Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

kamikusia napisał(a):
o żesz kue** zbiłam lusterko 😞 czyżby to oznaczało że bede miala 7 lat nieszczęścia !! ?? 😠 😠 😠

oooooooooooooo
to ja nie wiem
ja zbiłam trzy lata temu takie ogromne na korytarzu i trudno powiedzieć czy miało to jakiś wpływ na moje nieszczęścia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry 🙂

wiem co czujesz: ja wczoraj wieczorem nie wytrzymałam i zaczęłam kurwić ☺️ ☺️
bo nie wiem dlaczego Wito ciągle kopie po jajniku i pęcherzu moczowym co przyjemne nie jest 😁

wpadłam się przywitać, powiedzieć, że jestem, nie rodzę, nie zamierzam, ale dziś bez netu i laptopa będę do późnego wieczora, więc
NIE OSZCZĘDZAJCIE SIĘ , piszcie cobym miała wieczorem nadrabiać 😁 😁

Miłego bardzo dnia Wszystkim 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heja 🙂
Mnie też mała Helenka rozkopuje no ale co zrobić, jeszcze będę za tym tęskniła. Matylda no ty miałaś o 6 rano wstać, prawda? I błysk w mieszkaniu zrobić? Ja chciałam z dogiem o 7 wyjść ale że przyszedł za minutę 7 mnie budzić to za karę czekał pół godziny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem 🙂 Dzień dobry 🙂 Wstałam wykąpałam się, zjadłam jajeczniczkę, wypiłam herbatkę z cytrynką i mogłabym zacząć sprzątać ale poczekam na powtórkę "Na wspólnej" i dopiero zacznę. Wymyśliłam, że zrobię dziś sałatkę jarzynową ale nie mam wszystkich warzyw i musiałabym się ubierać i naginać do sklepu, a ten pomysł już średnio mi się podoba 😁
We will see 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem oczywiście nic nie zrobiłam jeszcze
mam pare ważnych telefonów do wykonania ale mi się nie chce i dupka
i jeszcze miałam coś upichcić ale się poddaję przecież ja nic nie umiem i nawet nie mam z czego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oszalałam 🤪
nastawiam białe pranie mojej córci czyli same pieluchy, te kaftaniki bawełniane i body i skarpetki ale mam tego tyle że chyba jedna pralka tego nie przyjmie
nie wiem po co to robię bo nie mam gdzie tego trzymać ale co tam wywalę najwyżej coś z moich ciuchów z szafy, z resztą mam takie fajne "worki" czy nie wiem jak to nazwać na zamek się zamyka w tym ciuchy i chowa np do szafy
ale co tam naszło mnie i tyle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
ja zaczęłam już odkurzanie ale na moment przerwałam bo zaraz w DD TVN będzie o zakupach dla dziecka - co kupować a z czego zrezygnować 🙂



witam was dziewczynki ja już po oddaniu moczu w przychodni, zakupach z mężem i śniadanku.
Teraz też czekam na ten reportaż o zakupach dla dziecka!
A później biorę się za pakowanie gratów z naszej dawnej sypialni bo w weekend wielka zmiana! Czas najwyższy położyć ściany i pomalować dziecięcy pokoik_ taka mała metamorfoza
A no i dziś kupiłam pierwszego misi dla mojego Patrysia 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć kobitki 😘
też właśnie oglądnęła DDTVN no i sie nie zgodzę z tą babą 😁 😁 a co!!!!!!!!!
ja kupuję butelki pomimo tego że mam zamiar karmić piersią, nie wiem czemu napisali ze to zbędny gadżet, zresztą jak mi się nie przydadzą na początek to zostaną na później na jakieś herbatki albo cuś 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra zobaczymy dałam 40 i podwójne płukanie , najwyżej stracę wszystko co białe hehe
ej ale mam tą lovelę tak kupiłam na pierwsze pranie i to miało być bez zapachu a okazało sie że to śmierdzi tak nienaturalnie taką "chemią" 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...