Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Aneczka1983 dzień dobry 🙂 Ja dziś jak zwykle do pracy o 7:10, teraz siedzę za biurkiem a za godzinkę z hakiem jedziemy z mężem na szkolenia.
Kurczaki od kilku dni moja znacznie ucichła, rusza się raz na jakiś czas ale nie tak jak wcześniej. Na razie nie panikuję, bo wiem, że i wy tak miałyście ale powoli jestem zaniepokojona.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzień dobry...ja od 7 na nogach...czekam na męza ktory lada chwila powinien nadjechac,zjemy śniadanko i jedziemy na zakupy...musimy kupić okna,farby i jakieś tam gipsy,szpachle,tynki itp.Nastepnym razem kupimy panele i płytki i wtedy juz meblowanie zostanie i dokończenie łazienki.Oskarek figluje jak szalony 😁także przesyłam Wam kopniaczki ciotki 😁
JAMARGARETKO,KASIUGWIAZDKO,MARINKO,FIJOLKU piekne zdjęcia i brzuszki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej brzuszki mrozek za zewnatrz ale juz się baaaardzo ciesze bo to ostatnie podrygi tego mrozku i coraz bliżej do wiosny i kwitnących drzew oh to najcudowniejsza pora na przyjscie malutkiego człowieczka na świat 🙂
co do ruchów to np wczoraj rano mój mały szalał co dla niego to zadko spotykane wieczorkiem tez czułam go ponad godzine co prawda dwa ruchy i przerwa ale trwało to troszke a dzis z ranka tylko sie przeciągnął 😁 i chyba spi dalej żadnej reguły z tym dzieckiem nie ma codziennie inaczej ale taki mi sie wniosek nasuwa ze on po prostu rosnie z dnia na dzień i codziennie potrzebuje czegos innego nie wiem czy moje rozumowanie jest własciwe ale tłumacze to sobie na swój sposób 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki ja też już na nóżkach 🙂 idę się ogarnąć bo dziś znów do szpitala ale mam nadzieje ostatni raz.
A pogoda fakt może i ładna ale zimnoooo 😜
A mój synek wczoraj wariował cały dzień aż brzuszek bardzo bolał. Dziś jest grzeczniejszy chociaż rozpycha sie strasznie i wsadza gdzieś tam swe nóżki 😜 hehe
Buziaki dla maluszków na ocieplenie dnia 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
manki napisał(a):
MONALISSO mój synek też róznie się zachowuje,czasem figluje od rana do wieczora i nawet jak chodze i cos robie to go czuje,a czasem to spokojny że ja zaraz sie martwie i w ogole.
a imie wybraliscie juz czy nadal myslicie?

jak na razie Maksymilian ale to jeszcze nie ostateczne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monalissa napisał(a):
manki napisał(a):
MONALISSO mój synek też róznie się zachowuje,czasem figluje od rana do wieczora i nawet jak chodze i cos robie to go czuje,a czasem to spokojny że ja zaraz sie martwie i w ogole.
a imie wybraliscie juz czy nadal myslicie?

jak na razie Maksymilian ale to jeszcze nie ostateczne 🙂


Bardzo ładne imię ,mam półrocznego sąsiada Maksia jest taki słodziak 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamusie 🙂
Ja też ostatnio byłam troszkę zaniepokojona skromniejszymi ruchami mojej Haneczki (tym bardziej, że bardzo stawiał mi się brzuch, twardniała macica i biorę codziennie Nospę Forte i Luteinę).
A wczoraj dawała taki popis, że szok 🙂
Wieczorem jak już zasypialismy z mężem to przytuliłam się brzuszkiem do jego pleców i czuł wszystkie kopniaczki 😉
Także faktycznie nie ma reguły.... rano, w poludnie i wieczorem - pełna wariacja 🙂
Pozdrawiam Was 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie Kochane!
pospalam do 10ej 😜 a co tam 😜 trzeba korzystac, bo jak dzidzia przyjdzie to bedziemy dopiero na obrotach 😉

widze , ze Wasze Maluszki tez sie tak wierca! moj ostatnio tak sie rozpycha, ze czasem, to az zaboli 🥴 ale pomimo tego i tak piekne uczucie 🙃

Brzuszki od paru dni mam problem! na policzkach wyskoczyly mi jakies przesuszone plamki czerwone i bardzo sucha skora dookola tych miejsc- nie mam pojecia od czego 🤢
bylam w aptece i pokazywalam to farmaceutce- powiedziala, ze moga to byc zmiany hormonalne, albo mam na cos uczulenie, np. jakis owoc lub warzywo, hmmm nigdy tak nie mialam 😮
zaproponowala mi krem Vichy Nutrilogy 2 do bardzo suchej skory z woda termalna, zaczelam od wczoraj smarowac, moze skora jest troszke lepsza, ale te czerwone policzki w plamkach
( one wygladaja jak suche male liszajki) nadal mam 🥴
miala tak ktoras z Was kiedys?? wiecie co mogloby pomoc???
chyba wybiore sie do dermatologa, jak nie minie po tym kremie za pare dni! ehhhhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martyna_czaro napisał(a):
Hmmm... ja też mam na policzkach takie przesuszone plamki... I bardzo suche czoło... Używam cały czas kremu Garnier do skóry suchej ale chyba muszę kupić coś głęboko nawilżającego.
Napisz jeszcze później, czy ten krem Vichy pomógł 😉
Pozdrawiam


witaj martyna! jak narazie po zastosowaniu go raz na noc,moge stwierdzic, ze jakis efekt jest!
zaraz pojde sobie nalozyc maseczke i znow posmaruje tym kremem!
Farmaceutka powiedziala mi, ze trzeba duzo nawilzac i natluszczac takie liszajki! bo moze to byc rowniez spowodowane pogoda i suchym powietrzem! ale dlaczego u mnie tak sie stalo nie mam pojecia 😮
i najlepiej przez dni kuracji nie nakladac podkladu na twarz! 🤢
generalnie to chyba na liszajki powinno sie dostac jakas specjalna masc od dermatologa, ale ja poczekam pare dni i zobacze czy znikna tym sposobem!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martyna_czaro napisał(a):
Hmmm... ja też mam na policzkach takie przesuszone plamki... I bardzo suche czoło... Używam cały czas kremu Garnier do skóry suchej ale chyba muszę kupić coś głęboko nawilżającego.
Napisz jeszcze później, czy ten krem Vichy pomógł 😉
Pozdrawiam


