Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Mi pani dr przepisała 75g ale za to tylko raz po wypiciu mi pobierali...
a była przede mna dziewczyna miała 50g to ja raz po godz od wypicia i drugi raz po dwóch .
Mnie po tych dwóch tak bolała ręka że ruszać nie mogłam (jakaś nie kumata baba w laboratorium) to wole nie wiedziec co czuła tamta po 3 wkłuciach 🤢
Ta glukoze robiłam w placówce nfz wczesniej na krew jezdziłam do LUX MEDU i nigdy mnie reka nie bolała a tutaj myslałam ze mi odpadnie z bólu 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
manki napisał(a):
Dzieki dziewczyny za odpowiedz 🙂Aneczko wizyte mialam w srode,teraz jak bede miec wizyte to bedzie 30 tydzien ciazy i niewiem czy to nie za pozno bedzie...moze zrobie na wlasna reke tylko poprostu zadzwonie i zapytam czy 50 cZy 75?


no własnie zadzwon i zapytaj, ne zaszkodzi zrobic 🙂 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej brzuszki dopiero mam chwile zeby wpasc do was 🙂ciagle jazdy do szpitala do babci juz mnie wykanczaja zwlaszcza ze mam ponad 40 km. A dzis od rana mam taki power ze szok juz obiadek powoli sie gotuje (makaron z gulaszem mniam) podlogi juz pomylam i wypastowalam kurze wytarlam zrobilam pranie nasze i rzeczy maluszka (ostatnia partia 4 dni juz walcze i chyba z 8 pralek poszlo eh nie zdawalam sobie sprawy ze tak duzo w sumie tego jest hehe ) 😜 a teraz mysle co dalej robic hehe maly tez szaleje chyba mu sie podoba jak mamusia cos robi a powiem wam jak tak sie poruszlam to jeszcze lepiej sie czuje 🙂 popoludniu biore sie za prasowanie jak maz do pracy pojedzie 🙂 Tylko wszystko powoli delikatnie nie na sile bo boje sie zeby cos sie nie stalo albo zeby plecki nie bolaly.
A u mnie za oknem tez pada i szaro jakos ale co tam wystarczy ze maly kopie i juz lepiej 🙂
Buziaki dla waszych maleństw 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No beata2186 tylko pozazdrościć Tobie kondycji można, tylko pamiętaj ostrożnie! Ja ostatnio mam lenia na prace domowe ale może to dlatego, że wczoraj tak mnie głowa bolała cały dzień. Za sprzątanie wezmę się jutro bo dzisiejszy dzień już zaplanowany
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Manki,
Test obciazenia glukoza robi sie do 28 tygodnia.

Ja sie troche wkurzylam w szpitalu, bo ktos mi zlecil to badanie i nawet nie poinformowal. Na obchodzie zapytalam, co to jest to jakies OTGG czy cos takiego, ktore widze zapisane w karcie. I slysze, ze test obciazenia glukoza, wiec mam juz nie podjadac i rano nic nie jesc. I o 6 budzi mnie pielegniarka na zastrzyk, ale nie pobiera krwi na badanie ani nie mowi nic o glukozie, wiec zapytalam co z ta glukoza. Poszla sprawdzic, okazalo sie, ze zapomniala, wiec dobrze, ze przypomnialam, pobrala krew i dala glukoze do picia. Pol szklanki wciagnelam bez problemu, reszte z oporem i mialam miec kolejne pobranie krwi za 2 godziny. A po 1,5 godziny przyszla polozna i mowi, ze nie ma potrzeby badania krwi, bo przez lekarstwa, ktore zazywam wyniki testu beda niemiarodajne... Nie mogli tego sprawdzic wczesniej? Teraz bede pic to ohydztwo drugi raz.. 😞 Ale tym razem bede miala ze soba cytrynke.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
Aneczka zapominam CI powiedzieć cały czas 🙂 Nasi znajomi też zdecydowali się na takie same mebelki co i wy 🙂


o to super ze mowisz ??? na te modern z babyvox???
my ndzis jedziemy jeszcze raz je zobaczyc... martwie sie czy przewijak 100 cm nie za wysoko, troszke.. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
Manki , Aneczka pytacie się jak się czuję... Do pupy! Kurczę cała noc dziś nie spałam. Mam straszny kaszel!!! Ludzie ratujcie. Najgorsze , że jak kaszle to brzuch mnie boli i się napina strasznie. Mięśnie bolą. Nie wiem co moge brać... Zaraz będę dzwonić do mojego gin może coś ciekawego powie.
Może macie jakiś przepis domowy na gardło??


