Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was kobietki
nadrobiłam 51 stron i zmywam się zaraz jade do Warszawy bo mam dziś egzamin wrócę w nd 😞
Dzis nagrałam krótki filmik jak mi malutka w brzusiu tańczy, mąż włąśnie przyjechał, ogląda i się śmieje 🙂 a na moim brzuchu to nie często takie widoki.
Rusza się cały czas ale żeby na brzuchu takie wielkie wydmy się robiły to nie zbyt często.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

asiaa2028 napisał(a):
u mnie wydmy czesto bardzo.. a wczoraj wypial mi naraz pupke i glowke i mialam takie dwie bomby na brzuchu 😁


a takie to prawie cały czas ale mi chodzi o takie górki co się przesuwają po całym brzuchu i tak jeżdżą w tą i z powrotem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
u mnie wydmy czesto bardzo.. a wczoraj wypial mi naraz pupke i glowke i mialam takie dwie bomby na brzuchu 😁


a takie to prawie cały czas ale mi chodzi o takie górki co się przesuwają po całym brzuchu i tak jeżdżą w tą i z powrotem 🙂


hehe no ja wiem o co Ci chodzi 🙂 moje dziecko jest bardzo ruchliwe i ciagle mi faluje brzuch 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej ja tez juz jestem, niedawno wstałam i czuje sie jakby czołg po mnie przejechał albo i dwa...
miałam pojechac na badania i dalej dupa;/ jeszcze zadzwonił do mnie mój były a teraz kolega, że chce mnie zoabczyć bo dawno mnie nie widzial i że wstąpi do mnie na chwile jak bedzie jechał, tylko nie wiem co tu oglądac jeszcze sie chłop wystraszy :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
INFO OD TYŚKI

Dostałam info od Tyśki, że właśnie czeka na lekarza i już dziś zakładają jej krążek. Podobno już jej się nie polepszy na tyle by obejść się bez niego. Dostaje też zastrzyki na rozwinięcie się płuc synka w razie gdyby jednak się urodził. Nie wie kiedy wyjdzie, może dowie się czegoś więcej jak jej lekarz będzie krążek zakładał, a póki co to tyle... Prosiła Was gorąco pozdrowić 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
INFO OD TYŚKI

Dostałam info od Tyśki, że właśnie czeka na lekarza i już dziś zakładają jej krążek. Podobno już jej się nie polepszy na tyle by obejść się bez niego. Dostaje też zastrzyki na rozwinięcie się płuc synka w razie gdyby jednak się urodził. Nie wie kiedy wyjdzie, może dowie się czegoś więcej jak jej lekarz będzie krążek zakładał, a póki co to tyle... Prosiła Was gorąco pozdrowić 🥴

czyli ewidentnie szykuja sie na wyjscie awaryjne:/ ale dobrze ze tak sie trafilo ze byla u lekarza i ja wyslal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
raczek88 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
INFO OD TYŚKI

Dostałam info od Tyśki, że właśnie czeka na lekarza i już dziś zakładają jej krążek. Podobno już jej się nie polepszy na tyle by obejść się bez niego. Dostaje też zastrzyki na rozwinięcie się płuc synka w razie gdyby jednak się urodził. Nie wie kiedy wyjdzie, może dowie się czegoś więcej jak jej lekarz będzie krążek zakładał, a póki co to tyle... Prosiła Was gorąco pozdrowić 🥴

czyli ewidentnie szykuja sie na wyjscie awaryjne:/ ale dobrze ze tak sie trafilo ze byla u lekarza i ja wyslal

no szczęście w nieszczęściu... wystarczyłby dzień lub dwa później i zakończenie mogłoby być inne.. Ktoś tam na górze nad nią czuwa jednak 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
INFO OD TYŚKI

Dostałam info od Tyśki, że właśnie czeka na lekarza i już dziś zakładają jej krążek. Podobno już jej się nie polepszy na tyle by obejść się bez niego. Dostaje też zastrzyki na rozwinięcie się płuc synka w razie gdyby jednak się urodził. Nie wie kiedy wyjdzie, może dowie się czegoś więcej jak jej lekarz będzie krążek zakładał, a póki co to tyle... Prosiła Was gorąco pozdrowić 🥴


oszzzz kurcze 🤢, poważna sprawa, ale dobrze że założyli jej ten krążek dziś a nie dopiero w poniedziałek jak wcześniej mówiła,
Oczywiście Oluś przekaż jej pozdrowienia, buziaki 😘 i napisze ze wszystkie ty o niej myślimy i trzymamy kciuki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aisak napisał(a):
dziewczyny czy któraś z was kupiła lub ma zamiar kupić butelki Tommee Tippee???
bo ma pewien problem ze smoczkami 🤔 🤔

ja patrzylam na te butelki, ale jakos mnie nie przekonaly i kupilam avent, bo wiem, ze sa dobre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
raczek88 napisał(a):
aisak napisał(a):
dziewczyny czy któraś z was kupiła lub ma zamiar kupić butelki Tommee Tippee???
bo ma pewien problem ze smoczkami 🤔 🤔

ja patrzylam na te butelki, ale jakos mnie nie przekonaly i kupilam avent, bo wiem, ze sa dobre


acha szkoda 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry.

Ale dzisiaj mam zabiegany dzień. Od rana zaliczyłam już badania, wypis cioci ze szpitala i zakupy. I wiecie co? Kupiłam sobie zajebistą piżamkę z krówką w TESCO i majtosy takie olbrzymie z Myszką Miki i teraz siedzę w tych nowych "ciuchach" - różowych swoją drogą i jest mi baaardzo dobrze.

Biedna Tyska. Buziaki dla niej 🙂 A ja jestem tak padnięta że zasypiam na siedząco 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
A co jest nie tak z tymi buteleczkami? Pytam bo się zastanawiam nad ich kupnem 🙂


tzn. nic z nimi nie jest nie tak 😉 😉 dużo osób mi je polecało, tylko mi chodzi o smoczki, bo są rożne, są 0+, 3+, 6+ to wiem ze oznaczają miesiące, ale są jeszcze wolne, średnie, szybkie i wieloprzepływowe , do kaszek i tu już nie kapuję 😮 😮 😮
wolne to chyba na początek, a potem następne, a ten wieloprzepływowy to mnie już skołował do końca 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...