Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
joma napisał(a):
fijolek napisał(a):
joma napisał(a):
fijolek i na jaki kolorek x landera sie zdecydowaliście i kiedy zamawiacie?
Bo z tego co ja się zdążyłam zorientować to jest problem z kolorem rocky 😞

wiesz co, dostepny jest u nas w Lodzi i wlasnie chcemy rocky.. wiem ze arctic jest wycofywany.. Ty wez i mnie nie strasz ze nie bede mogla kupic tego kolorku... 🤨
nie wiem kiedy zamowimy bo to tesciowie kupuja.

No ja dzisiaj pytałam o kolory i mówili w sklepie, że z tym różnie jest 🥴
Nawet na allegro dostępne raczej tylko volcano i jungle (btw zupełnie mi się nie podobają)
A na rocky też się napaliłam...

to ja w poniedzialek zadzwonie do tego sklepu co jestem zaintersowana i spytam. Jak cos to kupie wczesniej.. no bo nie pojde do tesciow i nie powiem "kupujcie juz teraz" 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
marinka napisał(a):
Fijolek czyli niczym sie nie rozni ten fotelik od cabrio i city nie?? Dajcie spokoj cena jest zbyt wysoka.

no to co slyszalam od sprzedawcy i to widac na pierwszy rzut oka, roznia sie bajerami i tym urzadzeniem do napinania pasow - jesli dobrze kojarze to klikasz i sie samo naciaga czy jakos tak..
poza tym, ten model pasuje z baza a jako jedyny CITI zapinasz tylko pasami (nie zamontujesz do niego bazy zatem zawsze bedzie mial tylko 4*).



Aaaaaaaaaaha 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joma napisał(a):
fijolek a że tak spytam jaką masz cenę u siebie w Łodzi za tą spacerówkę?
Bo może jakby u mnie był problem to zamówiłabym przez Ciebie hmmm? 😉

wiesz co, jak ostatnio bylam w sklepie to widzialam cene 1039pln a na stronie teraz widze 1008pln.. wiec juz sama nie wiem.
http://mamaija.pl/index.php?ProducentNAME=x-lander&ProductID=1521
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Joma, dzwonilam do tego sklepu z wozeczkami. Maja kilka egzemplarzy w tym kolorze i pan nic nie wie o problemach w dostepnoscia tego akurat kolorku. ale powiedzial, ze byc moze taka sytuacja ma miejsce, ale poniewaz maja na magazynie to chwilowo nie kontaktuja sie z producentem.. tak sie napalilam ze chyba wyciagne mojego mezusia dzisiaj tam 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry Mamuski 🙂Witamy w niedzielny dzionek...
Znów mnie lekarz zdenerwował,najpierw z tym cisnieniem tak jak wcześ iej pisałam,a potem jeszcze z glukozą.Piszę do niego i pytam o ta glukoże a on mi odp ze do 27 tc powinnam wykonąc ten test i ze mam kupic 50 g w aptece i zrobic,a gdybym nie upomiała sie i nie zapytała???Tak mnie Zdenerwował,że zaraz chciałam sie przenieśc do gminnej przychodni gdzie przyjmuje ginekolog do ktorej zawsze chcialam chodzic i nawet udalo mi sie dostac,ale co za pech,wspaniala Pani dokotor odchodzi a na jej miejsce przychodzi wlasnie moj doktorek 😞ech...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jamargaretka napisał(a):
Manki - faktycznie straszny ten Twój lekarz. całkowicie olewa. można się wkurzyć.... a Ty chodzisz na wizyty z funduszu czy prywatne?


Kochana chodzę prywatnie,płacę 70 zł za 10 minutową wizytę i jeszcze muszę sie upominć o wszystko 😞
U Pani dokotor do której chciałam sie przenieśc wizyta jednej pacjentki trwa około godz a u mojego doktorka 10 min 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
manki napisał(a):
Jamargaretka napisał(a):
Manki - faktycznie straszny ten Twój lekarz. całkowicie olewa. można się wkurzyć.... a Ty chodzisz na wizyty z funduszu czy prywatne?