Ja też nie mogę sobie poradzić z cerą na twarzy.Ale ja nie moge żadnych kremów bo mam jeszcze wiecej tych liszajków .Mam tak wrażliwą cere że nawet jak popłacze to od łez wyskakują mi czerwone plamki.Ja używam Bepanthenu i pomaga mi .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HejHO! Ja jeszcze do ko.ńca się nie wyleczyłam... Dupa jednym słowem. Przepraszam za słówko. Mój mąż złapał ode mnie więc dziś w domku dziewczynki. Kaszel cały czas mam taki nieładny.

Jamargaretka , kasiagwiazdka śliczne zdjęcie brzuszków. 😁 😁

Ja już od 6 nie śpię. Nastawiłam kwaśnicę, robię dziś mielone i zaraz będę piec rogaliki drożdżowe 🙂

Oj moja teściowa Kochana zaproponowała , że upierze dużą część rzeczy dla dzidzi i wyprasuje ☺️ 🙂 Fajnie , że mogę tak na nią liczyć!!! A dzis mam tyle prasowania jeszcze 🤢 🤢 Jakoś nie chce mi się, ale no nic trzeba...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
adka101 napisał(a):


Ja też nie mogę sobie poradzić z cerą na twarzy.Ale ja nie moge żadnych kremów bo mam jeszcze wiecej tych liszajków .Mam tak wrażliwą cere że nawet jak popłacze to od łez wyskakują mi czerwone plamki.Ja używam Bepanthenu i pomaga mi .


to widze, ze nie jestem sama! a moze Brzuszki faktycznie to zmiany hormonalne??!! i dlatego cera sie tez zmienia!

ADKA, ja kupilam sobie najpierw krem z Nivea AQua Sensacion! pomyslalam, ze teraz w ciazy- nie przesadzac z tymi skladnikami kremowymi, posmarowalam raz i myslalam, ze twarz wloze sobie w zimna wode- tak szczypalo! rozmawialam z kolezanka, ktora pracuje w perfumerii i pytalam jej, co mogloby pomoc i to wlasnie ona skierowala mnie do apteki, bo u nich w perfumerii tez sa przerozne kremy z Clarins lub z Lancome- seria do wrazliwej cery-mocno nawilajaca i chciala mi dac probki, zebym sprobowala, ale powiedziala, ze nie wie czy sprawy nie pogorszy! ciezko, tym bardziej, ze ciaza jest, wiec nie mozna przesadzic z tymi preparatami! poki co stosuje ten krem z Vichy, poczekam i zobacze jaki bedzie efekt!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a tak w ogóle to dziś w nocy uświadomiłam , że tak mało czasu zostało... że za chwilkę przyjdzie ten malutki człowieczek ☺️ ☺️ ciekawie będzie 🙂 mój mąż ostatnio przeżywa bardzo pojawienie się 2 dziecka. Mówi, że na pewno nie będzie łatwo nam ale wystarczy jedno spojrzenie tego okruszka a człowiekowi wszystko mija i dzień staje się lepszy! --> bardzo mi się to spodobało
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
HejHO! Ja jeszcze do ko.ńca się nie wyleczyłam... Dupa jednym słowem. Przepraszam za słówko. Mój mąż złapał ode mnie więc dziś w domku dziewczynki. Kaszel cały czas mam taki nieładny.

Jamargaretka , kasiagwiazdka śliczne zdjęcie brzuszków. 😁 😁

Ja już od 6 nie śpię. Nastawiłam kwaśnicę, robię dziś mielone i zaraz będę piec rogaliki drożdżowe 🙂

Oj moja teściowa Kochana zaproponowała , że upierze dużą część rzeczy dla dzidzi i wyprasuje ☺️ 🙂 Fajnie , że mogę tak na nią liczyć!!! A dzis mam tyle prasowania jeszcze 🤢 🤢 Jakoś nie chce mi się, ale no nic trzeba...


tak wiec uwazaj na siebie jeszcze MArinka! bo te chorobska nieciekawa sprawa!
mmmm rogaliki drozdzowe 🙃 jade do Ciebie na rogaliki! 😜 do tego dzemik, mmmm!
slinka az leci! 😜
co do tesciowej to naprawde masz ja Kochana! moja mama i moja tesciowa, tez by pewnie pomogly, ale niestety za daleko jestesmy od siebie 🥴
a prasowanie na mnie tez czeka, jak mi sie dzisiejszy leniuszek wylaczy to tez poprasuje 🙃
milego dzionka zycze! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez mam problemy z cerą i zawsze musiałam ją silnie nawilżac ale niedawno kupiłam krem perfecta mama dla kobiet w ciązy przeciwko przebarwieniom i musze przyznac ze ma bardzo miła konsystencję szybko się wchłania i o dziwno moje liszajki sa prawie niewidoczne i w miare niewyczuwalne w dotyku ale mysle ze na wiosne sie wszytko poprawi słońce jednak robi swoje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...