Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
No dziewczynki wróciłam 🙂 Chyba na dziś skończyłam 🙂 jak wpadłam w trans to rzeczy dla małego ponad polowe wyprasowałam i ułożyłam w szafce ( 3 godz ale siedziałam przy prasowalnicy zamiast stać wiec ok) 🙂
Manki wygoń męża do lekarza albo mu nakop to nie jest zabawne jak mu krew leciała lepiej dmuchać na zimne.
Hussi Ładne foto ale fatycznie wogóle do tamtego nie podobne, na tamtym wyglądałaś poważniej (bez obrazy 🙂) a brzuszek widac widac 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
BEATKO moj maz pracuje w okolicach WA-WY a ja jestem w okolicach Działdowa,pewnie nie wiecie gdzie to...czli jakies 70-80 km od Olsztyna,a na odleglosc to co ja moge 😞niechcee sluchac...aj tam...nie to ze boje sie ciagle o synusia to teraz o mezusia 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
manki napisał(a):
BEATKO moj maz pracuje w okolicach WA-WY a ja jestem w okolicach Działdowa,pewnie nie wiecie gdzie to...czli jakies 70-80 km od Olsztyna,a na odleglosc to co ja moge 😞niechcee sluchac...aj tam...nie to ze boje sie ciagle o synusia to teraz o mezusia 😞


współczuje ci ale tak to jest mały chłopak mały kłopot duży chłopak duży kłopot 😜 mój mąż też często mnie nie sucha a potem żałuje...ale z takim wypadkiem nie ma żarów wiesz różnie bywa ale fakt nic nie poradzisz może zmądrzeje i cie posłucha 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No faktycznie Hussi wyglądasz inaczej - ale to może przez fryzurę 🙂 a mnie cały dzień boli brzuch. jak siedze i leżę to nic - tylko podczas chodzenia, stania, kaszlu... zaczynam się niepokoić że to moze wyrostek 😞 ale z drugiej strony wczoraj na izbie przyjec lekarz nic takiego nie sugerował, a dziś dzwoniłam do mojej gin i ona powiedziala zeby w razie czego brac nospe i magnez, a do szpitala jechac jezli wystapi krwawienie, gorączka, problemy z moczem...

a jesczze czeka mnie dzis wizyta księdza - kolęda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Brzuszki.. 🙂
Nie było mnie tydzień czasu a ty aż 85 stron do nardobienia ale będę miała lekture na wieczór... 🙂
Miałam w tym tyg glukoze, moczi morfologie wszystko w normie nawet nie wiecie jak się cieszę.. 🙂
Mój Maluszek ostatnio zmienił pory buszowania teraz cały dzień śpi a buszuje w nocy... 🙂
Miło do Was wrócić po tygodniowej nieobecności.. 🙂
Buziaki i miłego wieczoru dla Was..:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczyny,
Ja wlasnie wrocilam z wizyty u mojego lekarza prowadzacego, troche sie uspokoilam, ustalilismy kolejna wizyte za 3 tygodnie, wiec tez sie ciesze, ze juz nie za 4 tyg. jak zawsze.
Maluch ma sie dobrze, wazy 800 g a ja dzieki antybiotykowi mam infekcje grzybiczna... Spojenie lonowe nadal w calosci, ale poniewaz ciagle boli to nadal mam sie oszczedzac i polegiwac, po krwawieniu brak sladu, wiec moze to byl taki jednorazowy epizod. Oby 🙂

Hussi, zgadzam sie z dziewczynami - wygladasz zupelnie inaczej jako ciemnowlosa 🙂 A brzuszek co nieco widac, nic sie nie martw 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki! dziekuje za mile slowa a propos zdjecia, macie racje inaczej wygladam w ciemnych wlosach no ale tak jak juz kiedys pisalam to bylo nieuniknione.
Co do mojej dzisiejszej wizyty to wyniki sa dobre, szyjka w normie choc skrocila sie o 3 mm to kanal i wszystko inne pozamykane, a sam dzidzius nie byl wazony ani mierzony ale widzialam jego pupke 🙂 i slyszalam serduszko ok.140 uderzen na min. Jestem bardzo szczesliwa ze wszystko ok, nastepna wizyta za 4 tygodnie polaczona bedzie z ostatnim usg no i badan troche wiecej trzeba bedzie zrobic, im blizej tym bardziej skomplikowanie a i jeszcze do ortopedy na konsultacje bede musiala isc,ale to dopiero za miesiac.
Milego wieczoru brzuchatki a co niektorym to weekendu bo juz was nie ma.buzka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry Wieczór brzuchatki 🙂 niedawno wróciłam od lekarza 🙂 wszystko w porządku wyniki też,tylko mam małą anemie,cukier też w normie więc się cieszę 🙂 moja mała też zdrowa ma już z 32-34 cm jak wyprostuje nóżki oczywiście 🙂 to już 7 miesiąc! jak ten czas leci 🙂 co raz bliżej do końca 😁 już nie umiem się doczekać 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joma napisał(a):
Witajcie Brzuszki 🙂

Ja właśnie wróciłam z małej wycieczki po sklepach dziecięcych i wózek na 100% wybrany!
Będzie pierwszy wybór czyli X Lander 🙂
Jedo Fyn okazał się ładny i solidny tylko na zdjęciu...szkoda, bo kolorki bardzo mi się podobały, ale co X Lander to X Lander - dopracowany w każdym szczególe!
No i zaczynam polowanie na używaną gondolę, a spacerówkę kupimy nową 🙂
No i po wizycie w sklepach z art. dziecięcymi utwierdziłam się tylko w przekonaniu, że najlepsze ceny są na Allegro - więc tam skompletuję resztę wyprawki.

A dzisiaj mamy pierwsze zajęcia Szkoły Rodzenia 🙂

😘

JOMA,nie powinnas miec problemu z dokupieniem gondoli. Zazwyczajsa uzywane przez 4 miesiace i sa w fajnym stanie. No i sprzedawcy dokladaja wiele rzeczy zeby bylo atrakcyjniej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hussi31 napisał(a):
dziewczynki zbieram sie na wizyte co prawda dopiero za 2godz ale musze jeszcze wyniki odebrac, zostawiam nowa fotke moze brzuszka nie widac ale zdjecie aktualne robilam sama, na lepszy efekt musze poczekac na fotografa (czyt.meza 🙂).buziaki w brzuszaki.

alez Ci wlosy urosly!!! 🙂 swietnie wygladasz!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczynki ciesza mnie Wasze dobre wyniki i to że z Waszymi maluszkami wszystko ok 😆 😆 😆
GOSIU ja zgagi mam od poczatku ciazy 😞niema dnia żeby nie dokuczla tylko czasem bardziej dokucza a czase miej...no aledla Naszych Maluszkow wszystko wytrzymamy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
HEjka, mam pytanie do dziewczyn ktore kupuja fotelik maxicosi, dzis kompletowalismy zestaw wozeczek+fotelik, ile to wyjdzie i ewentualnie jaki rabat.no i pojawił sie znak zapytania 🤔 czy maxi cosi city(***) czy maxi cosi cabro...(****).

Aneczka, ale oba maja 4 gwiazki. 5 * ma cabrio fix jesli jest z baza easy fix.
Zobacz
http://www.wozkifoteliki.pl/maxi-cosi-m-47.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...