Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
moj brat ktoregonie widzialam jakis miesiac, powiedzial dzis do mnie" tata ma racje codo Twojego wygladu. Wygladasz jak balwanek. taka okraglutka".....
tjaaa fajnie.
Wogole wszyscy dookola mowia ze nie wygladam na dziewczynke, ze brzuch wskazuje na chlopaka. Matko jedyna co ja zrobie z tymi kieckami jak wyjdzie chlopczyk..? 🤪 jutro kolejne prenatalne wiec jak cos to pewnie bede wiedziec na 100%..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki 🙂

my wczoraj byliśmy na USG i nasz synek waży już ponad 1,7 kg i mierzy 29cm (od główki do pupki).
Ogólnie wszystko ok ale...lekarz wysłał nas na ktg bo tętno wynosiło 118/min 😞
Po zrobionym badaniu wyszło że wszystko w porządku tylko mam unikać leżenia na plecach !!!!
Ale podsumowując wczorajsze perypetie wszystkim dziewczyną z Warszawy ODRADZAM Instytut Matki i dziecka przy ul. Kasprzaka 😠
Dziewczyny pierwszy raz spotkałam się z tak niemiłym i aroganckim personelem .
Na izbie przyjęć w pawilonie nr 10 pracują takie SUKI jakich w życiu jeszcze nie spotkałam !!!
Po 2 godz czekania mój mąż wszedł i poprosił o moje dokumenty (które w tym burdelu gdzieś zaginęły i te psełdo pielęgniarki się jeszcze kłóciły że ja np karty ciąży im nie dawałam po czym ja weszłam i się cudem karta znalazła) M A S A K R A !!!!!!!
KTG wykonałam w zwykłej przychodni na Woli i byłam obsłużona błyskawicznie w miłej atmosferze dostałam dwie torby gratisów i aktualnych czasopism dla mam no nie ma porównania.
A ten cały Instytut razem z personelem to o kant d... można obić !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Już powiedziałam!
Powiedzcie , bo ja się martwię czymś takim : Od 2 dni trzęsie mi się dłoń lewa. Myślałam , że to nic takiego ale zaczyna mnie to martwić. Mój mąż nawet zauważył dziś jak spałam to było to samo... 🤢 🤢 nie wiem co robić. Czy nie panikować i nic samo przejdzie. Czy zadzwonić do lekarza i się spytać??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
Już powiedziałam!
Powiedzcie , bo ja się martwię czymś takim : Od 2 dni trzęsie mi się dłoń lewa. Myślałam , że to nic takiego ale zaczyna mnie to martwić. Mój mąż nawet zauważył dziś jak spałam to było to samo... 🤢 🤢 nie wiem co robić. Czy nie panikować i nic samo przejdzie. Czy zadzwonić do lekarza i się spytać??

hmm moze jakis ucisk na nerw.. ? kurcze, ale jaki lekarz Ci pomoze? chyba neurolog, no bo ginekolog to raczej nie bardzo..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fijolek napisał(a):
moj brat ktoregonie widzialam jakis miesiac, powiedzial dzis do mnie" tata ma racje codo Twojego wygladu. Wygladasz jak balwanek. taka okraglutka".....
tjaaa fajnie.
Wogole wszyscy dookola mowia ze nie wygladam na dziewczynke, ze brzuch wskazuje na chlopaka. Matko jedyna co ja zrobie z tymi kieckami jak wyjdzie chlopczyk..? 🤪 jutro kolejne prenatalne wiec jak cos to pewnie bede wiedziec na 100%..
to ja tak z synkiem mialam 🙂 corcia,corcia a tu jaja jak berety wyskoczyly 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasidelko88 napisał(a):
A i dziewczynki z wczorajszego usg wyszło że data porodu przeskoczyła mi o 2 tygodnie do przodu bo z 13 maja na 1 maja 🤪
o to sporo...wierzyc w te terminy z usg???????????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fijolek to jutro po wizycie dajesz od razu znać czy na 100 dziewczyneczka!! 🙃 🙃
Ja nie chce nic mówić ale u mnie w rodzinie ostatnio była sytuacja taaka:
Moja kuzynka od początku wiedziała, że będzie dziewczynka i na USG też , że ma dziewczynkę. Pokój na róż, ubranka róż----> wszystko jeden WIELKI RÓŻ. Wszyscy jej mówiliśmy żeby kupiłą choć troszkę uniwersalnych ubranek. Ale ona , że będzie miałą dziewczyneczkę i ma być Haneczka i będzie w różu chodzić jak landrynka. Szokiem było jak miała CC i jej llekarz wyjmuje dziecko a Ona do niego dajcie mi moją Hankę, a on mówi , że ma pani dużego zdrowego chłopca. A ona ale jak i w ryk!!! 🤨 🤨 była w takim szoku dziewczyna , że ryczałą strasznie. Ale później oczywiście na sali radość i pojawił się w końcu Jakub 🙂 🙂 🙂 Ale mimo to na początku był stres bo była do samego końca pewna, że bedzie babeczka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka nie ma za co - to moja działka akurat 😉
Co mogę doradzić - unikaj często powtarzających się ruchów np pisanie na klawiaturze.
Możesz też przyjmować magnez, bo może to mieć związek z niedoborem magnezu.
😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no mam kilka kiecek, troszke rozowych ubran, ale glownie kupowalam wszystko unisexowe, poza tym, naprawde wiele rzeczy kupilam typowo dla chlopca 🙂
ostatnio kupowalam jakies gadzety typu szczotka do wlosow, czy nozyczkito kupowalam zolte.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasidelko88 napisał(a):
Hehe ja od początku czułam że to będzie chłopka no i jest...
Jeśli 3 różnych lekarzy robiło mi usg i każdy potwierdził że to Facet to ja nie moge miec szans na NIESPODZIEWANKĘ 😁

no u nas jest duze prawdopodobienstwo ze my nie mozemy miec chlopca wiec naprawde sie zdziwie jak wyjdzie facecik 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
ja mialam apetyt na mieso ...i ladnie w ciazy ponoc chodze..i czulam ze synek bedzie a tu dziewczynka..wiec tez dziwne 😉


Tego nie słyszałam że jak sie ładnie chodzi to będzie chłopak 😮 😜
Ja wczoraj dreptałam i to spooooro po warszawie aż zakwasów dostałam 😁
A co do terminu to sama nie wiem ale wolałabym 1 maja niż 13 🙃
I dziewczyny odradzam wam spanie na plecach bo to uciska jakąś bardzo ważną żyłę która doprowadza krew do bobasa więc śpimy na boczku 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasidelko88 napisał(a):
ola1978 napisał(a):
ja mialam apetyt na mieso ...i ladnie w ciazy ponoc chodze..i czulam ze synek bedzie a tu dziewczynka..wiec tez dziwne 😉


Tego nie słyszałam że jak sie ładnie chodzi to będzie chłopak 😮 😜
Ja wczoraj dreptałam i to spooooro po warszawie aż zakwasów dostałam 😁
A co do terminu to sama nie wiem ale wolałabym 1 maja niż 13 🙃
I dziewczyny odradzam wam spanie na plecach bo to uciska jakąś bardzo ważną żyłę która doprowadza krew do bobasa więc śpimy na boczku 😉

ja nawet jakbym bardzo chciala spac na plecach to nie ma opcji.. jest mi strasznie nie wygodnie i oddychac nie moge bo moja Fasola naciska na organy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...