Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Manki , Aneczka pytacie się jak się czuję... Do pupy! Kurczę cała noc dziś nie spałam. Mam straszny kaszel!!! Ludzie ratujcie. Najgorsze , że jak kaszle to brzuch mnie boli i się napina strasznie. Mięśnie bolą. Nie wiem co moge brać... Zaraz będę dzwonić do mojego gin może coś ciekawego powie.
Może macie jakiś przepis domowy na gardło??


A dziś mieliśmy jechać na weekend do mojej wychowawczyni z gimnazjum z moimi koleżankami. Mąż powiedział, że nie ma mowy. 😞 😞 😞

A i na dodatek przypomniało mi się , że muszę toxo zrobić 2 raz 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
Manki , Aneczka pytacie się jak się czuję... Do pupy! Kurczę cała noc dziś nie spałam. Mam straszny kaszel!!! Ludzie ratujcie. Najgorsze , że jak kaszle to brzuch mnie boli i się napina strasznie. Mięśnie bolą. Nie wiem co moge brać... Zaraz będę dzwonić do mojego gin może coś ciekawego powie.
Może macie jakiś przepis domowy na gardło??


A dziś mieliśmy jechać na weekend do mojej wychowawczyni z gimnazjum z moimi koleżankami. Mąż powiedział, że nie ma mowy. 😞 😞 😞

A i na dodatek przypomniało mi się , że muszę toxo zrobić 2 raz 😞

Marinka, wczoraj kupilam "m jak mama" i tam pisali co na gardlo mozna. zaraz odszukam i Ci napisze..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
Manki , Aneczka pytacie się jak się czuję... Do pupy! Kurczę cała noc dziś nie spałam. Mam straszny kaszel!!! Ludzie ratujcie. Najgorsze , że jak kaszle to brzuch mnie boli i się napina strasznie. Mięśnie bolą. Nie wiem co moge brać... Zaraz będę dzwonić do mojego gin może coś ciekawego powie.
Może macie jakiś przepis domowy na gardło??


A dziś mieliśmy jechać na weekend do mojej wychowawczyni z gimnazjum z moimi koleżankami. Mąż powiedział, że nie ma mowy. 😞 😞 😞

A i na dodatek przypomniało mi się , że muszę toxo zrobić 2 raz 😞


Marinka ja jestem przeciwniczką brania jakichkolwiek leków w ciąży,dlatego jak sama byłam chora i tez strasznie kaszlałam to płukałam gardziołek przegotowaną woda z solą kuchenną i o dziwno pomogło tylko usta miałam popękane 🤢
a z tab. to moja pani dr powiedziała ze tamtum werde czy jakos tak mozna stosowac- ale tak jak napisałam ja jestem CYKOR i sie bałam czego kolwiek brac zostalam przy wodzie z sola i sie wyleczyłam po 2-3 dniach zabiłam bakterie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
manki napisał(a):
Dzień dobry wszystkim Mamuiom i dzieciaczkom 🙂 🙂 🙂
JAMARGARETKA ja na wizycie pytałam o bole brzucha i lekarz powiedzial mi ze to dobrze bo napewno macica prZygotowuje sie do porodu i moge sie nioepokoic gdyby pojawily sie czeste skurcze macicy itp.no i ze mozna brac nospe ale nie na dlugo pomaga wiec po co sie faszerowac tymi wszystkimi lekami.A sluchajcie dziewczyny czy bierzecie jakies witaminy?Ja ostatni miesiac bralam pregna plus,teraz nie przepisal mi nic.Myslicie ze nie brac czy powinnam jednak kupic i zarzywac???
A co z ta glukoza?Do kiedy trzeba wykonac to badanie?


