Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
sylvianka3 napisał(a):

No właśnie codziennie piłam kawke,a teraz nie mogę! Nawet jak daję dużo mleczka to jakoś mi nie idzie... 🙂 I teraz przerzuciłam się na gorącą czekolade!

Ja też byłam strasznym kawoszem i poranek bez kawy zapowiadał cały dzień zmarnowany 😉 Teraz czekolady nie piję przez to, że miała b. długo zaparcia ale takie bezkofeinowe "mokate capucino" to od czasu do czasu wypiję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mona84 napisał(a):
Witam wszystkie majóweczki 🙂 Jestem tu nowa i mam termin na 21 maja 2011. Do tej pory miałam koszmarne mdłości, omdlenia i krew z nosa ale juz jest coraz lepiej

Hej! Któraś z dziewczyn ma chyba ten sam termin... Ciekawe jak w "praniu" wyjdzie. Widzę, że naprawdę ciężko znosiłaś I trymestr, przykro ale mam nadzieję, ze teraz juz lepiej i ze będziesz tu z nami z przyjemnością klikała. Zapraszam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki, byłam dziś na USG. Z dzidzią wszystko dobrze, żołądek, pęcherz, serduszko funkcjonują, jak to lekarz ujął "rączki są, nóżki są, wszystko na swoim miejscu" 🙂. Moje maleństwo od główki do pośladków ma już ponad 7cm 🙂. Kolejne USG w styczniu i wtedy biorę ze sobą swojego mężczyznę, niech i on zobaczy 🙂. Pozdrawiam Was mamuśki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Joasia1988 napisał(a):
Hej dziewczynki, byłam dziś na USG. Z dzidzią wszystko dobrze, żołądek, pęcherz, serduszko funkcjonują, jak to lekarz ujął "rączki są, nóżki są, wszystko na swoim miejscu" 🙂. Moje maleństwo od główki do pośladków ma już ponad 7cm 🙂. Kolejne USG w styczniu i wtedy biorę ze sobą swojego mężczyznę, niech i on zobaczy 🙂. Pozdrawiam Was mamuśki 🙂


no to pieknie!
tylko takie wiadomosci sa mile widziane!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NO witajcie.. jestem na bierzaco choc zadko sie odzywam 😉 dzis bylismy na usg malenstwo wielkoscia jest na 17 tydzien 🙂 nie znam nadal płci bo siedziało "po turecku" 😁 ale raczkami i nózkami wywijało - mały dzikus rosnie 🙂 poziernosc karkowa ok.. rozwija sie dobrze... mam wszytsko na kamerze 🙂 tak sie ciesze... 😆 fijołek dzieki za wsparcie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
ewelka_17 , przepraszam, ale musze zapytać (wcześniej juz o tym rozmawialysmy na forum, ale Ciebie nie bylo). Czy "17" przy nazwie oznacza Twój wiek?? tak zazwyczaj jest, stąd też moje pytanie i ciekawość.. 🙂


Fijolek, ja tym razem nie mam żadnych cyferek, ale jak używam nicka z cyferkami to jest to dzień moich urodzin, a np. mój brat do nicka (adresu e-mail) dołączył numer mieszkania, więc nie ma reguły 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Barakuda napisał(a):


Ja też mam wynik ujemny a w domu kicia od 2 tyg. kocięta wychowana jak dziecko więc nie ma mowy o pozbyciu się. U nasz tez mąż sprząta kuwetę 😆 Kocisko je tylko suchą karmę i puszki, my mięso gotujemy albo pieczemy dokładnie ( skończyły się steki krwiste dla mężusia ). Zazdroszczę wyniku Becie bo my Anonimosia musimy teraz szczególnie na siebie uważać.


