Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Jamargaretka napisał(a):
Kasiu - w takim razie same dobre wiadomosci 🙂 duży dzidziuś Ci rośnie. fajnie tez ze z tą glukozą wszystko ok


ojj tak, ciesze sie bardzo!
jestem tylko troszke padnieta, bo dzis tez mialam Szkola Rodzenia!
powoli sily opadaja! jeszcze na koniec relaks przy muzyce relaksacyjnej- bylo super!

zmykam do lozeczka! jutro sie odezwe 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A witajcie Dziewczynki! Ja już po śniadaniu. Oj jak mi dobrze! Miałam zapiekanki i koktajlowe pomidorki w całości zapiekane z bazylią. Mój mąż takie pyszności mi zrobił.A teraz on poszedł do pracy a ja z Anielką oglądam bajki a później spacerek obowiązkowo , bo śliczna pogoda 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez już wstałam 🙂 Za oknem u nas tez pięknie ale lekko mroźnie. Kasidelko88 mi udało się wczoraj umyć jedno duże wystawowe okno a później przyjechała moja mama i powiedziała, że w 7 m-cu ciąży to niezbyt bezpieczne. Co do śniadania to moje od czasów odchudzanie czyli jakieś dwa lata wygląda tak samo: 30g płatków musli i 150 g mleka, do tego od czasu ciąży szklanka rozpuszczalnego magnezu i jeszcze żelazo ( bo mam małą anemię)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie brzuszki 🙂 naprawde ładny dzien sie dzis zapowiada nic tylko spacerowac 🙂ja juz wszystko troszke ogarnelam i robie pranie dla maluszka 🙂 a popoludniu i na weekend po troszku zaplanowalam prasowanie i znow ukladanie rzeczy Synka 🙂 eh uwielbiam to 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej brzuszki mój nastrój od wczoraj troche się zmienil moze to przez to słońce 🙂 zaraz biore psine i zmykamy na długi spacer 🙂
właśnie nas zapisałam na szkołe rodzenia u nas zaczynaja sie zajecia ok 2,5 mc przed terminem porodu i sa bardzo małe grupy max kilka par godzinka teorii i godzinka ćwiczeń już się cieszę 🙂
moja mama była wczoraj znowu u lekarza z kolejnymi wynikami badań i okazało się że to co miała w piersi to jakies zrośnięte tkanki zupełnie niegroźne i nic z tym się nie robi a do kontroli ma przyjsc za rok 😁 no i co w sobote juz jedzie z powrotem do londynu chociaz mój brat wczoraj mówil zeby juz dzis wyjechała ehhh 🙂 przed świetami ma wrócic wiec pewnie przywiezie kupe ciuchów dla małego 😜
dziewczynki ja wiem że kazda z nas się oszczedza ale kategorycznie nie wolno nam nosic ciezkich rzeczy bo kazdy dodatkowy kg w naszych rekach to obiązenie naszych napietych i tak miesni krocza i szyjki dlatego jak macie do zrobienia zakupy to faceta za fraki i niech dzwiga ja codziennie chodze i wole sie przejsc po jedna rzecz niz później załowac ze wziełam o jedna za duzo poza tym najlepszy odpoczynej jest na leżąco nie na siedząco 😠
no to walnełam kazanie 🙂 Anonimosia książka w łapki i leżenie moze nie ciągłe ale częste 🙂
no to zmykam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
A no ok.. 44 pary były szok, za tydzien juz na 2 grupy bedzie podział 1godzina cwiczen, 1 godzina zajec teoretycznch, prowadził lekarz ze szpitala naszego. Ogolnie mówił jak to wszytsko wyglada, ale poki co zawsze sie czegos człowiek dowie.. i jakos tak oswoi z tematem, oczywicie wycieczki po szpitalu tez beda 😁


ło matko 44 pary to strasznie duzo ludzi! 🙂
a powiedz ile zajec jest przewidzianych?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
Witajcie... ja z rana bylam na glukozie.. z wypiciem nie miałam problemu, ale jakos tak słabo sie czułam 🤢 i jakos mi tak dziwnie na żołądku.. bleeeee
Fijolku ta szkoła rodzenia jest przyszpitalna za free pewnie dlatego tyle ludzi.. razem jest 12 zajęć (teoria+cwiczenia).