A dziś mieliśmy jechać na weekend do mojej wychowawczyni z gimnazjum z moimi koleżankami. Mąż powiedział, że nie ma mowy. 😞 😞 😞

A i na dodatek przypomniało mi się , że muszę toxo zrobić 2 raz 😞




Witajcie majoweczki.
Mnie juz tez dopadala choroba, na szcescie juz jest wszytsko ok. Bylam u lekarza ogolnego i zapisal mi stodal na gardlo, wiec mysle ze bedzie dobry... A jezeli nie to lepiej ze swoim lekarzem sie skontaktowac,byc moze sa jakies przeciwskazania do lekow,które nas roznicuja.... zdrowka życze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Brzuszki 🙂

Ja właśnie wróciłam z małej wycieczki po sklepach dziecięcych i wózek na 100% wybrany!
Będzie pierwszy wybór czyli X Lander 🙂
Jedo Fyn okazał się ładny i solidny tylko na zdjęciu...szkoda, bo kolorki bardzo mi się podobały, ale co X Lander to X Lander - dopracowany w każdym szczególe!
No i zaczynam polowanie na używaną gondolę, a spacerówkę kupimy nową 🙂
No i po wizycie w sklepach z art. dziecięcymi utwierdziłam się tylko w przekonaniu, że najlepsze ceny są na Allegro - więc tam skompletuję resztę wyprawki.

A dzisiaj mamy pierwsze zajęcia Szkoły Rodzenia 🙂

😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny a jaką wanienkę planujecie kupić?
Bo ja dzisiaj widziałam coś takiego i wydawało mi się w miarę fajne, ale sama nie wiem czy to dobre, czy lepiej kupić tradycyjną wanienkę?
http://allegro.pl/wanienka-anatomiczna-komfort-tega-jak-onda-ok-baby-i1420824584.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie dziewczynki! nie mam dzisiaj mocy...aura nie sprzyja, cieplo ale mokro i pochmurno. zaraz ide sie szykowac do lekarza (higiena intymna - hmmm nie wiedzialam ze to bedzie coraz trudniejsze), miedzy czasie pojade jeszcze po wyniki do laboratorium no i trzymajcie kciuki zeby z maluszkiem bylo ok, choc wiem ze bedzie. a co do tygodni ciazy to w moim przypadku -cc- to chyba jeszcze tylko z 10tyg. Ojj ale malo choc nie moge sie doczekac 🙂 milego choc widze ze w kazdym rejonie pochmurnego popoludnia. buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata2186 napisał(a):
Hej brzuszki dopiero mam chwile zeby wpasc do was 🙂ciagle jazdy do szpitala do babci juz mnie wykanczaja zwlaszcza ze mam ponad 40 km. A dzis od rana mam taki power ze szok juz obiadek powoli sie gotuje (makaron z gulaszem mniam) podlogi juz pomylam i wypastowalam kurze wytarlam zrobilam pranie nasze i rzeczy maluszka (ostatnia partia 4 dni juz walcze i chyba z 8 pralek poszlo eh nie zdawalam sobie sprawy ze tak duzo w sumie tego jest hehe ) 😜 a teraz mysle co dalej robic hehe maly tez szaleje chyba mu sie podoba jak mamusia cos robi a powiem wam jak tak sie poruszlam to jeszcze lepiej sie czuje 🙂 popoludniu biore sie za prasowanie jak maz do pracy pojedzie 🙂 Tylko wszystko powoli delikatnie nie na sile bo boje sie zeby cos sie nie stalo albo zeby plecki nie bolaly.
A u mnie za oknem tez pada i szaro jakos ale co tam wystarczy ze maly kopie i juz lepiej 🙂
Buziaki dla waszych maleństw 😘


Beatka - nie szalej tak 🙂 ja wczoraj po małych zakupkach to do tej pory się nie pozbierałam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczynki zbieram sie na wizyte co prawda dopiero za 2godz ale musze jeszcze wyniki odebrac, zostawiam nowa fotke moze brzuszka nie widac ale zdjecie aktualne robilam sama, na lepszy efekt musze poczekac na fotografa (czyt.meza 🙂).buziaki w brzuszaki.
[URL=http://img715.imageshack.us/i/img1739296x600.jpg/][IMG]http://img715.imageshack.us/img715/7433/img1739296x600.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HUSSI zgadzam sie z ziewczynkami.Wygladasz swietnie,ale zupelnie inaczej niz na poprzednim zdjeciu.
Ja zaraz sciele łóżko i kłade sie bo łep mi peka...cisnienie znow za duze 😞i nie spada 😞
Oj niewiem juz co robic...maz tez w pracy uderzyl sie mocno w glowe,krew mu dosc dlugo leciala,a siedzi tam zamiast pojechac do lekarza 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...