no mam nadzieje ze to normalne te bóle. dzis od 6 juz nie spie bo boli - ale tylko wtedy jak stoje, chodze lub chce sie przekrecic. jak leze lub siedze to jest ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jamargaretka napisał(a):
manki napisał(a):
Dzień dobry wszystkim Mamuiom i dzieciaczkom 🙂 🙂 🙂
JAMARGARETKA ja na wizycie pytałam o bole brzucha i lekarz powiedzial mi ze to dobrze bo napewno macica prZygotowuje sie do porodu i moge sie nioepokoic gdyby pojawily sie czeste skurcze macicy itp.no i ze mozna brac nospe ale nie na dlugo pomaga wiec po co sie faszerowac tymi wszystkimi lekami.A sluchajcie dziewczyny czy bierzecie jakies witaminy?Ja ostatni miesiac bralam pregna plus,teraz nie przepisal mi nic.Myslicie ze nie brac czy powinnam jednak kupic i zarzywac???
Marinko mam tA gazetke co FIJOLEK i naturalne sposoby to oczywiscie czosnek,cebula,lipa,czarny bez,cZarnA porzeczka,szalwia lekarsak i hibiskus.Ja mam zawsze syrop PRENALEN i jak mnie cos lapie to lykam,mi pomaga.Na poczatku ciazy zobaczylam ten syrop w gazetce i od tamtej pory kupuje bo pomaga.
A co z ta glukoza?Do kiedy trzeba wykonac to badanie?


no mam nadzieje ze to normalne te bóle. dzis od 6 juz nie spie bo boli - ale tylko wtedy jak stoje, chodze lub chce sie przekrecic. jak leze lub siedze to jest ok.


Ja mialam tak w poniedziałek...teraz pobolewa jak sie w lozku przekrecam lub zbyt szybko chce wstac...moze lepiej zadzwon do lekarza...Marinko mam tA gazetke co FIJOLEK i naturalne sposoby to oczywiscie czosnek,cebula,lipa,czarny bez,cZarnA porzeczka,szalwia lekarsak i hibiskus.Ja mam zawsze syrop PRENALEN i jak mnie cos lapie to lykam,mi pomaga.Na poczatku ciazy zobaczylam ten syrop w gazetce i od tamtej pory kupuje bo pomaga.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marinka, no wiec tak:
czosnek na surowo. posiekany dodawac do mleka z miodem, kanapek lub salatek.
cebula + cukier + miod daje syrop ktory leczy kaszel i bol gardla.
maliny - sok z malin, herbata malinowa powinny cie wygrzac.
szalwia lekarska - dziala antyseptycznie na blony sluzowe;plukanie jamy ustnej naparem z szalwi skutecznie lagodzi zapalenie gardlam koi bol.
herbatka z lipy zalecana w przeziebieniach. dziala rozgrzewajaco,pomaga w wlace z katarem i rozgrzewa flegme 🙂
czarna porzeczka - sok z niej lagodzi kaszel i chrypke.

no mam nadzieje ze cos z tego masz w domku.. 🙂 kuruj sie kochana!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
Marinka, no wiec tak:
czosnek na surowo. posiekany dodawac do mleka z miodem, kanapek lub salatek.
cebula + cukier + miod daje syrop ktory leczy kaszel i bol gardla.
maliny - sok z malin, herbata malinowa powinny cie wygrzac.
szalwia lekarska - dziala antyseptycznie na blony sluzowe;plukanie jamy ustnej naparem z szalwi skutecznie lagodzi zapalenie gardlam koi bol.
herbatka z lipy zalecana w przeziebieniach. dziala rozgrzewajaco,pomaga w wlace z katarem i rozgrzewa flegme 🙂
czarna porzeczka - sok z niej lagodzi kaszel i chrypke.

no mam nadzieje ze cos z tego masz w domku.. 🙂 kuruj sie kochana!!


To już sobie wszystko zapisałam! Dziękuję 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mnie jak kaszel męczył to p. doktor powiedziała że mogę syrop zażywać, to maleństwu nie zaszkodzi. Np STODAL albo BABICUM. Jak wstałam to miałam tak potworny kaszel że o mało nie wymiotowałam, wypiłam herbatę, wzięłam łyżeczkę syropu i pomogło...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieki dziewczyny za odpowiedz 🙂Aneczko wizyte mialam w srode,teraz jak bede miec wizyte to bedzie 30 tydzien ciazy i niewiem czy to nie za pozno bedzie...moze zrobie na wlasna reke tylko poprostu zadzwonie i zapytam czy 50 cZy 75?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...