12 zajec raz w tygodniu czy dwa? Bo jak raz to zdarzycie przed porodem skonczyc? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂. U nas też pogoda ładna chociaż troszkę mrozek trzyma. Mój synuś bardzo polubił budzić mamusię ok 2 nad ranem, dziś też mnie kopniakami obudził i prawie godz się tak kręcił 🙂. Byliśmy na małych zakupach, kupiłam sobie kilka ciuchów i mężowi mały prezencik na walentynki 🙂. Miłego dnia brzuszki 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
Aneczka1983 napisał(a):
Witajcie... ja z rana bylam na glukozie.. z wypiciem nie miałam problemu, ale jakos tak słabo sie czułam 🤢 i jakos mi tak dziwnie na żołądku.. bleeeee
Fijolku ta szkoła rodzenia jest przyszpitalna za free pewnie dlatego tyle ludzi.. razem jest 12 zajęć (teoria+cwiczenia).

12 zajec raz w tygodniu czy dwa? Bo jak raz to zdarzycie przed porodem skonczyc? 🙂


są raz w tygodniu 🙂teraz zajecia rozpoczynaja sie dla par ktore rodza przed majem tuz przed porodem to niby wazne.. jesli termin wychodzi wczesniej mozna przysc na przyspieszone zajecia. Nasz kurs konczy sie 27 kwietnia.. zobaczymy jak bedzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
fijolek napisał(a):
Aneczka1983 napisał(a):
Witajcie... ja z rana bylam na glukozie.. z wypiciem nie miałam problemu, ale jakos tak słabo sie czułam 🤢 i jakos mi tak dziwnie na żołądku.. bleeeee
Fijolku ta szkoła rodzenia jest przyszpitalna za free pewnie dlatego tyle ludzi.. razem jest 12 zajęć (teoria+cwiczenia).

12 zajec raz w tygodniu czy dwa? Bo jak raz to zdarzycie przed porodem skonczyc? 🙂


są raz w tygodniu 🙂teraz zajecia rozpoczynaja sie dla par ktore rodza przed majem tuz przed porodem to niby wazne.. jesli termin wychodzi wczesniej mozna przysc na przyspieszone zajecia. Nasz kurs konczy sie 27 kwietnia.. zobaczymy jak bedzie 🙂

hmm to tronke pozno zaczeliscie. w Lodzi przyjmuje sie ze do szkoly rodzenia powinno sie zapisac tak aby ukonczyc max 4ygodnie przed planowanym rozwiazaniem. ALe trzymam oczywiscie za Was kciuki zeby wszystko bylo w terminie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
Aneczka1983 napisał(a):
fijolek napisał(a):
Aneczka1983 napisał(a):
Witajcie... ja z rana bylam na glukozie.. z wypiciem nie miałam problemu, ale jakos tak słabo sie czułam 🤢 i jakos mi tak dziwnie na żołądku.. bleeeee
Fijolku ta szkoła rodzenia jest przyszpitalna za free pewnie dlatego tyle ludzi.. razem jest 12 zajęć (teoria+cwiczenia).

12 zajec raz w tygodniu czy dwa? Bo jak raz to zdarzycie przed porodem skonczyc? 🙂


są raz w tygodniu 🙂teraz zajecia rozpoczynaja sie dla par ktore rodza przed majem tuz przed porodem to niby wazne.. jesli termin wychodzi wczesniej mozna przysc na przyspieszone zajecia. Nasz kurs konczy sie 27 kwietnia.. zobaczymy jak bedzie 🙂

hmm to tronke pozno zaczeliscie. w Lodzi przyjmuje sie ze do szkoly rodzenia powinno sie zapisac tak aby ukonczyc max 4ygodnie przed planowanym rozwiazaniem. ALe trzymam oczywiscie za Was kciuki zeby wszystko bylo w terminie 🙂


🙂 no tak w tej szkole jest.. jak sie zapisywałam lekazr pytał kiedy poród i tak ustalil kurs.. nie martwie sie , jak termin mi sie przyspieszy o tydzien co jest możliwe, bo na usg pokazuje tydzien do przodu,hmmm to najwyzej na ost zajecia nie pojdziemy i tyle 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jolajcik napisał(a):
fijolek to zależy od Ciebie jaki termin chcesz umieścić w tabelce, ja grzecznie wpisuje to co sobie życzycie. Więc jeśli któraś z was chce nanieść jakieś korekty to piszcie mi ta na maila a ja będę modyfikowała

oki, no to ja zostaje przy 05/05 bo taki termin mam wpisany w kazdy papier dot ciazy. bo juz dwa razy zmieniali mi termin, a jeszcze mam jedno genetyczne i wyjdzie co innego wiec bez sensu. To takie wrozenie troszke lekarzy, a wydaje mi sie ze powinnysmy kierowac sie wg OM.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...