Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

faceci nie zostawiają nas przez to że kupujemy im majtki albo przez to że jesteśmy stare, młode marudy, czy nie marudy
zastawiają nas bo są głupi i za takimi nie ma co płakać bo są gówno warci
prawda Ola???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
faceci nie zostawiają nas przez to że kupujemy im majtki albo przez to że jesteśmy stare, młode marudy, czy nie marudy
zastawiają nas bo są głupi i za takimi nie ma co płakać bo są gówno warci
prawda Ola???

nie wiem - jakbym to wiedziała to byłabym najbogatszą kobietą świata 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frytus150 napisał(a):
😁 🙃Nie ma co chłopom sie dawać bo potem gnoje wykorzystujaaaaaaa,wiedza ze maja nad nami wladze:P nie mozna im usługiwac 🙂 Z facetami jak z mopem,o podłoge i ostro!!!!!!!

święta słowa
tylko j arobiłam zupełnie odwrotnie i teraz mam za swoje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
😁 🙃Nie ma co chłopom sie dawać bo potem gnoje wykorzystujaaaaaaa,wiedza ze maja nad nami wladze:P nie mozna im usługiwac 🙂 Z facetami jak z mopem,o podłoge i ostro!!!!!!!

święta słowa
tylko j arobiłam zupełnie odwrotnie i teraz mam za swoje

Oj widzisz,nie można si8e dawać.... 😁 Ja też jestem dobra do czasu ale potrrafie być taka suka ze łoooooooooo 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamikusia napisał(a):
ja jak mnie wkur** to tez potrafie byc suka i na zlosc cos zrobic! Ale ten moj wie ze jestem w nim bardzo ale to bardzo zakochana i powoli zaczyna przymykac na to oko 🙂

Nie powinno się facetowi też za bardzo uczuć okazywać,bo wtedy on jest pewny siebie ....I my cierpimy na tym....Dlatego ja u Nas jestem góra!!!:d He dzisiaj moj Karol pierwszy raz sie przyznal ze jest zazdrosny o mnie 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie co mam ambitny plan
wstaję jutro o 6.00 i do 9.00 już wszystko będzie posprzątane na błysk
później moja kąpiel i będę wolna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Frytus150 napisał(a):
kamikusia napisał(a):
ja jak mnie wkur** to tez potrafie byc suka i na zlosc cos zrobic! Ale ten moj wie ze jestem w nim bardzo ale to bardzo zakochana i powoli zaczyna przymykac na to oko 🙂

Nie powinno się facetowi też za bardzo uczuć okazywać,bo wtedy on jest pewny siebie ....I my cierpimy na tym....Daltego ja u Nas jestem góra!!!:d He dzisiaj moj Karol pierwszy raz sie przyznalze jest zazdrosny o mnie 😁 😁 😁

no i wlasnie moj jest za pewny tego! bo widzi ze jestem slepo zapatrzona w niego 🙂 zreszta chyba kazdy to widzi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamikusia napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
kamikusia napisał(a):
ja jak mnie wkur** to tez potrafie byc suka i na zlosc cos zrobic! Ale ten moj wie ze jestem w nim bardzo ale to bardzo zakochana i powoli zaczyna przymykac na to oko 🙂

Nie powinno się facetowi też za bardzo uczuć okazywać,bo wtedy on jest pewny siebie ....I my cierpimy na tym....Daltego ja u Nas jestem góra!!!:d He dzisiaj moj Karol pierwszy raz sie przyznalze jest zazdrosny o mnie 😁 😁 😁

no i wlasnie moj jest za pewny tego! bo widzi ze jestem slepo zapatrzona w niego 🙂 zreszta chyba kazdy to widzi 😁

Źle,Źle,Źle bardzo źle 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frytus150 napisał(a):
kamikusia napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
kamikusia napisał(a):
ja jak mnie wkur** to tez potrafie byc suka i na zlosc cos zrobic! Ale ten moj wie ze jestem w nim bardzo ale to bardzo zakochana i powoli zaczyna przymykac na to oko 🙂

Nie powinno się facetowi też za bardzo uczuć okazywać,bo wtedy on jest pewny siebie ....I my cierpimy na tym....Daltego ja u Nas jestem góra!!!:d He dzisiaj moj Karol pierwszy raz sie przyznalze jest zazdrosny o mnie 😁 😁 😁

no i wlasnie moj jest za pewny tego! bo widzi ze jestem slepo zapatrzona w niego 🙂 zreszta chyba kazdy to widzi 😁

Źle,Źle,Źle bardzo źle 😁 😁 😁 😁 😁

mój nauczyciel od chemii w liceum tak mówił przy odpowiedzi
ŹLE, ŹLE, ŹLE bardzo źle pała siadaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...