Kochana chodzę prywatnie,płacę 70 zł za 10 minutową wizytę i jeszcze muszę sie upominć o wszystko 😞
U Pani dokotor do której chciałam sie przenieśc wizyta jednej pacjentki trwa około godz a u mojego doktorka 10 min 😞


współczuje ci ja na swojego lekarza nie moge narzekac fakt co 3 tygodnie place mu 100zł ale wizyty trawaja od pol godizny nawet do godziny bardzo szczegolowe i o nic nie musze sie upominac.
A mowisz ze glukoze powinno sie do 27 tygodnia zrobic? bo ja mam skierowanie od mojego lekarza ale jeszcze nie zrobilam wizyte mam 23 lutego wiec chyba po niedziela trzeba sie wybrac i zrobic zeby byl spokoj a dostalam na 75 g po 2 godz eh masakra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beatko z tego co pisały dziewczyny i wyczytałam pozniej to 28 tc trzeba wykonać,a on mi odp że ten test powinnam wykonać do 27 tc,wiec wykonam.Jeżeli chce wykonnac to badanie prywatnie to nie musze miec chyba skierowania co?
a jak tam dzis Twój NIKUS?Mój szaleje od rana 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
manki napisał(a):
Beatko z tego co pisały dziewczyny i wyczytałam pozniej to 28 tc trzeba wykonać,a on mi odp że ten test powinnam wykonać do 27 tc,wiec wykonam.Jeżeli chce wykonnac to badanie prywatnie to nie musze miec chyba skierowania co?
a jak tam dzis Twój NIKUS?Mój szaleje od rana 🙂


wiesz co przez to ze ja chodze prywatnie to lekarz tylko napisal na kartce co mam zrobic a z tego co wiem to za to badanie i tak trzeba zaplacic tam wychodzi ok 10zł mniej wiecej wiec chyba we wtorek sie wybiore bo dzis jeszcze na tort jade do babci meza na urodziny 😆

A moj Nikoś szaleje od rana bylam w kosciele na mszy za tesciowa i chyba malemu sie piesni spodobalu bo caly czas szalal chyba tanczyl w rytm hehe

A jak twoj Oskarek tez ruchliwy? 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lubi koscielnny klimat może? 😉 😉 😉
Mój Oskar też dziś ruchliwy,szaleje coraz bardziej,tzn.ardziej to odczuwam 😆Ale zauważyłam,że jak mamy gości i jest głośno to Mały spokojny,tak samo jak gdzieś pojde...a jak jestesmy w domu i niema nikogo "obcego" to szaleje.
A ile razy w czasie ciązy mialas robione badanie moczu,krwi itp?Ja raz,na pierwszej wiZycie dostalam skierowanie i drugi raz jak w szpitalu lezalam mi robili...a z tego co znow wyczytalam powinnam miec co miesiac robioc badanie moczu czy czasem niemam w nim bialka itp.
Musze poszukac porzadnego lekarza bo cisnienie mi z dnia na dzien rosnie a on to huk olewa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Manki faktycznie moze poszukaj innego lekarza bo ten cos sobie za bardzo olewa wszystko.
Ja badanie moczu i krwi jesli dobrze pamietam mialam 4 razy robione na ostatnia izyte zanioslam wyniki i teraz z glukoza znow mam zrobic mocz i morfologie. Az myslslam czy nie za czesto ze cyba oszalal ale jak trzeba to trzeba zwlazcza ze na pozatku ciazy byly podejrzenia o tokso wiec lekarz stwirdzil ze jak te zrobie to narazie nie beda mnie wiecej kluc hehe

A Nikosiowi oby nie za bardzo spodobaly sie klimaty kościelne.... 😜 I ja tez malego coraz bardziej odczuwam wiadomo mniej miejsca juz tam maja a mojemu malemu rozmowa czy cos nie przeszkadza tylko bardzo cicho siezi jak tatus polozy reke na brzuchu chyba respekt czuje 😜 smieje sie z meza ze maly to juz mami synek bo jak poloze ja reke to prosto w nia kopie heh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja pierwsze ruchy poczułam 28 grudnia,a mó mąż już w nocy w Sylwestra delikatnie poczuł,od tamtej pory nic i podobnie jak u Was,gdy połozy ręke na brzuch to cisza,ale ledwo ja odsunie mały juz robi fikołeczki i kopie heh...Cwaniak mały...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
manki napisał(a):
A ja pierwsze ruchy poczułam 28 grudnia,a mó mąż już w nocy w Sylwestra delikatnie poczuł,od tamtej pory nic i podobnie jak u Was,gdy połozy ręke na brzuch to cisza,ale ledwo ja odsunie mały juz robi fikołeczki i kopie heh...Cwaniak mały...


hehe ach te nasze lobuzy 🙂 ale niedlugo beda mialy zbyt malo miejsca zeby sobie wybierac gdzie kopac i sie krecic to wtedy nie ma zlituj sie napewno dokladnie poczujemy kopniaka w reke 🙂
Pierwsze kopniaki moj tez w grudniu zadal 25 🙂 ale pamietam jak w szoku bylam hehea teraz jak chwila spokoju to juz mi teskno za ciosami 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...