Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
MAMUSIA cieszymy sie razem z Tobą z dobrych wyników,ja jutro prawdopodobnie dostanę skierowanie,a co do bolu itp.to dzis chyba dzien nam nie sprzyjal.

JUSTIKS ja to dzis tez tak ociazala jakas i mi ciezko a przy myciu to sie nameczylam i nasapalam ze ojej.

FIJOLKU gratuluje udanego zakupu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justiks23 napisał(a):
jak pomysle sobie ze do kwietnia jeszcze chwile to az sie boje bo wiem o tym ze z dnia na dzien bedzie coraz gorzej juz zakupy w duzym markecie to meczarnia wszystko boli i bzuch ciazy slabi 😞


A ja to się już doczekac kwietnia nie mogę,ale co do zakupow itp.to masz rację,napewno będzie Nam ciężko ale damy radę i Tatusiowie pomogą także jakos to będzie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasidelko88 napisał(a):
Zwracam sie do dziewczyn które mają już dzieci bo moja znajoma ma pewien problem z 15 miesięczną córeczką która nie chce kłaść się spać o wyznaczonej porze tzn. około 21.00(dla mnie to jakieś 2 godz za późno ale to nie moje dziecko).
Problem w tym że ich pociecha do tego stopnia się buntuje podczas usypiania że płacze tak długo i tak gwałtownie aż doprowadza to do wymiotów (mała terrorystka).
Obecnie maja rozwiązanie typu że mała zasypia razem z nimi w łóżku a potem ją przekładają do jej łóżeczka - cyrk na kółkach.
Co byście zaradziły w takiej sytuacji?? 🤨 🤔 🤨


Kurczę no w sumie sama nie wiem co Ci doradzić a właściwie jej... Nam Anielka o 20 zasypia beż żadnych problemów, po kąpieli , ubieramy ją a ta się kładzie do łóżeczka i koniec. Piotrek jej czyta baje a później wychodzi z pokoju a ona zasypia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ok nadrobiłam w końcu 20 stron 🙂
Manki Cieszę się, żę wszystko ok 🙂 kasiagwiazdka takie pyszności narobiłaś no wiesz co... aż dziś musze co ś zrobić.

Ja weekend bardzo przyjemnie sobie spędziła. Byliśmy w 3 na basenie 🙂 Ale ja nie moczyłam się specjalnie bo mi lekarz zabronił... Szkoda ale mam infekcje więc tylko z ANielką się bawiłam 🙂 Fajnie mi było.

Dzis postaram się zrobić zdjęcia rzeczy jakie mam dla dziewczynki po ANielce i mówię ona założyła je może z raz może więcej ale w stanie są super 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki, my z maluszkiem nadal w łóżku, chociaż nie śpię już od godz. Mały chyba jeszcze śpi, bo na razie cisza w brzuszku. Wczoraj wieczorem dał popis 🙂.
W końcu odebrałam nowy dowód 🙂
Buziaki i miłego dnia brzuszki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej brzucholki 🙂 ja tez juz od 8 na nogach wyspana jak nigdy az dziwne po wczorajszej migrenie o dziwo dobrze mi sie spalo juz nawet posprzatalam pranie zrobilam i niedlugo bede sie za obiadek brac 🙂
Kasiagwiazdka tylmi pysznosciami takiej smaki narobilas ze dzis jade po truskawki i ez chyba wciagne je z serkiem 🤪
Nikoś już od rana bardzo aktywny, wogole zauwazylam ze coraz wiecej kopie 😁 🙂

A mam pytanie do Was troche nietypowe, bo martwia mnie moje piersi a lekarza ostatnio zapomnialam sie zapytac, jak zaszlam w iaze urosly mi prawie 3 rozmiary rozstepy mam straszne ale to sie da przezyc dziwne jest to ze teraz troche zmalaly i i z wierzchu sa ok ale pod spodem ta skora na nich zrobila sie jakby "zdretwiala" moge szczypac i nic mnie nie bolii w dodatku jest ciemniajsza niz na wierzhu z takimi plamkami brazowymi i czuje jakbym miala nadmiar skory znaczy mozna skore zlapac ta rozciagnieta a dopiero pod spodem czuc "kuleczke" jakby piers.... czy ktoras z was tez tak ma bo strasznie mnie to niepokoi 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...