Barakudo Kochana 🙂 🙂 🙂
No jakbyśmy mogły się pozbyć kociastych, prawda? To jak członek rodziny 🙂
Trzymaj się! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
hej ja w czwartek sie dowiem wynikow,tez sie strasznie boje poniewaz mam 2 koty i jedna wychodzila na dwor 😞kuwete ja sprzatam bo maz pracuje,tylko wyjmuje kupki specjalna lopatka...moze bedzie wsystko oki 😞


Ola1978, hmmm, my oboje pracujemy i mąż tak jak nigdy nie tykał kuwety tak w tym momencie przejął moje obowiązki. Sprząta rano przed wyjściem do pracy i wieczorem i wystarcza. Dwa koty to nie fabryka nawozu 😜 Radzę porozmawiać z mężem 🙂 Jeśli nadal będzie to Twój obowiązek proponowałabym zakup jednorazowych rękawiczek (ok. 18 zł/100 szt. w aptece), sprzątanie w rękawiczkach i oczywiście dokładne mycie rąk po.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na temat kotka rozmawialam z jedna taka pania doktor i ona mowila ze mozna od kotka zachorowac nawet jesli kot siedzi na fotelu a potem reka sie tam dotyka samemu albo jak sie kotka na kolana wezmie i potem dotyka spodni np ale czy to prawda? jestem w 12 tygodniu ciazy i mam kota moj zalatwia sie na dworze ale siedzi na naszych kolanach czesto i na lozka wchodzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak oto wygląda moje maleństwo, wrzucam jako główne, ponieważ nie wiem jak galerię stworzyć 🙂. Najprzyjemniejszy był widok maleństwa i bicie serduszka, ale przyznam się Wam dziewczynki że z mojego szkraba niezła wiercipięta 🙂. Całe USG skakało i się kręciło 🙂. Całuski w brzuszki:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Barakuda napisał(a):
Ciekawe co z Jomą, Hussi, Anonimosią, Justiks i Marinka też się rzadko odzywają...
Hej! Dziewczyny, zameldować mi się tu szybciutko! 😉


A jestem juz dziewczeta mialam dzisiaj dzien pelen wrazen,nie mialam ani chwili na to zeby wejsc. robilam dzis badania na jutrzejsza wizyte, bylam u siebie w pracy zobaczyc jak tam moje dziewczynki 🙂, na zakupkach tez bylam,na spacerku z psem,potem drzemka tez mi sie wkradla no i dotrwalam do wieczorka.
Co do drugiego trymestru to poki co jest w porzadku, naprawde dziewczyny teraz bedziecie sie cieszyc z tego ze maluszek w waszym brzuszku jest i dziwic ze nic innego wam nie dolega (no moze procz wc i naciagajacych sie wiezadel). wiem co mowie a fijolek napewno potwierdzi 🙂
Jutro o 12 wizyta napewno zdam relacje. 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hm a ja mam takie pytanko na temat rozstępów ... Jak najlepiej zapobiegać im? Koleżanka mi doradzała się smarować oliwką no i na pewno jakimiś specjalnymi kremami czy balsamami!Ale może doświadczone Mamuśki mają jakieś swoje sposoby? Wiem ,że tak czy siak nie da się ich do końca uniknąć ,ale na pewno coś też można zdziałać! 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sylvianka3 napisał(a):
Hm a ja mam takie pytanko na temat rozstępów ... Jak najlepiej zapobiegać im? Koleżanka mi doradzała się smarować oliwką no i na pewno jakimiś specjalnymi kremami czy balsamami!Ale może doświadczone Mamuśki mają jakieś swoje sposoby? Wiem ,że tak czy siak nie da się ich do końca uniknąć ,ale na pewno coś też można zdziałać! 🙂 🙂 🙂

ja nawilżam oliwka dla dzieci i łudze sie że ie bedzie rozstepów 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hussi31 napisał(a):

Co do drugiego trymestru to poki co jest w porzadku, naprawde dziewczyny teraz bedziecie sie cieszyc z tego ze maluszek w waszym brzuszku jest i dziwic ze nic innego wam nie dolega (no moze procz wc i naciagajacych sie wiezadel). wiem co mowie a fijolek napewno potwierdzi 🙂
Jutro o 12 wizyta napewno zdam relacje. 🙂


Hussi31, kurcze, chciałabym Ci wierzyć, ale w moim przypadku to są wierutne bzdury z tym spokojnym II trymestrem 😠
Ja znowu mam te cholerne mdłości, znowu wymiotuję i znowu mam krwawienia z nosa. Wrrr! 😠

No, ale nic to, trzeba wytrwać a w międzyczasie czekamy na wieści z wizyty! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...