):
Mi to najlepiej ani na lewym ani na prawym boku dobrze sie nie spi, najlepiej to na plecach ale wtedy staram sie wysoko spac 🥴


lepiej nie spij na plecach bo to czy spisz nisko czy wysoko to nie ma az tak duzego znaczenia bo to chodzi o przeplyw krwi do łożyska Moj lekarz powiedzial ze najlepiej na lewym boku a jak nie daje sie rady to na prawy ale to juz mniej korzystne a plecy zupelnie odpadaja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andziucha napisał(a):
Dorka1986 ciekawe czym to jest spowodowane ze tak boli ciezarem?? ja staram sie tez przekladac z boku na bok ale czesto z tego rezygnuje bo z moim bebenkiem jest mi strasznie ciezko sie obracac 🥴 🥴 a bol biodra czesto mnie budzi z nocy 😞 😞


mi tez jest ciezko ale nie daje rady wytrzymac na jednym boku 🙂 mysle ze to jest spowodowane wielkoscia naszych malenstw i gorszym krazeniem zatrzymywaniem wody w organizmie itp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
linkaa napisał(a):
Mi to najlepiej ani na lewym ani na prawym boku dobrze sie nie spi, najlepiej to na plecach ale wtedy staram sie wysoko spac 🥴


lepiej nie spij na plecach bo to czy spisz nisko czy wysoko to nie ma az tak duzego znaczenia bo to chodzi o przeplyw krwi do łożyska Moj lekarz powiedzial ze najlepiej na lewym boku a jak nie daje sie rady to na prawy ale to juz mniej korzystne a plecy zupelnie odpadaja


wiem tylko ja tak czasem mam ze jak leze na boku to mi ciezko dech złapac tak jakby mi ktos usiadł na klacie, mam nadzieje ze te góra 8 tygodni jeszcze wytrzymam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
brechti napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
brechti napisał(a):
Ja mam cały zapas ubranek, tak myślę, że na pierwszy roczek mi styknie ale chcę upić też kilka brand new


tak kochana tylko że te 2 pralki to dziewczęce a ja spodziewam się chłopca 🤪
nawet nie bede mówiła ile mam ubranek dla Patryka 😮w tym 90% nowych bo mój maż miał manie zakupów 🤪 gorzej niż baba teraz ma zakaz bo już nie mam gdzie układać

Rozumiem 🙂 Kurczę. jakbym miała jakieś własne fundusze to bym coś od Ciebie odkupiła bo ja mam dziołszkę ^^ a tak to niestety lipa, muszę się ładnie do rodziców uśmiechać :/



niunka jak mi się nie uda ich sprzedać to ci jakoś cześć sprezentuje, niechce żeby się marnowały i leżały u mnie jesli komuś moga się przydac.

oł noł, jakby co to kase się jakoś wykombinuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...