Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Monalissa hahah ale sie usmiałam... 😁no ja tez tak mysle ze bedzie oki..jutro doktorek ale pewnie bez usg bo tu tylko 3 refunduja a ja nie chodze prywatnie a panstwowo..wiec smutno bedzie chyba troche...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

monalissa moj facet tez mowi..co Ty robilas dzisiaj? a ja mowie oo duzo prasowalam Twoich koszul..a on na to ale niemusisz naprawde mi to obojetnie 🙂te chlopy 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
ja wczoraj prasowalam mezowi koszule 🙂uwielbiam 😉ja juz po porzadkach...zaraz prysznic ciepla czapka i z psem okolo13 polece na spacerek...dziwne jakos sie czuje jaknie w ciazy,nic nie boli,duzo energi,zadnych zachcianek,apetyt w normie(zawsze mialam)...nie wiem czy tak ma byc..bo jak cos za dobrze u mnie to pozniej sie cos wydarza...oj jak ja marudze 🙂


heheh wszystko jest w porzadku. Odczuwasz drugi trymestr... ciesz sie nim 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DOBRA LASKI ja zmykam z psem ...zaloze rozowa czapusie i szaliczek 🙂i polaze troche po parku a jak wroce zrobie te brukseleczke co mi sie snila po nocach i do tego ziemniaczek i miesko mmm jezusiu jak sobie pojem 😜no ta narazie moje kochane ..ucieeekam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Dziewczynki 🙂 Ja wczoraj też sprzątałam 🙂 Od poniedziałku siedzę na zwolnieniu bo się przeziębiłam- gardło i katarek i 37stopni ;/ lekarz przepisał mi tantum verde i w necie też piszą że można brać w ciąży i sok z cebuli, więc moja mama i teściowa zrobiły mi zapasy 🙂 Trochę śmierdzi ale smakuje nawet nawet bo słodkie 🙂
Jak myślicie jak to jest z tym odczuwaniem ruchów, bo ja od jakiegoś czasu czuję takie bulgotanie albo pękanie bąbelków i nie wiem czy to dzidziuś???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
Aneczka1983 napisał(a):
marinka napisał(a):
A ja dziś stanęłam na wadze i 2kg + Bardzo się cieszę!!!


😆 super 🙂 pamiętam Twoje zmartwienie 🙂 🙂


nawet nie masz pojęcia jakie to dla mnie ważne... i dla mojego lekarza również


🙂 wiesz ja cały czas mam 1 kg do przodu.. i aż w szoku jestem- bo chyba to malo .. nie wiem od czego to zależy jem normalnie, i apetyt tez ma..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
Aneczka1983 napisał(a):
wiecie cio ja szukam ostatnio po sklepach dzinsy rurki ciązowe .. i nawet w H&M nie ma... 😞 wszedzie proste lub rozszerzane.. a tak zawsze cieplej 🙂


Kochana widziałam C&A ostatnio ale było kilka par tylko. też chodzę w rurkach


dziex polece do C&A 🙂 🙂 jupi jest nadzieja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
marinka napisał(a):
Aneczka1983 napisał(a):
marinka napisał(a):
A ja dziś stanęłam na wadze i 2kg + Bardzo się cieszę!!!


😆 super 🙂 pamiętam Twoje zmartwienie 🙂 🙂


nawet nie masz pojęcia jakie to dla mnie ważne... i dla mojego lekarza również


🙂 wiesz ja cały czas mam 1 kg do przodu.. i aż w szoku jestem- bo chyba to malo .. nie wiem od czego to zależy jem normalnie, i apetyt tez ma..


Najważniejsze , że jesz dobrze. Ja jem jak zwykle. Nie mam zachcianek. Jedynie to słodyczy nie jem bo mi sie nie chce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justiks23 napisał(a):
witam po dluzszej przerwie 😉 u mnie juz codziennie czuje ruchy jak tylko sie na plecach poloze to zaraz szaleje 🙂 a 3 dni temu t bylam pewna ze robila sobie fasola imprezke heheh tak skakala ze szok 🤪 a wogole to co u was slychac ?????????? 😘


Justiks23, witaj po przerwie 🙂
Jejku, jak Ci zazdroszczę, że już czujesz ruchy Maleństwa! Też bym chciała! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...