Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dzień dobry Dziewczynki!
Ja tylko na chwilkę, bo mam dzisiaj wolny dzień i postanowiłam trochę o sobie pomyśleć, jako iż ostatnio wszystko kręciło się wokół mojego brzuszka poprostu zapomniałam o mojejgłowie. 😉 Dzisiaj nadrabiając pewne zaległości postanowiłam iść do fryzjera, na zakupy w poszukiwaniu jakiejś eleganckiej sukienki ciążowej ( w sobotę mam ślub i wesele znajomych ) i podjadę do mojej mamy na ploteczki 🙂
Życzę Wam udanego dzionka "Brzuchatki" 🙂 Do "sklikania" wieczorem 🙂 :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Gość napisał(a):
Barakuda prawi morały jak stara, wredna baba... po co komu tłumaczyć jak się cytuje na forum?
łał mistrzyni internetu...

hussi 31 - każde pokochasz jak swoje- haha oj a które to nie będzie Twoje skoro jesteś matką?

Oj moja/mój droga/i ( bo nie wiadomo ktos Ty), wpadasz tu jako gość i wyzywasz od wrednych bab??? Bez komentarza...
Jeśli zaproponowałam komuś, żeby cytował komu odpowiada to tylko dla tego, żeby nie wdzierały się jakieś nieporozumienia na wątku. Z tesztą nie chce mi się tłumaczyć komuś kto nawet nie wysiłił się, żeby się zalogować. Pozdrawiam mimo wszystko Gościu... 😉 :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny obiecuję więcej się odzywać jak wróę w pon. do domku 🙂 OBIECUJĘ!!!! Tak już mam nawet dla wszystkich prezenty. Pomyślałam, że w tym roku nie będę nic robić na ostatnią chwilę. I już wiem, co będę robić na święta : mi przypadł barszcz do gotowanie. Bardzo się cieszę bo uwielbiam to robić i podobno wszystkim smakuje.


Jutro mój mąż przyjeżdża z Holandii.... Super 2 tygodni go nie widziałam! Już tak się steskniłam ,że szok.

Pozdrawiam was Moje dziewczyneczki mocno i niech was dzidzie pogłaszczą od środka 🙂 🙂:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
marinka napisał(a):
Dziewczynki czujecie swoich maluszków, bo ja nic a nic...


Ja juz sama nie wiem co czuję. 😞 W sobote nie bylam pewna, w niedziele juz bylam. Potem cisza. Dzis wydaje mi sie ze cos poczulam. Ehh.. glupieje juz.


Tylko Kochana się nie denerwuj! Bo to zaszkodzi maleństwu i Tobie!!! Maluszek pewnie śpi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie dziewczynki, ale dzisiaj aura niesprzyjajaca, spiaco, szaro i leniwo 🙂
Madziulek33 oczywiscie ze przylaczymy cie do naszego grona majoweczek , witamy serdecznie 🙂
Marinka ja czuje tylko jakies bombelki i laskotki, to tyle.
fijolku tez mam problem z czesciami ciala 🙂 pare lat temu mialam zlamana miednice dlatego bede rodzic przez cc, a sama miednica juz czasem mnie pobolewa mam nadzieje ze dotrwam do 9 miesiaca. Tobie tez tego zycze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hussi31 napisał(a):
Witajcie dziewczynki, ale dzisiaj aura niesprzyjajaca, spiaco, szaro i leniwo 🙂
Madziulek33 oczywiscie ze przylaczymy cie do naszego grona majoweczek , witamy serdecznie 🙂
Marinka ja czuje tylko jakies bombelki i laskotki, to tyle.
fijolku tez mam problem z czesciami ciala 🙂 pare lat temu mialam zlamana miednice dlatego bede rodzic przez cc, a sama miednica juz czasem mnie pobolewa mam nadzieje ze dotrwam do 9 miesiaca. Tobie tez tego zycze!
Witajcie pogoda rzeczywiście tylko psuje humor człowiek chodzi jak pijany 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hussi31 napisał(a):
Witajcie dziewczynki, ale dzisiaj aura niesprzyjajaca, spiaco, szaro i leniwo 🙂
Madziulek33 oczywiscie ze przylaczymy cie do naszego grona majoweczek , witamy serdecznie 🙂
Marinka ja czuje tylko jakies bombelki i laskotki, to tyle.
fijolku tez mam problem z czesciami ciala 🙂 pare lat temu mialam zlamana miednice dlatego bede rodzic przez cc, a sama miednica juz czasem mnie pobolewa mam nadzieje ze dotrwam do 9 miesiaca. Tobie tez tego zycze!
Witajcie pogoda rzeczywiście tylko psuje humor człowiek chodzi jak pijany 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...